Каталог продукції

Оливи
Лідер продажу VitaFlush - очисник оливосистеми (універсальний)

VitaFlush - очисник оливосистеми (універсальний)

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Очищувач систем змащення VitaFlush.

VitaFlush використовується для очищення оливосистеми бензинових і дизельних двигунів усіх типів (в тому числі з турбонаддуванням), агрегатів трансмісії. 

 • Відновлює рухливість оливознімальних і компресійних кілець
 • Усуває ефект "залипання" гідрокомпенсаторів
 • Очищає систему вентиляції картера
 • Відновлює і захищає від спрацювання деталі, які труться
 • Збільшує потужність двигуна
 • Стабілізує параметри оливного насосу (збільшує тиск оливи)

Повністю прибирає всі забруднення, смоляні відкладення в каналах і виводить їх з відпрацьованою оливою.  Завдяки ревіталізанту повертає до 70% втраченого металу на місце.

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується під час кожної заміни оливи в якості профілактичного засобу для промивання та захисту від спрацювання, а також як адаптаційне промивання під час переходу на оливу іншої в'язкості, іншого сорту (наприклад, з мінеральної на синтетичну), іншого виробника.

Комплексно очищає оливну систему двигуна (агрегатів трансмісії) від забруднень всіх типів.

 • Bнести необхідну кількість XADO VitaFlush в прогрітий механізм через оливозаливну горловину або оливовимірювальний отвір
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу протягом 10-15 хв або проїхати 20 км
 • За необхідності ретельного промивання (сильне забруднення) проїхати 200-300 км
 • Замінити оливу і оливний фільтр

Примітки

Дозування

Vita Flush Регулярне використання Сильне забрудненнія
Інтенсивний очисник 1 пакет на 1л. оливи 2 пакета на 1,5 л оливи
Очисник 60 мл на 1 л оливи 100 мл оливи на 1 л оливи

 

 • XADO VitaFlush сумісний з усіма видами олив
 • XADO VitaFlush не містить кислоти, ацетону та розчини гелів
 • Безпечний для неметалічних деталей двигуна, лямбда-зондів і каталітичних нейтралізаторів
 • Для максимального ефекту використовувати при кожній заміні масла

Упаковка

пакет 20 мл., артикул XA 40201

ж/б 250 мл., артикул XA 40101

відро 20 л., артикул XA 48501

бочка 60 л., артикул XA 40601

бочка 200 л., артикул XA 40901

Відео звіти щодо застосування

VitaFlush - очисник оливосистеми (універсальний) VitaFlush використовується для очищення оливосистеми бензинових та дизельних двигунів усіх типів.

Кращий універсальний засіб для очищення оливосистеми!

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  5 stars
  Добрый день,скажите как использовать Витафлуш для промывки маслосистемы мотоцикла обьемом 500 кубиков.....Обьем маслосистемы 3.5-4.0 литра.Сколько лить промывки в масло?Можно ли ездить на масле с промывкой (в мотоцикле ведь сцепление в масляной ванне - в отличие от авто) ?? Или только на холостом промывать можно??Прошу разьясните подробно - буду советовать Вашу промывку мотобратьям. Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Не рекомендуем использовать промывку.

 • Олег
  5 stars
  Хочу использовать эту промывку для мотора 3,2 бензин freelander 2 , заливаю масло синтетика 0w30, 9 литров сухая заливка масла, но на деле больше 8 литров не входит, значит 1 литр остается в двигателе, можно ли использовать эту промывку так как какая-то ее часть останется в моторе и если можно то 2 банки надо. Еще вопрос есть ли у хадо присадка для размягчения сальников в редукторе. Спасибо за ответ.
  Відповідь експерта:

  Добрый день.  Приблизительно останется 0,01% но в дальнейшем он размишается у вас в 9л. масла. Ичспользовать Вам надо 2 банки. Для сальника редуктора Sealer Transmission - стоп-течь для трансмиссии

 • Юрий
  5 stars
  Авто брал БУ, скоро вторая замена масла, хочу максимально прочистить систему. VitaFlush уже залил, проехал на ней 150 км, примерно. Сколько максимум можно на ней проехать? Знакомые посоветовали 800-1000 км для лучшей очистки, как раз до замены масла.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Можете смело ездить до 1000км.

 • Натан
  5 stars
  Хорошее средство для промывки двигателя. Пользовался им всегда, перед плановой сменой масла(Уже на 4-х авто). Реально помогало с устранением стука гидрокомпенсаторов и визуально(через горловину) поддерживало техническую чистоту моторов. Но, в последнем авто выявилась проблема с нарушением регламентных норм замен масла и длительный простой, что повлекло залегание колец. Пробег в 150км с применением VitaFlush результата не дал. По советам сотрудников XADO Пришлось воспользоваться TotalFlush + Антикокс - раскоксовка поршневых колец. Результат получен! Вывод: VitaFlush,- отличное средство для дополнительной очистки маслосистемы при правильной эксплуатации авто! Проблем, как в моём, последнем случае, средство не решает.
 • Вадим Валентинович
  5 stars
  Очиститель систем смазки VitaFlush всем рекомендую,очищает масляную систему,на приоре была проблема-шум работы гидрокомпенсаторов клапанов,после применения VitaFlush через 25 км шум постепенно ушел,масло слили очень грязное,хотя раньше без использования промывки масло(таже марка масла-не дешевое) было прозрачным и меняли после 7тыс.км.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре