Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

1 Stage Transmission.

Гель-ревіталізант XADO 1 Stage Transmission — інноваційний продукт третього покоління ревіталізантів XADO призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу вузлів і агрегатів механічних трансмісій автомобіля: механічних і роботизованих коробок передач, роздавальних коробок і диференціалів. 

 • Відновлює поверхні тертя, захищає і зміцнює їх
 • Формує на поверхнях зубчастих передач і підшипників металокерамічне покриття з унікальними властивостями
 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях
 • Знижує шум і вібрації вузлів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує роботу синхронізаторів
 • Забезпечує економію пального
 • Захищає агрегат в екстремальних режимах (в разі аварійного витоку оливи)
 • Забезпечує оптимальні умови обкатки нового механізму

Багаторічні дослідження в області трибології і застосування ревіталізантів XADO дозволили створити новий продукт з оптимальною концентрацією активованих наночастинок ревіталізанта. Завдяки новій технології активації наночастинок, ревіталізант XADO 1 Stage Transmission, є каталізатором високошвидкісної модифікації і саморегульованого заростання зношеної поверхні. Це запатентований засіб, який значно продовжить термін служби Вашого автомобіля і зробить його експлуатацію більш комфортною і надійною.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  4 stars
  Шкода октавия тур bfq, гул в коробке на 3-5 передаче после 2500 оборотов, что залить?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

 • Роман
  5 stars
  Добрий вечір. Шкода А5 механіка 5 ступінчата. На холодну є шум в коробці, а при вижатій педалі щеплення пропадає. Коли гаряча коробка майже не чутно. Ще буває погано та зі скрипом включається задня передача. Що порекомендувати залити та в якій кількості?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо  Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage заливайте весь шприц в свежее масло.

 • Алексей
  5 stars
  Добрый день, совместим Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов с молибденовой присадкой от ЛиквиМоли в МКПП, не будет ли мешать молибденовая пленка на деталях, образовываться новому покрытию?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов совместим  с молибденовой присадкой от ЛиквиМоли. Можете использовать смело.

 • Василий Германович
  5 stars
  Ця штука реально працює! Ефект спостерігається буквально з перших кілометрів. Заливаю в коробку Заз Сенс вже 14 років. Пробіг 210тис.км і жодного ремонту кпп.
 • Іван
  5 stars
  Добрий вечір. На Рено Трафік загуділа коробка передач на пятій передачі, на Вашу думку Ревитализант 1 Stage Transmission допоможе?
  Відповідь експерта :

  Добрий день. Рекомендуємо вам Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку