Каталог продукції

Оливи

Атомарний кондиціонер металу New Car з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

XADO New Car.

Забезпечує вищий рівень захисту двигуна нового автомобіля і локально-точну підгонку деталей одна до іншої під час припрацювання.
Інноваційний 3-компонентний * продукт нової генерації, що поєднує в собі переваги двофазного комплексного кондиціонера металу та ревіталізанта 3-го покоління. Спеціально розроблений для нових бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів (з пробігом до 20 000 км).

 • Забезпечує точне припрацювання деталей нового двигуна в процесі обкатки
 • Компенсує спрацювання деталей в процесі експлуатації
 • Створює активну систему захисту деталей від навантаг і перегріву
 • Підвищує потужність і прийомистість двигуна
 • Знижує витрату пального
 • Покращує змащувальні властивості оливи і трибологічні характеристики вузлів двигуна
 • Знижує рівень шумів і вібрації
 • Збільшує ресурс двигуна
 • Гарантує захист двигуна на 100 000 км пробігу

Детальні характеристики

Застосування

Температура складу перед застосуванням повинна бути не нижче 25 ° С.

 • Флакон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин
 • Подальша експлуатація автомобіля відбувається в штатному режимі

Примітки

 • Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легковиків і малих вантажних автомобілів з об'ємом оливної системи від 3 до 5 л.
 • Сумісний з усіма типами моторних олив
 • Ревіталізація відбувається протягом 1-1,5 тис. км пробігу. У цей період проводити заміну оливи не рекомендується
 • Для забезпечення вищого рівня захисту двигуна від зносу рекомендується надалі використовувати моторні оливи XADO Atomic Oil або кондиціонер металу АМС HighWay при кожній зміні оливи

* Продукт містить ревіталізант в гранулах, який повністю розчиняється в оливі при робочій температурі.

До 5L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи від 3 до 5 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

225 мл флакон, артикул XA 40011

225 мл флакон, компактна коробка, артикул ХА 40211

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Алексей
  5 stars
  Добрый день Автомобиль мазда 6 2019 года пробег 25 тыс двигатель skyactiv 2.0 бензин Какую просадку посоветуете применить ? Спасибо
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використвоувати Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage  на свіжу оливу, на повністю прогрітий двигун.

 • Владимир
  4 stars
  Атомарным кондиционером ХА-40211 обработаны два двигателя после проведения капитального ремонта. Об эффекте от проведенной обработки пока нет возможности сделать выводы, но на основании опыта использования других материалов ХАДО думаю что ожыдаемый эффект будет получен. Оценка 4 бала из-за некоторого неудобства использования флакона- даже после интенсивного взбалтывания содержимого не все компоненты выливаются сразу, часть компонентов оседают в маслозаливной горловине. Последний флакон нами был размешан примерно в 0,5л теплого моторного масла и уже потом залит в двигатель, что позволило смыть осевшие в маслозаливной горловине компоненты
 • Руслан
  5 stars
  Добрый день! Мазда 626 пробег 380000, залил масло хадо см 5-30. Теперь хочу добавить кондиционер металла, какой посоветуете? И в чем разница между 1 стэйдж максимум и нэв кар?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Атомарный кондиционер металла New Car с ревитализантом 1 Stage разработан для новых бензиновых, газовых (LPG) и дизельных двигателей (с пробегом до 20 000 км)., а Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage предназначен для восстановительного ремонта двигателя и его активной защиты непосредственно во время эксплуатации автомобиля заливается в двигателя от 50 000км.

 • Геннадий
  5 stars
  Добрый день. XADO 1 Stage New Car не "положит" сажевый фильтр на дизеле?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Не вкоем случае XADO 1 Stage New Car не влияет на сажевый фильтр.

 • Дмитрий
  5 stars
  Здравствуйте а что заливать в двигатель с пробегом 80000
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Заливается в двигатель с пробегом 20000 км

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре