Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів.

Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій. Завдяки на 20% збільшеній * концентрації активної речовини має розширений запас по відновленню спрацьованих поверхонь і їх захисту від спрацювання.

* У порівннянні з продуктом ХАDO гель-ревіталізант для КПП і редукторів.

 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях шестерень
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • Знижує шум і вібрації вузлів до 10 разів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує чіткість роботи синхронізаторів
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривалий час (до 1000 км пробігу) безпечно експлуатувати вузли трансмісії

Під час обробки агрегатів механічної трансмісії формує на поверхнях її шестерень, валів, підшипників, синхронізаторів та інших металевих деталей металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталй. Ревіталізант універсальний для механічних, роботизованих, секвентальних, в тому числі Direct Shift коробок передач, роздавальних коробок, мостів (диференціалів).

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КЗП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі. Обробка вважається закінченою через 50 год роботи механізму або 1500 км пробігу

Ревіталізація вважається закінченою через 50 год. роботи механізму (1500 км пробігу).

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями.

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки. Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.

Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.

Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм оливоситеми, л 1-2 2-5 5-8
Кількість шприців(8 мл), шт. 1 2 3
Схема обробки етапами Одноразово Одноразово Одноразово

Упаковка

шприц-аплікатор, 8 мл, артикул ХА 12030_2

шприц в  блистері 8мл, артикул XA 10030

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Антон
  5 stars
  Здравствуйте. Помогите, Geely FC коробка 2, 2л подвывала на 4 й передачи почти с самого начала на низких скоростях 45- 60км , больше месяца назад появился на холодную при отжатом сцеплении слабое тукание(биение) , при нажатом сцеплении - нет, погуглил подозрение на подшипник первичного вала. Подойдет ли данный Ревитализант EX120 или Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов. Заранее благодарен...
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Рекомендуем вам  Ревитализант 1 Stage Transmission для КПП и редукторов

 • Сергей
  5 stars
  Здравствуйте ! Подскажите пожалуйста, возможно ли применять этот ревитализант в редукторе скутера (мопеда) ? Если да, то какая дозировка, если к примеру , обьем масла в редукторе 100 мл.?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Рекомендуем ВамРевитализант EX120 для КПП и редукторов на 100мл. 1 куб. шприца.

 • Владимир Леонидович
  5 stars
  можно-ли применять ех 120 в самоблоке торсен с маслами LSD? спасибо...
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем вам использовать смело

 • станислав васильевич
  5 stars
  менял масло в КПП Славута, добавил ревитазан EX 120 -все просто супер, корбка работает тихо передачи переключаются мягко, легко. Спасибо! рекомендую всем.
 • Александр Розковерко
  5 stars
  Менял масло в коробке передач на Шкоде Суперб и заодно решил добавить указанный ревитализант. Как ранее мне казалось коробка работает хорошо. Но после использования ревитализанта стало вообще супер! Включаются передачи очень легко, нет никаких шумов, все идеально хорошо, не могу нарадоваться. Всем рекомендую, не пожалеете.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку