Каталог продукції

Оливи
Лідер продажу Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO 1 Stage.

Призначений для відновлювального ремонту й гарантованого захисту від спрацювання бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів без їхнього розбирання.

Ревіталізант XADO 1 Stage для двигуна — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO, що відкриває нові можливості захисту і відновлення вузлів двигуна. Багаторічні дослідження в галузі трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальним розміром і концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта.

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює деталі двигуна
 • Збільшує і вирівнює компресію в циліндрах
 • Підвищує потужність і прийомистість двигуна
 • Знижує витрату пального
 • Підвищує тиск в оливосистемі двигуна до номінального
 • Збільшує термін служби вузлів в 2-3 рази
 • Захищає від негативних наслідків холодного пуску
 • Знижує рівень шумів і вібрації

Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант 1 Stage, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого зростання спрацьованої поверхні. XADO 1 Stage Ревіталізант для двигуна дозволяє проводити обробку двигуна в один етап; універсальний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів. Має пролонговані захисні властивості і здатність до саморегенерації тривалого періоду.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин

Примітки

 • Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1000 км пробігу
 • Оливу до закінчення обробки не змінювати
 • Засіб сумісний з усіма типами моторних олив, не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей
 • Для сильно зношених двигунів може знадобитися повторне застосування
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

туба 27 мл. в блістерній упаковці, артикул 10024 ХА

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Вадим
  5 stars
  Использовал на спринтере 2.9 тди. Пока проехал 1000км. По ощущениям немного Тише стал работать дизель. Утром легче заводится
 • Станислав
  5 stars
  Доброго времени суток! Влил TotalFlush - очиститель маслосистемы двигателей,проехал 200 км,слил масло,заменил фильтр масла, за лил новое масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CF. Проехал 50 км. и добавил Ревитализант 1 Stage для бензиновых и дизельных двигателей, запустил двигатель и обеспечил его работу на холостом ходу 3-5 минут. Когда теперь нужно менять масло? Общий пробег двигателя 42 тыс. Дэу Сенс 2006 г.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем сделать замену масла через 9950км.

 • Александр
  5 stars
  Таврия 1.1,пробег 217000,капремонт сделан на 150000,соответственно после капремонта пробег 67000,компресия-11,11,5,11,5,11 соответственно по цилиндрам,масло в норме,холостые немного "плавают".Что Вы посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Ркекомендуем Вам обработать ДВС Ревитализант 1 Stage для бензиновых и дизельных двигателей

 • Дмитрий
  5 stars
  Автомобиль Ауди 2TDI .Обрабатывал на 250тыс км . Сейчас обработал втрой раз на 350тыс км. Полет прекрасный , масло не ест вообще , тяга супер, дыма нет хотя машина на чипе REVO крутящий 400Нм. Каждые 5 тыс км заливаю хадо промывку с ревитализантом для топливной . Коробка 6 ст мех , дважды обработана стейдж1 для трансмиссий . Масло в коробке меняю 60-70тыс км вместе с стейдж1 для трансмиссий . Раз 4-7 тыс км лью присадку хадо для чистки сажевого фильтра , все родное , не вырезал . Всем добра !
 • юрий
  4 stars
  после присадки стечь 1 двигатель долго прогревается с чем это повязано?
  Відповідь експерта :

  Добрій день. Обратитесь на СТО, скорей всего проверте термостат.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре