Каталог продукции

Масла

Активные пены

Всім автомобілістам знайомі проблеми з брудною машиною. Навіть якщо ви їздите тільки в суху погоду і дуже обережно - пилу та інших відкладень не уникнути. Рятує від бруду активна піна, яку використовують, в основному, на автомийках. Це досить новий засіб являє собою потужне хімічне з'єднання, яке ефективно видаляє весь бруд і відкладення.

Але чим активна піна для миття відрізняється від звичних автошампунів? Справа в тому, що піна дозволяє не торкатися до кузова твердими предметами, наприклад, скребками або щітками. Це повністю прибирає ризики подряпати машину випадкової піщинкою між ворсинок щітки або просто твердими частинами інструментів. Найчастіше піну використовують на автомийках, але і ви можете купити її.

Активна піна для безконтактної мийки - це кращий засіб для швидкого і безпечного очищення. Якщо ви не хочете їхати на автомийку, то просто купіть засіб ХАДО і помийте машину самостійно. Для цього обов'язково дотримуйтесь правил застосування, зазначених на упаковці. Не забувайте перевіряти сумісність автомобіля і засобу для чищення, особливо - лужне число піни.

До речі, про обмеження. Активна піна може ідеально мити автомобіль, але занадто концентрований засіб змиє разом з брудом ще й лакофарбове покриття. Тому перед покупкою порадьтеся з консультантом ХАДО, який підкаже, чи підходить конкретна піна для кузова вашої машини. Найкраще вибирати засіб з лужним числом 7, це повністю нейтральна піна.

Активна піна для миття - головні переваги

Якщо ви все зробили правильно і вибрали підходящий засіб, то результат не змусить себе чекати. Для початку потрібно змішати піну з водою в пропорції 1: 5 - 1: 7 для пінокомплекта або 1:30 - 1:60 для піногенератора. Активна піна для безконтактної мийки після цього стане не такою концентрованою, і не буде загрожувати поверхні автомобіля. Також засіб покаже всі свої переваги:

  • Швидке і легке видалення плям, відкладень, пилу і бруду.
  • Ефективна мийка кузова на мікроскопічному рівні. Ідеальна, якщо у вас полірований кузов і йому потрібна мийка. Шампунь захищає полірування і прибирає бруд.
  • М'який вплив на всі поверхні, включаючи лакофарбові покриття. Підійдуть, якщо вам потрібно поліпшити зовнішній вигляд автомобіля. Гелі м'які, в'язкі, підвищують блиск поверхні.

До того ж активна піна дозволяє не торкатися до автомобіля, мийка проходить за 5-10 хвилин, а склад піни чистить навіть важкодоступні місця. Купити сучасний засіб для чищення можна в магазині або на сайті ХАДО, де вартість піни найнижче, а якість - вища! Звертайтеся з усіх питань до консультантів в магазинах або онлайн.