Каталог продукції

Оливи

Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO 1 Stage.

Призначений для відновлювального ремонту й гарантованого захисту від спрацювання бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів без їхнього розбирання.

Ревіталізант XADO 1 Stage для двигуна — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO, що відкриває нові можливості захисту і відновлення вузлів двигуна. Багаторічні дослідження в галузі трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальним розміром і концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта.

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює деталі двигуна
 • Збільшує і вирівнює компресію в циліндрах
 • Підвищує потужність і прийомистість двигуна
 • Знижує витрату пального
 • Підвищує тиск в оливосистемі двигуна до номінального
 • Збільшує термін служби вузлів в 2-3 рази
 • Захищає від негативних наслідків холодного пуску
 • Знижує рівень шумів і вібрації

Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант 1 Stage, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого зростання спрацьованої поверхні. XADO 1 Stage Ревіталізант для двигуна дозволяє проводити обробку двигуна в один етап; універсальний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів. Має пролонговані захисні властивості і здатність до саморегенерації тривалого періоду.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин

Примітки

 • Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1000 км пробігу
 • Оливу до закінчення обробки не змінювати
 • Засіб сумісний з усіма типами моторних олив, не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей
 • Для сильно зношених двигунів може знадобитися повторне застосування
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

туба 27 мл. в блістерній упаковці, артикул 10024 ХА

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Вадим
  5 stars
  Покупал этот ревитализант для обработки двигателя на Ваз 2109 остался очень доволен.Двигатель заметно посвежее.Теперь взял для Nissan X-TRAIL
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Так же рекомендуем Вам его обработать ревитализантом.

 • Александр
  4 stars
  Добрый день. Рекомендуется ли промывать двигатель перед обработкой ревитализантом 1stage.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Если есть какие-то проблемы с двигателем, то рекомендуем промыть.

 • Игорь
  4 stars
  здравствуйте. подскажите пожалуйста чем отличается Ревитализант 1 Stage для бензиновых и дизельных двигателей за 906грн. от Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage за 1533гр.
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте.  Ревитализант 1 Stage Это чистый ревитализант, а  Maximum с ревитализантом 1 Stage это иёт 3х компанентный состав Ревитализант, Агент 2D скольженияя и Кондиционер металла, то есть модифицированный состав

 • Сергей
  5 stars
  Здравствуйте. Купит присадку Хадо Максимум .... но обнаружил, что немного подтекает сальник коленвала. Стоит ли заливать присадку без замены сальника? Устранит ли теч эта присадка? А может залить присадку Stop Leak? Спасибо
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Заливайте Stop Leak , а затем Ревитализант . Все припараты заливайте на прогретый двигатель.

 • Вова Величко
  5 stars
  Здравствуйте, подскажите пожалуйста что лучше залить? У меня WV Passat b3 1.9 TD пропало давления масла. Капитальный ремонт делался 5 лет назад, пробег 400000 км. Или проще будет выкину двигатель?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам обработать Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре