Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

1 Stage Transmission.

Гель-ревіталізант XADO 1 Stage Transmission — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу вузлів і агрегатів механічних трансмісій автомобіля: механічних і роботизованих коробок передач, роздавальних коробок і диференціалів. 

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює їх
 • Формує на поверхнях зубчастих передач і підшипників металокерамічне покриття з унікальними властивостями
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує роботу синхронізаторів
 • Забезпечує економію пального
 • Захищає агрегат в екстремальних режимах (в разі аварійного витоку оливи)
 • Забезпечує оптимальні умови обкатки нового механізму

Багаторічні дослідження в області трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальною концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта. Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант XADO 1 Stage Transmission, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого заростання зношеної поверхні. Це запатентований засіб, який значно продовжить термін служби Вашого автомобіля і зробить його експлуатацію більш комфортною і надійною.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Андрей
  5 stars
  Доброго время суток! У меня ВАЗ 2106 можно ли одну упаковку, этого ревитализанта разделить на кпп и редуктор?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. На ваш объём коробки и объём редуктора можно.

 • Владимир
  5 stars
  Добрый день. Я добавлял в МКПП "Ревитализант для КПП и редукторов" машина прошла около 12000 км опять начал слышаться шум. Как лучше поступить просто добавить данный ревитализант или еще произвести замену масла.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем добавить присадку в КПП  Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов .

 • Владимир
  5 stars
  Залил в ваз 2108 -15 результат есть, лучше переключаются передачи, работа КПП стала немного тише, но по опыту одной мало, хорошо если 2 , причем можно сразу, наверное это для нашего автопрома нормально. До этого был старенький пассат , хватило половины тюбика. Результат чуствуется с первых км.
 • Коля
  5 stars
  Підкажіть будь ласка-Субару Аутбек виє головна пара переднього редуктра що порекомендуєте залити?
  Відповідь експерта:

  Доброго дня. Кращий варіант в даному випадку - Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage .

 • Святослав Федорович
  5 stars
  ВАЗ 2109, машина 1989 года, коробку первый раз разобрали, поменяли палец и подшипники, собрали , залили новое масло, шумела коробка очень ощутимо. Купил эту присадку, залил в пятиступку, уже примерно через 10 км коробка притихла. Через два дня катания погороду (15-20 км в день) шум пропал от слова "совсем"! Не знаю, как надолго такой эффект, но в данный момент я чрезвычайно доволен!

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку