Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

1 Stage Transmission.

Гель-ревіталізант XADO 1 Stage Transmission — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу вузлів і агрегатів механічних трансмісій автомобіля: механічних і роботизованих коробок передач, роздавальних коробок і диференціалів. 

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює їх
 • Формує на поверхнях зубчастих передач і підшипників металокерамічне покриття з унікальними властивостями
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує роботу синхронізаторів
 • Забезпечує економію пального
 • Захищає агрегат в екстремальних режимах (в разі аварійного витоку оливи)
 • Забезпечує оптимальні умови обкатки нового механізму

Багаторічні дослідження в області трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальною концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта. Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант XADO 1 Stage Transmission, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого заростання зношеної поверхні. Це запатентований засіб, який значно продовжить термін служби Вашого автомобіля і зробить його експлуатацію більш комфортною і надійною.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Бутенко
  5 stars
  Daewoo Sens, пробег 240 т.км. с коробкой ничего за все время не делал. В последнее время туговато начала включатся, здесь посоветовали Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов. Залил. Коробка поменялась просто на глазах. Стала меньше шуметь и все включается прям как на иномарке......гут. Очень доволен..
 • Александр
  4 stars
  Добрый день, автомобиль калина, присутствует стандартный заводской гул коробки на 2й и 5й передачах на определенных оборотах. Что посоветуете залить что бы его снизить ?
  Відповідь експерта :
 • Валерий
  5 stars
  Один из эксплуатируемых автомобилей - Форд Фокус третьего поколения 1,6 бензин. Пробег за 250000 и в конце зимы на сервисе меняли сальник полуоси. Процедура потребовала замены масла. И по утрам, в минусовой холод стал замечать, что переключение передач осуществляется чуть тяжелее. Несколько недель назад купил вот это средство. Через 500 км чудо произошло. У меня появилось ощущение, что машина новая. Мягкое переключение передач, легкость. Непередаваемая гамма чувств от управления машиной! Однозначно рекомендую в каждую Мкпп.
 • Александр
  5 stars
  Автомобиль Таврия. Поменял масло в коробке. Залил ХАДО. И залил Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов. Через километров 200 ушло подвывание. Передачи переключаются плавно. Мне нравится.
 • Владимир
  5 stars
  Добрый вечер! Шум подшипника первичного вала, Деу Ланос - пробег 145 000, есть ли варианты восстановления, или только замена ?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуе для вашего авто Ревитализант EX120 для КПП и редукторов

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку