Каталог продукції

Оливи
Лідер продажу Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO Maximum Transmission.

Атомарний кондиціонер металу з ревіталізантом 1 Stage (RF=100), призначений для відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій та їх активного захисту від спрацювання безпосередньо під час експлуатації автомобіля.
Інноваційний 2-компонентний продукт нового покоління, що поєднує в собі переваги комплексного кондиціонера металу та ревіталізанта 3-го покоління.

 • Відновлює поверхні деталей і компенсує поточне спрацювання
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленні шестерень
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Покращує змащувальні властивості оливи і трибологічні характеристики з’єднань
 • Покращує роботу синхронізаторів, підвищує чіткість перемикання передач
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривало експлуатувати вузли трансмісії (до 1000 км)
 • Має широке застосування: для механічних, роботизованих, секвентальних коробок передач, в тому числі Direct Shift (коробок передач з прямим перемиканням), роздаткових коробок, і мостів (диференціалів)
 • Гарантує захист деталей трансмісії протягом 100 000 км пробігу

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Пора подбати про двигун? Не забудь про трансмісію!

Двигун + Трансмісія | механіка

AMC Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage + AMC Maximum SUV з ревіталізантом 1 Stage

АКПП + Двинуг | Позашляховик

Детальні характеристики

Застосування

 • Вміст шприца внести в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Проїхати протягом 3-5 хвилин (для повного розчинення складу в оливі). Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

 • Не рекомендується застосовувати кондиціонер металу XADO MAXIMUM Transmission у вузлах і агрегатах механічних трансмісій, що мають деталі зі 100% спрацюванням та механічні ушкодження (наприклад, зламані зубці).
 • Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу MAXIMUM для автоматичних трансмісій.
 • Сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій.
 • Ревіталізація відбувається протягом 1000 км пробігу; в цей період проводити заміну оливи не рекомендується.
 • Повторне застосування кондиціонера металу XADO MAXIMUM Transmission рекомендується через 100 тис. км пробігу.
До 4L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 4 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Одна упаковка XADO MAXIMUM Transmission (30 мл) для агрегату трансмісії з об'ємом оливної системи до 4-х л.

Упаковка

Шприц 30 мл, артикул XA 40014

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Владимир Александрович
  5 stars
  Добрый день. Пользуюсь вашей продукцией. Нужен совет. Машина Москвич 2141, сделана ревизия КПП (заменены подшипники, синхронизаторы и некоторые шестерни). Сразу после ревизии работала тихо. Через 3000 км появился гул (при торможении двигателем пропадает). Какой ревитализант посоветуете.
  Відповідь експерта :

  Добрый день.  Рекомендуем Вам Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

 • Антон
  5 stars
  Доброго дня! Ваз 1119 пробіг 110 000км. Шум в КПП від народження. Що порадите для кпп? 50тис. було XADO Atomic Oil 80W-90 GL 3/4/5+Ревитализант EX120, замінили на мостило на таке ж (XADO Atomic Oil 80W-90 GL 3/4/5) , що добавити: Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage чи можливо Ревитализант EX120 для КПП и редукторов?
  Відповідь експерта :
 • Игорь
  5 stars
  Подскажите пожалуйста, обнаружил в гараже данный шприц, но срок годности на него прошёл еще год назад, утратил ли он свои свойства?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Можете использовать. перед использованием ревитализант необходимо подогреть не ниже 20градусов.

 • Владимир
  5 stars
  Отличная продукция.Использую в двигателе Ланоса с момента покупки,хочу добавить в кпп. Вопрос будет ли работать ревитализант если Масло в кпп с Молибденом? С Ув.Владимир
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Можете использовать ревитализант с маслом и молибденом.

 • Александр
  5 stars
  Добрый день! Автомобиль Ford Fiesta 2013 г.в.. Масло в коробке поменял на XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5. После этого машина прошла 65000 км.. Что посоветуете добавить, Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage или Revitalizant EX120 для КПП и редукторов? И нужно ли менять масло?
  Відповідь експерта :

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре