Каталог продукції

Оливи

Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

1 Stage Transmission.

Гель-ревіталізант XADO 1 Stage Transmission — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу вузлів і агрегатів механічних трансмісій автомобіля: механічних і роботизованих коробок передач, роздавальних коробок і диференціалів. 

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює їх
 • Формує на поверхнях зубчастих передач і підшипників металокерамічне покриття з унікальними властивостями
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує роботу синхронізаторів
 • Забезпечує економію пального
 • Захищає агрегат в екстремальних режимах (в разі аварійного витоку оливи)
 • Забезпечує оптимальні умови обкатки нового механізму

Багаторічні дослідження в області трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальною концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта. Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант XADO 1 Stage Transmission, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого заростання зношеної поверхні. Це запатентований засіб, який значно продовжить термін служби Вашого автомобіля і зробить його експлуатацію більш комфортною і надійною.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Danil Arkhipov
  5 stars
  Даже, не надеялся, что так ! Круто. Расход упал существенно, после 500км, уже видно результат.
 • Сергей
  5 stars
  Добрый день. Мкпп фиат Полонез. При отпущенном сцеплении слышен вой. Подшипники новые. Что посоветуете и поможет ли? Заранее спасибо.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

 • Вадим
  4 stars
  Здравствуйте.Можно ли заливать это средство в КПП ели там находится масло с малибденом?!
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать смело.

 • Руслан
  5 stars
  Здравствуйте.Хочу поменять масло в коробке ауди 100 дизель появился гул и плохо переключаются передачи .Какое масло посоветуете и ревитализант тоже .Заранее спасибо.
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Рекомендуем Вам использовать XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 и  Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

 • Роман
  4 stars
  Здравствуйте! Автомобиль Fiat Ducato 250 2008год. Довольно таки резко начали заходить с хрустом 2я передача под нагрузкой и когда с 4й на 3ю скидую, то 3я тоже иногда может хрустеть... Гулов нет совсем, масло менялось раз на 100тыс. Скорее всего синхронизаторы идут спать. Залил один шприц присадки от Xado, но наверное этого будет мало? У меня в коробку идет 3л масла. Есть смысл еще что то лить?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Если зруст уменьшится но не поллностью в течении 3000-4000 рекомендуем Вам воспользоваться повторно Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре