Каталог продукції

Оливи

Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO Maximum Transmission.

Атомарний кондиціонер металу з ревіталізантом 1 Stage (RF=100), призначений для відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій та їх активного захисту від спрацювання безпосередньо під час експлуатації автомобіля.
Інноваційний 2-компонентний продукт нового покоління, що поєднує в собі переваги комплексного кондиціонера металу та ревіталізанта 3-го покоління.

 • Відновлює поверхні деталей і компенсує поточне спрацювання
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленні шестерень
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Покращує змащувальні властивості оливи і трибологічні характеристики з’єднань
 • Покращує роботу синхронізаторів, підвищує чіткість перемикання передач
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривало експлуатувати вузли трансмісії (до 1000 км)
 • Має широке застосування: для механічних, роботизованих, секвентальних коробок передач, в тому числі Direct Shift (коробок передач з прямим перемиканням), роздаткових коробок, і мостів (диференціалів)
 • Гарантує захист деталей трансмісії протягом 100 000 км пробігу

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Пора подбати про двигун? Не забудь про трансмісію!

Двигун + Трансмісія | механіка

AMC Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage + AMC Maximum SUV з ревіталізантом 1 Stage

АКПП + Двинуг | Позашляховик

Детальні характеристики

Застосування

 • Вміст шприца внести в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Проїхати протягом 3-5 хвилин (для повного розчинення складу в оливі). Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

 • Не рекомендується застосовувати кондиціонер металу XADO MAXIMUM Transmission у вузлах і агрегатах механічних трансмісій, що мають деталі зі 100% спрацюванням та механічні ушкодження (наприклад, зламані зубці).
 • Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу MAXIMUM для автоматичних трансмісій.
 • Сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій.
 • Ревіталізація відбувається протягом 1000 км пробігу; в цей період проводити заміну оливи не рекомендується.
 • Повторне застосування кондиціонера металу XADO MAXIMUM Transmission рекомендується через 100 тис. км пробігу.
До 4L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 4 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Одна упаковка XADO MAXIMUM Transmission (30 мл) для агрегату трансмісії з об'ємом оливної системи до 4-х л.

Упаковка

Шприц 30 мл, артикул XA 40014

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергій Григорович
  5 stars
  Вопрос-ответ есть таврия1140, КПП немного тарабанит при нейтральной, и небольшой вой при торможении двигателем. что посоветуете? и еще одна таврия1102 ,в целях профилактики, что посоветуете. если начнет подвивать
  Відповідь експерта :

  Добрый день.  На Ваших авто стоят лодинаковые КПП и используйте в них Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

 • Александр
  5 stars
  Купил кондиционер чисто для профилактики, планово обслуживая все узлы и агрегаты продукцией XADO. Решил добавить в раздатку и редуктор заднего моста (Мазда CX-7 2010 2.3 полный привод). В принципе и до этого они работали идеально - никаких шумов, никаких подтеков, масло чистое и прозрачное. К утверждению, что будет экономия топлива относился слегка скептически, особенно после того, что добавив соответ-й аналог в АКПП, особого снижения расхода не заметил. Но был приятно удивлен, когда с 15 литров расход упал на чуть больше 13. Почти два литра на каждые 100 км! Два раза обнулял компьютер, проехав уже более 150 км, результат тот же. И если даже взять по минимуму, то 1,5 литра тратилось только на преодоление трения в этих механизмах. А это дополнительный нагрев и износ. И радует даже не столько сама экономия, а что эти агрегаты прослужат в более комфортных условиях гораздо дольше!
 • Руслан Иванович
  5 stars
  Добрый день! Автомобиль Volkswagen Lupo 1,2 TDI Кпп механическая роботизирована. Производилась замена подшипников в КПП. На данный момент работает отлично и шума никакого нет, но смутило то, что через 5000 пробега былпроизводилась замена масла и в слитом масле было много микрочастиц металла. Очень мелкая стружка. Поможет ли эта присадка в этом случае или есть что-то ещё из вашего ассортимента?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Используйте смело Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage оработает и защитит от износа.

 • Владимир
  5 stars
  Добрый день! начало что-то в кпп гудеть во время движения в независимости включена передача или нет выжато сцепление и тд. Явный шум от 40км и выше, чем выше скорость тем шумнее . машина geely ck2 12-го года. что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Добрыйдень. рекомендуем Вам использовать  Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

 • Дмитрий
  5 stars
  Добрый день! Шкода румстер, 1,4 ТDI, вероятно износ синхронизаторов коробки, скрежет при быстром переключении на 3 передачу при ускорении. При плавном переключении, через нейтральную передачу звука нет. Поможет ли какой то ревитализатор продлить жизнь?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Используйте поможет , рекомендуем.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре