Каталог продукції

Оливи

Підбір оливи і спец. рідиндля всіх типів автомобілів і мотоциклів

XADO Підбір оливи

Пропонуємо Вашій увазі зручний і зрозумілий інструмент для підбору моторних олив для найширшого спектра транспортних засобів. Даний інструмент дає можливість якісно підібрати оптимальний мастильний матеріал. Розробка є результатом кропіткої роботи команди технічних фахівців з багаторічним досвідом роботи, що гарантує повну відповідність характеристик пропонованої продукції компанії XADO Chemical Group.

Кожна рекомендація підтверджена сертифікатами і гарантією якісті, які властиві кожній одиниці продукції компанії.

1
2
3
4

Переваги:

  • зручний і зрозумілий інтерфейс інструменту підбору олив;
  • ідеальна відповідність пропонованої продукції;
  • широкий асортимент товарів, що підходять під конкретний вид транспортного засобу;
  • пропонуємо підбір по 4 параметрам;
  • можливість підбору з трьох категорій транспорту;
  • представлені 65+ марки автомобілів;
  • впроваджені всі моделі і модифікації представлених марок автомобілів;
  • індивідуальні консультації при виборі.

Підбір моторної оливи в двигун для особистого автомобіля варто проводити відповідно до рекомендацій виробника транспортного засобу.

Підбір оливи по марці автомобіля або по вин коду - досить трудомісткий процес, який може відняти масу часу і сил - і це не гарантує позитивний результат. Правильним рішенням буде підбір оливи онлайн на офіційному сайті від провідних виробників.

У таких випадках підбір моторної, трансмісійної або дизельної оливи здійснюється вірно. Таким чином підбір оливи онлайн практично відповідає особистій консультації досвідченого фахівця.

У мережі інтернет присутня маса як позитивних відгуків, стосовно підбору масла ХАДО на офіційному сайті xado.ua. Причина криється в тому, що рекомендуємо власну продукцію, яка доставляється прямо з Голландії згідно міжнародним сертифікатам і численним етапам досліджень, які гарантують результат.

У разі відсутності необхідної моделі автомобіля - проводимо індивідуальні консультації, спрямовані на оптимальний підбір синтетичного, напівсинтетичного або мінерального моторного масла в авто.

Онлайн підбір масла по марці автомобіля тепер став простіше і якісніше!