Каталог продукції

Оливи

Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

1 Stage Transmission.

Гель-ревіталізант XADO 1 Stage Transmission — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу вузлів і агрегатів механічних трансмісій автомобіля: механічних і роботизованих коробок передач, роздавальних коробок і диференціалів. 

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює їх
 • Формує на поверхнях зубчастих передач і підшипників металокерамічне покриття з унікальними властивостями
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує роботу синхронізаторів
 • Забезпечує економію пального
 • Захищає агрегат в екстремальних режимах (в разі аварійного витоку оливи)
 • Забезпечує оптимальні умови обкатки нового механізму

Багаторічні дослідження в області трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальною концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта. Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант XADO 1 Stage Transmission, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого заростання зношеної поверхні. Це запатентований засіб, який значно продовжить термін служби Вашого автомобіля і зробить його експлуатацію більш комфортною і надійною.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергей
  5 stars
  ВАЗ 1118 "Калина", гудит коробка, при нажатии сцепления - гул пропадает. Какой присадку Вы посоветуете и в каком количестве?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов. Заливаете всю тубу в прогретую КПП

 • Сергей
  5 stars
  Здравствуйте. Задавал Вам вопрос по Субару Аутбек 2015 где гудит передний редуктор. Поторопился, не дождался на выходных вашего ответа и уже залил 1 Stage. Как Вы посоветуете, проехать 1500 км и залить EX 120 или можно сразу его добавить? Спасибо!
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Можете долить смело. 

 • Сергей
  5 stars
  Добрый вечер. Гудит передний редуктор в вариатор Субару Аутбек 2015. Какой продукт посоветуете? Спасибо!
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать  Ревитализант EX120 для КПП и редукторов

 • Сергей
  4 stars
  Здравствуйте,залил в акпп 1 стейж хадо,в инструкции было написано для АКПП и роботов,читаю здесь примечание,не рекомендуют заливать,что делать?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. В инструкции написано Для КПП и роботов, но не для АКПП. В Вашем случае рекомендуем Вам сделать замену масла.

 • Александр
  5 stars
  Здравствуйте, у меня авто Мерседес с МКПП, там используется масла ATF, какую мне продукцию использовать для данного агрегата, рассчитанною для МКПП или же АКПП? Спасибо.
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте.
  Используйте присадки для МКПП.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре