Каталог продукції

Оливи

Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій.

Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту автоматичних коробок пермикання передач (АКПП).

Завдяки на 20% більшій * концентрації активної речовини має розширений запас відновлення зношених поверхонь і їх захисту від спрацювання.

* Порівняно з продуктом ХАDO гель-ревіталізант для автоматичних трансмісій.

 • Відновлює і захищає від спрацювання металеві деталі, що труться;
 • Усуває поверхневі дефекти;
 • Підвищує надійність роботи і збільшує термін служби механізмів управління;
 • Демпфує екстремальні навантаження;
 • Захищає деталі від спрацювання при зниженому рівні оливи.

Під час обробки АКПП формують на поверхнях її металевих деталей (шестерень, підшипників, розподільників) захисне металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталей. Ревіталізант універсальний для всіх типів автоматичних трансмісій, в тому числі Tiptronic®, Steptronic®, CVT, DSG (з "мокрим" зчепленням) та ін.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість ревіталізанта в оливозаливну горловину (отвір оливовимірювального щупа) АКПП, прогретої до рабочої температури
 • Експлуатувати автомобіль в звичайному режимі

Ревіталізація вважається закінченою через 50 год. работи механізму (1500 км пробігу).

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКПП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів після обробки.

Ревіталізант сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, CVT та ін. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних, фрикційних та інших фізико-хімічних властивостей.

Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм моливної системи, л 5-8 9-12 13-15
Кількість шприців (8 мл), шт. 1 2 3
Схема обробки етапами Одноразово Одноразово Одноразово

Упаковка

шприц-аплікатор, 8 мл, артикул XA 10031

шприц у коробці 8 мл, артикул XA ХА 12031_2

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Евгений
  5 stars
  Добрый день! Подскажите пожалуйста подойдёт ли данная присадка в профилактических целях для Ford Fusion 2010 (Европа) 1,6 4АКПП (Aisin), пробег 125000?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам сделать замену масла а АКПП XADO Atomic Oil ATF III/IV/V и в свежее масло  Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий

 • Дмитрий
  5 stars
  добрый день! Ниссан Кашкай 2,0 с CVT, пробег 160000. Какой ревитализант порсоветуете в коробку и мотор (проблем вроде бы нет, но хочется, чтобы и не было). Спасибо! Ответ эксперта : 04.07.2019 Добрый день. Рекомендуем Вам для ДВС Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage Спасибо! А в вариатор этот (ЕХ 120) или какой-то другой?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. В коробку рекомендуем Вам Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий

 • Дмитрий
  4 stars
  добрый день! Ниссан Кашкай 2,0 с CVT, пробег 160000. Какой ревитализант порсоветуете в коробку и мотор (проблем вроде бы нет, но хочется, чтобы и не было). Спасибо!
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам для ДВС  Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage в Акпп  Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий. Ревитализанты заливаются в свежее масло.

 • Сергей
  4 stars
  Honda Accord 7 типтроник подходит?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем.

 • Александр
  5 stars
  Добрый день. У меня ssangyong actyon NEW 2.0 дизель АКПП. пробег 120 000 км. При переключении с 1 на 2(меньше) и с 2 на 3 идет пробуксовка, обороты увеличиваются затем включается передача, ударов нет. Если набирать скорость интенсивно, то пробуксовки довольно редко бывают. Были заменены соленоиды, но проблема полностью не пропала, стала меньше. Может ли помочь присадка, если да, то какая!
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Заливайте  Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий на прогретую АКПП и в путь на дальнее растояние.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре