Каталог продукції

Оливи

Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission for Diesel Truck для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

XADO Maximum Transmission for Diesel Truck.

Призначений для відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій вантажних автомобілів і їх захисту від спрацювання безпосередньо під час експлуатації. Інноваційний 2-компонетний продукт нового покоління, що поєднує в собі переваги двофазного кондиціонера металу і ревіталізанту 3-го покоління.

 • Відновлює поверхні деталей і компенсує поточне спрацювання
 • Усуває дутлини та подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях шестерень
 • Знижує рівень шумів і вібрацій вузлів до 10 разів
 • Покращує мастильні властивості оливи та трибологічні характеристики механізму передач
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • Покращує роботу синхронізаторів, підвищує чіткість перемикання передач
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривало експлуатувати вузли трансмісії (до 1000 км)
 • Підходить для механічних, роботизованих, секвентальних коробок передач, в тому числі Direct Shift (коробок передач прямого перемикання), роздаткових коробок і мостів (диференціалів)
 • Гарантує захист деталей трансмісії протягом 100 000 км пробігу

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

AMC Maximum Diesel Truck + AMC Maximum Transmission for Diesel Truck для КПП та редукторів

Двигун + АКПП | Вантжівка

Детальні характеристики

Застосування

 • Вміст шприца внести в оливозаливний отвір коробки передач, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Проїхати протягом 3-5 хвилин (для повного розчинення складу в оливі). Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі
 • Один шприц (50 мл) призначений для вузла трансмісії з об'ємом оливосистеми від 10 до 25 л

Примітки

 • Не рекомендується застосовувати кондиціонер металу Maximum Transmission for Diesel Truck для КПП і редукторів у вузлах і агрегатах трансмісій з механічними ушкодженнями, 100% спрацюванням, наприклад, зламаними зубцями
 • Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення шумів в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу
 • Склад сумісний з усіма типами олив для агрегатів механічних трансмісій
 • Ревіталізація відбувається протягом 1-1,5 тис. км пробігу; в цей період проводити заміну оливи не рекомендується
 • Повторне застосування XADO Maximum Transmission for Diesel Truck рекомендується через 100  тис. км пробігу
До 25L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів автомобілів з об'ємом масляної системи до 25 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

Шприц 50 мл, артикул ХА 40017

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Ден
  5 stars
  Применил данную присадку в КПП Дукато 2005 г. КПП была в ремонте и после него с усилием включались передачи, первую совсем тежело воткнуть, а вторая частенько включалась с хрустом. Ремонтники утверждали что нужно поездить и когда-то все "притрется". Третий раз отдавать что б переделывали не было желания. Залил присадку в КПП и через километров 5 передачи стали втыкаться легче, а через 50-60 вторая стала включаться без хрустов и заеданий.
 • юрий
  5 stars
  долил в мкпп zf даф. через пол года стали тише шумы в кпп. рекомендую попробовать. а сколько стоит снять расколоть кпп
  Відповідь експерта :

  Добрый день. С этим вопросом обратитесь на СТО.

 • Віталій Володимирович
  4 stars
  чи допоможе присадка коробці якщо температура в ній не піднімається вище 40 градусів? і взагалі, при якій температурі працює присадка?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Присадка нарощує слой металокераміки при постійному терті та температурі.

 • Юрий Александрович
  5 stars
  Здравствуйте!Подскажите нужна присадка в КПП и задний мост трактора объем 50литров, что посоветуете?
  Відповідь експерта :
 • Віталій Володимирович
  3 stars
  у мене таке питання: у тракторі юмз була розпарована главна конічна пара, після цього появився сильний вой. зазор виставили по книжці, пятно контакта оптимізували максимально (підвели хвостовик). Чи допоможе цей ревіталізант щоб убрать шум і востановить геометрію передачі.Ціна, конешно кусається (главна пара в зборі коштує майже 3 тисячі), але для її заміни потрібно розібрать тупо увесь трактор на махорку. ціна двох пакетів теж трохи більше трьох. Тому, дуже прошу вашої допомоги, щоб правильно розібратися у цьому питанні.Бо викинуть на вітер купу грошей теж нехочеться....
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Теоритично допоможе приблизно на 60-70%.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре