Каталог продукції

Оливи

Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

XADO 1 Stage.

Призначений для відновлювального ремонту й гарантованого захисту від спрацювання бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів без їхнього розбирання.

Ревіталізант XADO 1 Stage для двигуна — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO, що відкриває нові можливості захисту і відновлення вузлів двигуна. Багаторічні дослідження в галузі трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальним розміром і концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта.

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює деталі двигуна
 • Збільшує і вирівнює компресію в циліндрах
 • Підвищує потужність і прийомистість двигуна
 • Знижує витрату пального
 • Підвищує тиск в оливосистемі двигуна до номінального
 • Збільшує термін служби вузлів в 2-3 рази
 • Захищає від негативних наслідків холодного пуску
 • Знижує рівень шумів і вібрації

Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант 1 Stage, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого зростання спрацьованої поверхні. XADO 1 Stage Ревіталізант для двигуна дозволяє проводити обробку двигуна в один етап; універсальний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів. Має пролонговані захисні властивості і здатність до саморегенерації тривалого періоду.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин

Примітки

 • Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1000 км пробігу
 • Оливу до закінчення обробки не змінювати
 • Засіб сумісний з усіма типами моторних олив, не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей
 • Для сильно зношених двигунів може знадобитися повторне застосування
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

туба 27 мл. в блістерній упаковці, артикул 10024 ХА

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Константин
  5 stars
  Здравствуйте Honda CR V газ/бензин масло заливаю фирменное Honda 5W-30. Стали после зимы на холодную тарахтеть как дизель пока не прогреется и немного подъедать масло. Пробег 230 т. Что посоветуете. На 120 тис обрабатывал ревитализантом в красной упаковке.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам промити маслосистему  Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 10-15 хвилин на холостому ходу, залити свіжу оливу і обробити повторно Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage


 • Александр
  5 stars
  Здравствуйте. Машина Шевроле лаччети Была произведена замена колец и поршней. Сальников клапанов. Масло все равно берет и дымит. Какую присадку посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів заливати на свіжу оливу на прогрітий двигун.

 • Ігор
  5 stars
  Доброго дня, якщо проблеми з турбіною, яку краще використати присадку, двигун 1.6tdi cayc.Дякую
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Александр
  5 stars
  Реально работает продукт! Шевроле Эпика, 2.0 МКПП, 288 тыс. пробег. Промыл двигатель промывкой ВитаФлеш, залил масло 5w-40 ЭКО Драйв. Проехал 750 км и залил присадку XADO Revitalizant 1 Stage. После применения двигатель стал работать ещё тише и ровнее, почти не слышно!! Перестала дыметь при нагрузке, при разгоне... Реально уменьшился расход масла. Перед этим заливал масло TOTAL 5w-40 расход был около 700 грамм на 1000 км. Сейчас расход где-то грамм 200-250. Результатом доволен!!! Посмотрим как будет после обработки присадкой (через 1000-1500 км).
 • Владислав
  5 stars
  залил в копейку после смены масла. мотор работает немного по иному. жалоб нет.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре