Лідер продажу Промивка радіатора (Radiator Flush) - засіб для очищення системи охолодження

Промивка радіатора (Radiator Flush) - засіб для очищення системи охолодження

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Засіб для промивання радіатора.

Швидко, усього за 10 хв, розчиняє відкладення, бруд та іржу, що накопичилися в радіаторі й системі охолодження. Рекомендується використовувати при кожній заміні охолоджувальної рідини.

 • Швидко очищає систему охолодження
 • Видаляє накип, іржу й бруд
 • Створює захисну антикорозійну плівку на деталях системи охолодження
 • Нейтралізує кислоти, що утворилися, захищає систему від корозії
 • Підвищує ефективність охолодження двигуна

 

Детальні характеристики

Застосування

 • Прогріти двигун. Двигун має бути теплим, але не гарячим.
 • Влити засіб у бачок радіатора на непрацюючому двигуні.
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 10 хв при включеному обігріві салону.

Під час роботи системи охолодження на її деталях з часом утворюються відкладення, які знижують тепловідвід від двигуна. Для ефективного охолодження двигуна рекомендується проводити промивку його системи охолодження під час кожної заміни охолоджуючої рідини.

 • Швидко (за 10 хв!) Розчиняє відкладення, бруд і іржу, що накопичилася в радіаторі і системі охолодження
 • Нейтралізуєкислоти, які утворилися, захищає систему від корозії
 • Підвищує ефективність охолодження двигуна
 • Не потребує подальшої нейтралізації, повністю безпечний 
 • Нейтральний щодо всіх типів конструкційних матеріалів системи охолодження: сплави (включаючи алюмінієві), пластмаси і матеріали ущільнювачів

Склад:

Сурфактани, нейтральні кислоти, інгібітори корозії, присадки у воді.

Дозування:

250 мл. очисника на 10-12 л. охолоджуючої рідини.

Примітки

На гарячому двигуні в системі охолодження антифриз знаходиться під тиском. Будьте обережні, коли відкриваєте пробку радіатора, з-під неї можуть вирватися гарячі пара або рідина.

Упаковка

Флакон 250 мл., артикул ХВ 30032

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Руслан
  5 stars
  Купив буса 90-хх років, вирішив все перемит та перезалить, ось дійшли руки до системи охолодження. В рідині що зараз залита плавають хлопя невідомо чого. Хочу спочатку все злити кілька раз пролити звичайною водою , потім залити воду з "Промывка радиатора (Radiator Flush)" потім знову промить і заливати новий антифріз. Всі процедури з промиванням необхідно робити на дистильованій воді чи можна звичайною з під крану. Тому що ціна приблизної кількості води (40-50л) + - 300грн.
  Відповідь експерта:

  Добрый день не рекомендовано заливать воду с крана в радиатор.

 • Руслан
  5 stars
  Давно користуюсь продукцією "Хадо" і звісно враження найкращі. Ось буквально кілька днів тому зробив перший заказ на цьому сайті і офіційно зареєструвався у вас, ще й став членом "Хадо клуба". Прийшло багато різних балів, бонусів і т.п. в яких я й не розібрався, звернувся за консультацією за адресою support@xado.com сподіваюсь що відпишуть )))). Хочу окремо подякувати за оперативну пересилку заказу та за мега якісне пакування. Все було упаковано акуратненько відчувається піклування про клієнта. Якщо моя знижка буде постійною, то буду вашим нештатним дистрибютором.
 • Вадим Миколайович
  4 stars
  В пробці головки двигуна ВАЗ-2105 утворився мікроскопічний свищ, через який втягувалось масло в систему охолодження двигуна. Здійснено ремонт, в систему охолодження залита вода, яка буде зливатись кожного вечора після поїздки (зима все-ж) мінімум 3-5 разів. Питання до експерта: чи видалить дана промивка в завершення даної процедури залишки моторного масла з системи охолодження двигуна, чи все-ж краще скористатись яким-небудь "фейрі"?
  Відповідь експерта:

  Добрий день.  Промывка радиатора (Radiator Flush) - средство очистки системы охлаждения Видалить всі залишки моторного масла.

 • Николай Николаевич
  5 stars
  Антифриз был не светлым, сейчас хорошо тёмный (работает года 3-4). Внимание вопросы: 1. Начинать промывать сейчас или подождать тепла? 2. В систему входит 7 литров. Заливать всю промывку в старый антифриз или оставить часть в первую порцию промывки?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Заливайте всю промывку в прогретый старый антиариз, 10-15мин. на холостых, сливаете и промываете систему дистиллированной водой. Заливайте свежий антифриз.

 • Сергей
  5 stars
  Товар качественный, упаковка без повреждений, товар пришел через день. Двигатель промыл в соответствии с инструкцией. За результаты сказать трудно, тосол чистый, т.к. меняю через каждые 40000 км., заливаю качественный. Пробег 78000 км. Был мелкий мусор. Причиной промывания стало ухудшение работы отопителя салона. Выяснилось, что не работает термостат, не полностью открывался. После промывания закрылся полностью и заклинил.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку