Лідер продажу Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO 1 Stage.

Призначений для відновлювального ремонту й гарантованого захисту від спрацювання бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів без їхнього розбирання.

Ревіталізант XADO 1 Stage для двигуна — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO, що відкриває нові можливості захисту і відновлення вузлів двигуна. Багаторічні дослідження в галузі трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальним розміром і концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта.

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює деталі двигуна
 • Збільшує і вирівнює компресію в циліндрах
 • Підвищує потужність і прийомистість двигуна
 • Знижує витрату пального
 • Підвищує тиск в оливосистемі двигуна до номінального
 • Збільшує термін служби вузлів в 2-3 рази
 • Захищає від негативних наслідків холодного пуску
 • Знижує рівень шумів і вібрації

Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант 1 Stage, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого зростання спрацьованої поверхні. XADO 1 Stage Ревіталізант для двигуна дозволяє проводити обробку двигуна в один етап; універсальний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів. Має пролонговані захисні властивості і здатність до саморегенерації тривалого періоду.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин

Примітки

 • Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1000 км пробігу
 • Оливу до закінчення обробки не змінювати
 • Засіб сумісний з усіма типами моторних олив, не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей
 • Для сильно зношених двигунів може знадобитися повторне застосування
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

туба 27 мл. в блістерній упаковці, артикул 10024 ХА

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Михаил
  5 stars
  Добрый день, после внесения Ревитализант 1 Stage сколько нужно минимально проехать или поработать двигателю. Обработка зависит только от километража. Авто эксплуатируется каждый день, жор масла присутствует и пробеги средние.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. после внисения ревитализанта в прогретый двигатель необходимо чтоб двигатель поработал2-3 мин. на холостых проехаться минимум 3-5 км.

 • Антон
  5 stars
  У меня ланос. Пробег 448-000 на газу!!! До 400-000 ездил только на хадо масле. Прошлой зимой вкинул кольца только новые. Компрессию не мерял, но масло не ест. Сейчас подумываю о ревитализанте. Тяга пропала. На подьем на 3-й выходил, сейчас нет... Что посоветуете, чтоб помогло и не дорого?))
  Відповідь експерта:
 • Александр
  4 stars
  Что лучше xado1stage или ex-120?
  Відповідь експерта:
 • Андрей
  5 stars
  Доброго время суток! В чем отличия этого ревитализанта от Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage? И что лучше применить ВАЗ 2106 после капиталки прошёл тыс. 50 заливалась полусинтетика , подъедает масло, но двигатель работает ровно, езжу на газу. Хочу перейти на Вашу продукцию, начиная с раскоксовки, промывки и замены масла и добавления ревитализанта, что Вы посоветуйте по этапно?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Перед заменой масла Рекомендую залить промывку в масло TotalFlush - очиститель маслосистемы двигателей потом сделать антикокс в цилиндры Антикокс - раскоксовка поршневых колец, после этого промывается система промывочным маслом  Промывочное масло - промывка двигателя и трансмиссии от 15 до30 мин.промываете на холостом ходу и сливаете. Заливаете масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 и в свежее масло заливаете Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage.

 • Женя
  5 stars
  это Лечит ребя!!! Езжу на Киа сид, короче быстро езжу, взял, ей было 42000! Позаливал Хадо присадки везде!!! Прошло 5-6 лет ина одометре 300000 км!! А она новая. Забазарил всех своих... папу, дядю, друзей ВСЕХ... молодцы шо послушались))) теперь не жалеют!!! никогонежалеют)))

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку