Каталог продукції

Оливи
Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів.

Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій. Завдяки на 20% збільшеній * концентрації активної речовини має розширений запас по відновленню спрацьованих поверхонь і їх захисту від спрацювання.

* У порівннянні з продуктом ХАDO гель-ревіталізант для КПП і редукторів.

 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях шестерень
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • Знижує шум і вібрації вузлів до 10 разів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує чіткість роботи синхронізаторів
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривалий час (до 1000 км пробігу) безпечно експлуатувати вузли трансмісії

Під час обробки агрегатів механічної трансмісії формує на поверхнях її шестерень, валів, підшипників, синхронізаторів та інших металевих деталей металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталй. Ревіталізант універсальний для механічних, роботизованих, секвентальних, в тому числі Direct Shift коробок передач, роздавальних коробок, мостів (диференціалів).

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КЗП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі. Обробка вважається закінченою через 50 год роботи механізму або 1500 км пробігу

Ревіталізація вважається закінченою через 50 год. роботи механізму (1500 км пробігу).

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями.

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки. Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.

Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.

Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм оливоситеми, л 1-2 2-5 5-8
Кількість шприців(8 мл), шт. 1 2 3
Схема обробки етапами Одноразово Одноразово Одноразово

Упаковка

шприц-аплікатор, 8 мл, артикул ХА 12030_2

шприц в  блистері 8мл, артикул XA 10030

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Sergey
  4 stars
  Входит ли данный Ревитализант в состав масла для КПП XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5? Нужно менять мало в КПП, если я буду использовать данное мало, нужно ли в него лить EX120? Или он уже есть в составе?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. В масле XADO присуцтвует минимальная доза ревитализанта. Если требуется восстановдение тогда рекомендуем Вам заливать ревитализант.

 • Алексей Илларионович
  5 stars
  Могу сказать что эффективное средство!Покупал соседу в коробку!Он всегда скептически относился к таким "прибамбасам" (с его слов) .Но залив в коробку теперь мнение изменил.Коробка скоростей стала работать намного тише .Так это он проехал пока порядка 500 км. так что мое мнение верить в "Хадо" можно и нужно.Главное покупать на официальном сайте ,чтобы не нарваться на подделку и потом испытывать разочарование!
 • Роман Миколайович
  5 stars
  Доброго дня! Довіряю на сьогоднішній день тільки хадо! дуже багато підробки в інших марках а з хадо працюю роками і змінювати свій вибір не бажаю!
 • Максим, Михайлович
  5 stars
  день добрый. Подскажите что лучше взять этот продукт или https://xado.ua/revitalizanti/revitalizanti-1stage/xado-1-stage-transmission ?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. В зависимости от количества масла в трансмисии если до 2л. то достаточно  Ревитализант EX120 для КПП и редукторов, если от 2 до 4 л. то рекомендуем Вам Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

 • Виктор
  5 stars
  Мотоцикл Ямаха Драгстар. Редуктор заднего моста с карданным приводом. Объем трансмиссионного масла 140гр. Одного шприца будет много?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам Залить 2 кубика со шприца.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре