Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
Товару немає в наявності

Гель-ревіталізант XADO 1 Stage Transmission — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу вузлів і агрегатів механічних трансмісій автомобіля: механічних і роботизованих коробок передач, роздавальних коробок і диференціалів.

Багаторічні дослідження в області трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальною концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта.

Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант XADO 1 Stage Transmission, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого заростання зношеної поверхні. Це запатентований засіб, який значно продовжить термін служби Вашого автомобіля і зробить його експлуатацію більш комфортною і надійною.

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює їх;
 • Формує на поверхнях зубчастих передач і підшипників металокерамічне покриття з унікальними властивостями;
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях;
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях;
 • Знижує шум і вібрації вузлів;
 • Підвищує чіткість перемикання передач;
 • Покращує роботу синхронізаторів;
 • Забезпечує економію пального;
 • Захищає агрегат в екстремальних режимах (в разі аварійного витоку оливи);
 • Забезпечує оптимальні умови обкатки нового механізму.

Детальні характеристики

Застосування

Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури. Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі.

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування

27 мл. геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл., в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026.

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Дмитрий
  5 stars

  Сенс. Уставшая коробка. После заливки все конечно не вылечилось, но замена синхронизаторов теперь отложена подальше. Переключения стали более легкими и четкими. Как средство продления "жизни" вполне подойдет

  5
 • Павел
  5 stars

  Можно ли использовать данный ревитализант, если до этого добавлял ex 120, после добавки ex 120 появились улучшения, но еще не совсем как хотелось, что лучше увеличить дозу ex 120, или попробывать добавить stage 1, хуже не сделаю? Можноли смешивать разные ревитализанты? Или просто увеличить дозу ex 120?

  5
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Внесите Гель-ревитализант XADO 1 Stage Transmission, излишки ревитализанта останутся в масле.

 • Анатолий
  5 stars

  Працює, відчув після 700 км, легкість та чітке перемикання передач. Використовув для профілактики. Раджу спробувати.

  5
 • Васильович
  5 stars

  На 300000 добавил (ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов) сейчас 317000 пробега на пежо партнёр и решил заменить масло в мкпп приобрел 2 литра XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4. подскажите на работу агрегата такая смесь не повлияет?

  5
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Меняйте масло смело.

 • Гомель
  5 stars

  300000 пробега на пежо партнёр, залил присадку после 2500 пробега коробка реально омолодилась. надолго? не знаю . но если светит ремонт или для профилактики рекомендую.

  5

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку