Каталог продукції

Оливи
Лідер продажу Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO 1 Stage.

Призначений для відновлювального ремонту й гарантованого захисту від спрацювання бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів без їхнього розбирання.

Ревіталізант XADO 1 Stage для двигуна — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO, що відкриває нові можливості захисту і відновлення вузлів двигуна. Багаторічні дослідження в галузі трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальним розміром і концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта.

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює деталі двигуна
 • Збільшує і вирівнює компресію в циліндрах
 • Підвищує потужність і прийомистість двигуна
 • Знижує витрату пального
 • Підвищує тиск в оливосистемі двигуна до номінального
 • Збільшує термін служби вузлів в 2-3 рази
 • Захищає від негативних наслідків холодного пуску
 • Знижує рівень шумів і вібрації

Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант 1 Stage, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого зростання спрацьованої поверхні. XADO 1 Stage Ревіталізант для двигуна дозволяє проводити обробку двигуна в один етап; універсальний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів. Має пролонговані захисні властивості і здатність до саморегенерації тривалого періоду.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин

Примітки

 • Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1000 км пробігу
 • Оливу до закінчення обробки не змінювати
 • Засіб сумісний з усіма типами моторних олив, не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей
 • Для сильно зношених двигунів може знадобитися повторне застосування
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

туба 27 мл. в блістерній упаковці, артикул 10024 ХА

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Олександр
  4 stars
  Чи обов'язково коли залив ревіталізант і двигун поробив на холостих 5 хв. їхати, чи можна глушити, і якщо я заглушив то що робити ?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо проїхати мін. 5км. для того повнистю розмішався в маслі

 • Павел
  5 stars
  Добрый день. Китайский дизельный двигатель 4.3л, объем масла 15л дымит в сапун но масла сильно не берет. Чтобы с економить, можно вместо ревитализанта 1 Stage MAGNYM залить 2шт 1Stage для бензиновых и дизельных двигателей? Будет какой-то эффект?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуум Вам сделать промывку маслосистемы Промывочное масло - промывка двигателя и трансмиссии заливается до минимальной метки 10-15 мин на хол. и в свежее масло Ревитализант 1 Stage MAGNUM для дизельных двигателей

 • Александр
  3 stars
  Шкода фабия пробег 200 тис. км при прогреве первые три минуты работает как дизель, заливал 1-стейдж проехал 1500 км стук остался, может нужна повторная обработка и чем конкретно ?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Возможно процесс ревитализации не полностью прошёл. Рекомендуем Вам ещё немного поездить.

 • Алексей
  4 stars
  На део сенс ест масло 3л на 10тыс. поможет ли ваше средство? Чем отличается туба от блистера?
  Відповідь експерта :

  Добрый день, Рекомендуем Вам сделать комплексную промывку маслосистемы, а потом заливать рекитализант.
  Отличие в формате упаковки.

 • Сергей Макеев
  5 stars
  Вито простой дизель 2.3 пробег 460тыс. 8000 после замены масла начал сильно дыметь и жрать масло 1 литр на 500км, есть предположение что утечка масла благодаря износу турбины, при заливке масла XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel и Ревитализант 1 Stage могу ли я расчитывать на благоприятное востановление турбины. спасибо за прошлый ответ
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Если износ турбины не велик, то можете расчитывать на восстановцленгие.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре