Каталог продукції

Оливи

Атомарний кондиціонер металу HighWay for Diesel Truck

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO HighWay for Diesel Truck.

Добавка багатофункціональна для моторної оливи. Атомарний кондиціонер металу HighWay for Diesel Truck містить нанокомпонент РЕВІТАЛІЗАНТ®. Склад спеціально розроблений для дизельних двигунів з турбонаддуванням: (SHPD - Super High Performance Diesel, UHPD - Ultra High Performance Diesel) і застосовується для їхнього активного захисту під час високошвидкісних і навантажених режимів експлуатації.

ХАДО HighWay for Diesel Truck - інноваційний 3-компонентний продукт нової генерації, що поєднує в собі переваги двофазного комплексного кондиціонера металу і нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ® (RF = 5,5) *.

 • Компенсує поточне спрацювання деталей
 • Знижує втрати на тертя і тим самим збільшує потужність і прийомистість двигуна
 • Створює активну систему захисту деталей від навантаг і перегріву
 • Покращує змащувальні властивості оливи і трибологічні характеристики вузлів двигуна
 • Сприяє зниженню витрати пального
 • Збільшує ресурс двигуна

* RF (REVITALIZATION® factor) - показник ефективності відновлення та захисту двигуна від спрацювання. RF = 5,5 означає, що двигун надійно захищений від поточного спрацювання. Дія засоба комплексна. Завдяки наявності нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТА® відбувається модифікація робочих деталей двигуна, що труться, безпосередньо під час його роботи (формування захисного металокерамічного покриття). Комплексний кондиціонер металу зміцнює змащувальну оливну плівку і знижує втрати на тертя.

Детальні характеристики

Застосування

Температура складу перед застосуванням повинна бути не нижче + 25 °С.

 • Балон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хв
 • Далі двигун експлуатується у звичайному режимі

Примітки

 • Склад також може бути використаний у двигунах позашляхової техніки, автобусів, суднових дизелях, дизель-генераторах та ін.
 • Склад сумісний з усіма типами моторних олив
 • Для кращого ефекту XADO HighWay for Diesel Truck рекомендується застосовувати під час кожної заміни моторної оливи
 • Для повної Ревіталізаціі® двигуна і для забезпечення вищого рівня захисту від спрацювання рекомендується застосовувати продукт XADO Maximum for Diesel Truck (RF=100 RF), одноразово на 100 000 км пробігу
 • Продукт містить Ревіталізант в гранулах, який повністю розчиняється в оливі при робочій температурі
До 45L маслосистеми

Атомарний кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для дизельних двигунів вантажних автомобілів з об'ємом масляної системи до 45 л.

Дозування:

1 балон (950 мл) на двигун з об'ємом оливосистеми 30-45 л.

Увага! Рівень оливи разом з ревіталізантом не повинен перевищувати максимальної позначки. Не допускайте передозування.

Упаковка

Флакон 950 мл, артикул ХА 40029

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Руслан
  5 stars
  Залил HighWay for Diesel Truck. Сначала ничего но через 200км пропала мелкое выделения масла. Двигатель заработал ровней.и резче. дальше посмотрим.Советую доволен покупкой!!!!!!!!Спасибо.
 • Арсен
  5 stars
  Залил его - стал настоящим спасением. были и ремонты и относился бережно - все равно, шумело и стучало. Посоветовали хадо попробовать 1 Stage. Теперь буду этим для профилактики пользоваться - научен. спасибо
 • Валерий Денисович
  5 stars
  Решил перейти на хадо. Попробовал незамерзайку и смазку универсальную, понравилось. Теперь приобрел для своего дизеля эту добавочку, залил, уменьшения расхода топлива не заметил, но ход стал тише и спокойней.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре