Каталог продукції

Оливи

Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

XADO 1 Stage — продукт 3-го покоління ревіталізантів з оптимальною концентрацією активних наночастинок. Призначений для відновлювального ремонту двигуна і його захисту безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

XADO 1 Stage формує високоміцне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей двигуна, відновлюючи їх до номінальних заводських характеристик і компенсуючи поточний знос. Створює тривалий захист деталей від навантаг і перегріву.

Відмінність XADO 1 Stage від ревіталізантів попередніх поколінь — одноразове використання та універсальність застосування (підходить для бензинових і дизельних двигунів). Після застосування, практично відразу можна очікувати позитивні зміни в роботі двигуна, пов’язані з його омолодженням.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин

Примітки

 • Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1000 км пробігу
 • Оливу до закінчення обробки не змінювати
 • Засіб сумісний з усіма типами моторних олив, не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей
 • Для сильно зношених двигунів може знадобитися повторне застосування
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

туба 27 мл. в блістерній упаковці, артикул 10024 ХА

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Валерий
  5 stars
  У меня SsangYong Рекстон 2, дизель 2.7, АКПП. Пробег: 225000 км. Сделал для профилактики промывку двигателя с раскоксовкой (на 200 км.), и залил дизельное масло ХАДО с ревитализантом. Двигатель не дымит, даже если газую. Масло не ест. Средний расход солярки – 8 л. на 100 км. После заливки присадки для двигателя Revitalizant 1Stage, проехал 1500 км. При опредилении на слух, двигатель стал работать мягче, и на слух приятнее. ХАДО - рулит! Рекомендую!
 • Александр
  5 stars
  Взяв вчора на березняківській,нарешті поборов жабу...форд фокус 1.6 бенз,пригнаний з нідерландів,250 оригінального пробігу.зранку на холодну хвилин 5 працював як дизельок,проблема фсіх фордів(відсутні гідрики),потім нормально.вчора проїхав близько 70 км,зранку завожу-і трішки о...прозрів...жодного стороннього звуку по мотору...жесть...мінімум баригам можна радити при продажі))))на 10к під'їдало півлітра масла,подивимось пізніше чи буде їсти,але суб'єктивно по відчуттях-ніби тихше і рівніше працює.але може це я собі внушив.але звук дизеля пропав повністю... Що не сподобалось-в магазині приймають тільки готівку.геть несерйозно,як на мене.вигріб все з кошелька...хотілося б користуватися і платити через телефон(
 • Sergey
  5 stars
  Обработал движок своего авто, первые впечатления только положительные, выросла приемистось движка, стал тише работать, проехал 800 км, надеюсь достичь еффекта заложеного производителем. Спасибо разработчикам продукта.
 • Сергей
  5 stars
  Обработал после капремонта 2106, после 200 километров изменение в работе двигателя в лучшую сторону, 8 лет видела только хадо, 200000 пробег,при продаже двигатель-часы, компрессию 3 раза перепроверяли 11.5 в каждом
 • Сергей
  5 stars
  Применил сразу после замены масла на своем Опель Астре j, проехал 1500 км, стал тише двигатель работать, улучшилась динамика разгона, расход топлива без изменений, приобрел вторую тубу по выиграшной скидке 40%, которую предоставил мне магазин на своей странице facebook, для авто сына, результат порадовал, едем дальше вместе с XADO.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре