Лідер продажу Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій

Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій.

Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту автоматичних коробок пермикання передач (АКПП).

Завдяки на 20% більшій * концентрації активної речовини має розширений запас відновлення зношених поверхонь і їх захисту від спрацювання.

* Порівняно з продуктом ХАDO гель-ревіталізант для автоматичних трансмісій.

 • Відновлює і захищає від спрацювання металеві деталі, що труться;
 • Усуває поверхневі дефекти;
 • Підвищує надійність роботи і збільшує термін служби механізмів управління;
 • Демпфує екстремальні навантаження;
 • Захищає деталі від спрацювання при зниженому рівні оливи.

Під час обробки АКПП формують на поверхнях її металевих деталей (шестерень, підшипників, розподільників) захисне металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталей. Ревіталізант універсальний для всіх типів автоматичних трансмісій, в тому числі Tiptronic®, Steptronic®, CVT, DSG (з "мокрим" зчепленням) та ін.

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість ревіталізанта в оливозаливну горловину (отвір оливовимірювального щупа) АКПП, прогретої до рабочої температури
 • Експлуатувати автомобіль в звичайному режимі

Ревіталізація вважається закінченою через 50 год. работи механізму (1500 км пробігу).

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКПП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів після обробки.

Ревіталізант сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, CVT та ін. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних, фрикційних та інших фізико-хімічних властивостей.

Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм моливної системи, л 5-8 9-12 13-15
Кількість шприців (8 мл), шт. 1 2 3
Схема обробки етапами Одноразово Одноразово Одноразово

Упаковка

шприц-аплікатор, 8 мл, артикул XA 10031

шприц у коробці 8 мл, артикул XA ХА 12031_2

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Эдуард Анатольевич
  4 stars
  Вечер Добрый. Додж Спринтер, АКПП-722.6, на холодную вибрация и пробуксовывания, а как прогреется, то все работает хорошо. Чем можно подлечить АКПП?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Проверьте сроки замены масла в АКПП и если замена масла не нужна, то внесите Атомарный кондиционер металла Maximum для автоматических трансмиссий .

 • Павел Михайлолвич
  5 stars
  Вечер добрый. Подскажите пожалуйста какой присадкой воспользоваться в целях профилактике для АКПП Mitsubishi Galant Install 2.4 2008 год, пробег 200.000 тыс буду менять масло 2 раз!
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Данного продукта хватит не только для профилактики, но и для полной обработки АКПП.

 • Александр
  5 stars
  Автомобиль opel astra g. Проблем с как особо не было. Прослушивалась немного 5я передача на скорости выше 100 км/ч, туговато включались передачи, а первая включалась только при полной остановке. Коробка такой была с самого начала, а машину я брал с салона и наездил более 90 т.км. Так вот все вышеперечисленные неприятности ушли. Ревитализант добавлял просто из профилактических соображений, а тут такой приятный сюрприз :)
 • роман
  5 stars
  Добрый день. Подскажите, какую присадку следует использовать для автоматической коробки передач? Автомобиль тойта корона 1995.г.в.АКПП режимная,что на холодную что на горячую с первой на вторую есть плавный затяжной пинок,и последующие переключения тоже слышно,но не особо. Что можете посоветовать?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. В первую очередь проверьте масло в АКПП на срок замены , если все хорошо, то внесите Атомарный кондиционер металла Maximum для автоматических трансмиссий .

 • Олег
  5 stars
  Подскажите, какую присадку следует использовать для вариатора на VOLVO 960, на первой и второй передаче слышен свист 3-4я нормально , при переключении проблем нет. пробег 367 000 км.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Проверьте срок замены масла в вариаторе и если все нормально, внесите Атомарный кондиционер металла Maximum для автоматических трансмиссий .

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку