Лідер продажу Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO Maximum 1 Stage.

Спеціально призначений для відновлювального ремонту двигунів легкових автомобілів з об’ємом оливосистеми 3–5 л, гарантує максимальний захист від спрацювання на 100 000 км. Забезпечує відновлювальний ремонт двигуна і його активний захист безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

 • Знижує витрату пального
 • Підвищує потужність і прийомистість двигуна
 • Знижує рівень шумів і вібрації
 • Збільшує ресурс двигуна
 • Гарантує захист двигуна на 100 000 км пробігу
 • Відновлює поверхні деталей і компенсує поточне спрацювання
 • Вирівнює й збільшує компресію в циліндрах
 • Підвищує тиск в оливосистемі до номінального значення
 • Створює активну систему захисту деталей від навантаг і перегріву
 • Поліпшує змащувальні властивості оливи й трибологічні характеристики вузлів двигуна

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Витисни максимум із двигуна!

Двигун + Паливна система | дизель

Витисни максимум із двигуна!

Двигун + Паливна система | бензин

Пора подбати про двигун? Не забудь про трансмісію!

Двигун + Трансмісія | механіка

AMC Maximum + Антикокс

Ефективне розкоксування поршневих кілець! | Легковый авто

Пора подбати про двигун? Не забудь про трансмісію!

Двигун + АКПП | Леговий авто

AMC Maximum + EX120 для всіх видів паливної апаратури

Двигун + Палевна апаратура | Легковий авто

Детальні характеристики

Застосування

Температура засобу перед застосуванням повинна бути не нижче +25 °С.

Флакон струснути. Внести* його вміст у оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3–5 хвилин.

Експлуатувати автомобіль в штатном режимі.

Примітки

Сумісний з усіма типами моторних олив.

До 5L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи від 3 до 5 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Ревіталізація відбувається протягом 1000–1500 км пробігу; у цей період проводити заміну оливи не рекомендується.

Повторне застосування XADO Maximum 1 Stage рекомендується через 100 000 км пробігу.

Для забезпечення вищого рівня захисту двигуна від спрацювання надалі при кожній заміні оливи рекомендується використовувати моторні оливи XADO Atomic Oil або кондиціонер металу XADO HighWay.

*Продукт містить ревіталізант у гранулах, який повністю розчиняється в оливі при рабочій температурі.

Упаковка

флакон 225 мл, артикул ХА 40212

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відео звіти щодо застосування

Xado Chemical Group! AMC Maximum - Ремонтує двигун на ходу! Залийте у двигун своєї машини. ХАДО заповнить дефекти металокерамiкою i вiдновить поверхню тертя.

Ревiталiзант ХАДО - усуває пошкодження прямо на ходу!

Xado Chemical Group. AMC Maximum - Заживляет двигатель на ходу! Залейте в двигатель своего автомобиля. ХАДО заполнит дефекты металлокерамики и возобновит поверхность трения.

Ревитализант ХАДО - устраняет повреждения прямо на ходу!

Xado Chemical Group AMC Maximum. Атомарный кондиционер металла MAXIMUM с ревитализантом 1 Stage

Предназначен для восстановительного ремонта двигателя и его активной защиты непосредственно во время эксплуатации автомобиля. Инновационный 3-компонентный* продукт нового поколения, сочетающий в себе преимущества двухфазного комплексного кондиционера металла и ревитализанта 3-го поколения.

Константин Константинопольский XADO_AMC (Атомарные кондиционеры металла с ревитализантом)

XADO_AMC (Атомарные кондиционеры металла с ревитализантом)_состав, преимущества, применение.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергій Олексійович
  5 stars
  Володію автомобілем Шкода Октавія 2005 року 2.0 бензин. Пробіг вже за 300 тис. км. Скористався даною присадкою вперше. Ефект відчув після пробігу в 2000 км. Автомобіль став резвіший, знизився росхід пального. Фіксував як по бортовому компютеру так і по фактичних замірах при заправці. До обробки середній росхід за містом на дальніх відстанях не опускався нижче 7.4 літра на сотню. Зараз 6,2 реальних. На 16% знизився розхід при тій же манері їзди. Мотор підїдав мастило до обробки. Поки реально оцінити ефект не можу, але після пробігу тисяч 10 напишу результати. Наразі вже вдячний за якісний продукт.
 • Sam
  5 stars
  Залил после промывки свежее масло и Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage . Вопрос, нужно ли делать обкатку первых 1500 км на бензине или можно смело сразу на газу ездить?
  Відповідь експерта :

  Добрый день можете ездить сразу на газу.

 • Александр Шерстобитов
  5 stars
  здравствуйте,у меня дизель 4м40 ,маленько сапунит,но тяга есть ,уже раз заливал 2 флакона ,но проехал 1200 км поменял масло,могу ли я повторно заливать Ревитализант XADO 1 Stage ? и что если будет передозировка ? могу ли я для уверенности залить себе Revitalizant XADO 1 Stage MAXIMUM Atomic Metal Conditioner for Diesel Truck 950ml ? чем грозит передозировка ? пробег 172 000 км .
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Если повышенный износ двигателя то рекомендуем повторит обработку ревитализантом. Ревитализант заливается с расчёта ок колличества масла в двигателе. 

 • Олег Александрович
  5 stars
  Рено Трафик двигатель 2.0 масляная система 7.7 литров. 30 тыс. км назад влил один флакон Maximum 1 Stage до 5 литров. Сейчас есть возможность обработать Maximum SUV 1 Stage до 10 литров, или же можно еще использовать Maximum 1 Stage до 5 литров.
  Відповідь експерта :

  Добрый день рекомендуем вам обработать Атомарный кондиционер металла Maximum SUV с ревитализантом 1 Stage

 • Алексей
  1 stars
  И так жер масла увеличился реально раза в 4 после заливки. Как делал, сначала Verylube Раскоксовка (бензин, дизель) , потом XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4. + Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage . 2дня поездил по городу изменений особых не было. А вот когда поехал в Одессу на 500км ушел 1л масла перебор до этой замены было максимум 100г на такое расстояние. Причем ехал спокойно 100км/ч 2.5 т/об .Машина стала страшно дыметь. И мне очень интересно доеду я в Киев с одыха или нет((((( Масло то я долью. Но факт в том что присадка ушла в месте с маслом в воздух а это как никак не маленькая сума. Связи с чем мог проснуться такой аппетит у мотора после всех манипуляций как у вас рекомендуют?
  Відповідь експерта :

  В вашем случае поршневые кольца  (а возможно  и рабочая поверхность цилиндров) имеют серьёзный износ. То, что вначале  была "хорошая" компрессия - это на самом деле так называемая "масляная компрессия". Она держалась до тех пор, пока свежее масло с ревитализантом ХАДО не разжижили и не вымыли уплотнившиеся загрязнения, которые маскировали увеличенные ранее тепловые зазоры. Теперь всё это открылось и масло хлынуло через них на выхлоп. Сейчас только замена поршневых колец при допустимом техническом состоянии рабочих поверхностей цилиндров.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку