Каталог продукції

Оливи

Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

1 Stage Transmission.

Гель-ревіталізант XADO 1 Stage Transmission — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу вузлів і агрегатів механічних трансмісій автомобіля: механічних і роботизованих коробок передач, роздавальних коробок і диференціалів. 

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює їх
 • Формує на поверхнях зубчастих передач і підшипників металокерамічне покриття з унікальними властивостями
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує роботу синхронізаторів
 • Забезпечує економію пального
 • Захищає агрегат в екстремальних режимах (в разі аварійного витоку оливи)
 • Забезпечує оптимальні умови обкатки нового механізму

Багаторічні дослідження в області трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальною концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта. Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант XADO 1 Stage Transmission, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого заростання зношеної поверхні. Це запатентований засіб, який значно продовжить термін служби Вашого автомобіля і зробить його експлуатацію більш комфортною і надійною.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Валентин
  5 stars
  Шкода СуперБ 2011 2.0тді механика, 240т.км. Гул в коробке на скорости 80-100км/ч .При замене масла в КПП добавил ревитализант. Шум коробки после пробега 500км незаметно стал как-то глуше, но еще есть.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам ещё поездить, так как процесс восстановления происходит в течении 1500-2000 км.

 • Марина
  5 stars
  автомобилю 13лет, пробег 119тыс., замечаний по КПП нет, Рекомендуете ли Вы присадку для профилактики, ели да, то какую?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Для профилактики используйте смело Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission заливать на свежее прогретое масло.

 • Андрей
  5 stars
  Здравствуйте,посоветуйте присадку в МКПП,2016г.Гудит на всех передачах,пробег 12000 миль.Уровень масла в норме,есть ли необходимость в его замене,по регламенту 60000 миль.
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте.Замена масла не обязательна, ревитализант используйте Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Сергей
  5 stars
  Здравствуйте, ТOYOTA VITZ постоянный полный привод. Сзади мост. Гул оттуда. Подскажите какая присадка будет работать эффективнее EX120 или 1 STAGE TRANSMISSION?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission больше концентрация чем  EX120 

 • Владимир
  5 stars
  Renault megane 2, 1.6, МКПП. Гул под нагрузкой и при сбросе газа(накатом) на 1,2,3 скоростях. Подозрение на подшипник первичного вала. Посоветуйте какая присадка подойдёт для снижения шума, скоростя включаются хорошо.
  Відповідь експерта :

   Доброго дня. Реколмендуем Вам использовать Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре