Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів.

Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій. Завдяки на 20% збільшеній * концентрації активної речовини має розширений запас по відновленню спрацьованих поверхонь і їх захисту від спрацювання.

* У порівннянні з продуктом ХАDO гель-ревіталізант для КПП і редукторів.

 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях шестерень
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • Знижує шум і вібрації вузлів до 10 разів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує чіткість роботи синхронізаторів
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривалий час (до 1000 км пробігу) безпечно експлуатувати вузли трансмісії

Під час обробки агрегатів механічної трансмісії формує на поверхнях її шестерень, валів, підшипників, синхронізаторів та інших металевих деталей металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталй. Ревіталізант універсальний для механічних, роботизованих, секвентальних, в тому числі Direct Shift коробок передач, роздавальних коробок, мостів (диференціалів).

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КЗП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі. Обробка вважається закінченою через 50 год роботи механізму або 1500 км пробігу

Ревіталізація вважається закінченою через 50 год. роботи механізму (1500 км пробігу).

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями.

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки. Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.

Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.

Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм оливоситеми, л 1-2 2-5 5-8
Кількість шприців(8 мл), шт. 1 2 3
Схема обробки етапами Одноразово Одноразово Одноразово

Упаковка

шприц-аплікатор, 8 мл, артикул ХА 12030_2

шприц в  блистері 8мл, артикул XA 10030

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр Розковерко
  5 stars
  Менял масло в коробке передач на Шкоде Суперб и заодно решил добавить указанный ревитализант. Как ранее мне казалось коробка работает хорошо. Но после использования ревитализанта стало вообще супер! Включаются передачи очень легко, нет никаких шумов, все идеально хорошо, не могу нарадоваться. Всем рекомендую, не пожалеете.
 • Андрей
  5 stars
  фіат добло погано включається задня передача - після заливки Ревіталізант EX120 десь через 200 - 300 км пробігу значно покращується її включання . повторюю процедуру раз в рік - 20 000 - 30 000км
 • юрій
  4 stars
  Довго не писав відгука хотів побачити результат .купив ревіталізації EX120 для коробок передач.говорят що за200-400км є наглядний результат,можливо це так але я відчув результат через2000,начали пропадати шуми в коробці,і втих вой четвертої передачі .результат є хороший ,дякую.
 • Дмитрий
  5 stars
  Спасибо. Все замечательно. Не в первый раз.
 • Андрей
  5 stars
  Здравствуйте! Опель вектра б. Очень сложно включить 1 передачу. Что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем  Ревитализант EX120 для КПП и редукторов

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку