Каталог продукції

Оливи

Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO Maximum Transmission.

Атомарний кондиціонер металу з ревіталізантом 1 Stage (RF=100), призначений для відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій та їх активного захисту від спрацювання безпосередньо під час експлуатації автомобіля.
Інноваційний 2-компонентний продукт нового покоління, що поєднує в собі переваги комплексного кондиціонера металу та ревіталізанта 3-го покоління.

 • Відновлює поверхні деталей і компенсує поточне спрацювання
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленні шестерень
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Покращує змащувальні властивості оливи і трибологічні характеристики з’єднань
 • Покращує роботу синхронізаторів, підвищує чіткість перемикання передач
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривало експлуатувати вузли трансмісії (до 1000 км)
 • Має широке застосування: для механічних, роботизованих, секвентальних коробок передач, в тому числі Direct Shift (коробок передач з прямим перемиканням), роздаткових коробок, і мостів (диференціалів)
 • Гарантує захист деталей трансмісії протягом 100 000 км пробігу

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Пора подбати про двигун? Не забудь про трансмісію!

Двигун + Трансмісія | механіка

AMC Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage + AMC Maximum SUV з ревіталізантом 1 Stage

АКПП + Двинуг | Позашляховик

Детальні характеристики

Застосування

 • Вміст шприца внести в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Проїхати протягом 3-5 хвилин (для повного розчинення складу в оливі). Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

 • Не рекомендується застосовувати кондиціонер металу XADO MAXIMUM Transmission у вузлах і агрегатах механічних трансмісій, що мають деталі зі 100% спрацюванням та механічні ушкодження (наприклад, зламані зубці).
 • Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу MAXIMUM для автоматичних трансмісій.
 • Сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій.
 • Ревіталізація відбувається протягом 1000 км пробігу; в цей період проводити заміну оливи не рекомендується.
 • Повторне застосування кондиціонера металу XADO MAXIMUM Transmission рекомендується через 100 тис. км пробігу.
До 4L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 4 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Одна упаковка XADO MAXIMUM Transmission (30 мл) для агрегату трансмісії з об'ємом оливної системи до 4-х л.

Упаковка

Шприц 30 мл, артикул XA 40014

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Данил
  5 stars
  Добрый день. Автомобиль Дєу Сенс 2005 г.в., пробег, 120т. км. Хочу заменить масло в коробке на Хадо и не могу определиться какой ревитализант залить, этот или ЕХ120?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage, так же рекомендуем Вам масло XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4

 • Игорь Владимирович
  5 stars
  Добрый день. Может ли свернуться масло в МКПП после внесения данного продукта. Уже раз заливал в коробку, после первой пробы пришлось ремонтировать МКПП. Почему то свернулось масло и за коксовало подшипники. Не знаю в чем причина, или не совместимость с маслом была, или еще какой то фактор. Купил ее снова, после ремонта МКПП залил масло Castrol Syntrans Transaxle 75W-90, проехал после ремонта где то 8т.км. Совместима ли присадка будет с этим маслом? Спасибо.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Ревитализант совместим со всеми маспами. Масло переносчик ревитализанта.

 • Валерия
  5 stars
  Добрый вечер.Подскажите,акпп 5hp-19 DUL, плохо набирает и переключает передачи,бывают рывки.Passat b5 дорестайл,что посоветуйте и как заливать,в старое или свежое масло?
  Відповідь експерта :

  Добрый вечер. Рекомендуем Вам использовать Атомарный кондиционер металла Maximum для автоматических трансмиссий заливать лучше в свежее масло.

 • Роман
  5 stars
  Добрий день! Авто Renault Megane 3 дизель, коробка механіка 6ст. При швидкості 70-90км/год коли відпустити педаль газу(зовсім відпустити або просто легко підтримувати сталу швидкість) трохи починає вити коробка. При вищих швидкостях вою не чути. Що порекомендуєте?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам сделать замену масла и в свежее масло залить Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage

 • Евгений
  5 stars
  Добрый день. автомобиль Ситроен Берлинго 2013 г.в. , 130т.км. После замены в КПП масла решил применить Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage . Работа КПП с каждым днем становиться все лучше и лучше. Легче и четче стали переключаться скоростя. Шум КПП при движении заметно снизился. Рекомендую

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре