Каталог продукції

Оливи
Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій

Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO Maximum Automatic Transmission.

Призначений для відновлювального ремонту та захисту від спрацювання автоматичних коробок передач (АКЗП) всіх типів.

 • Відновлює поверхні і захищає від спрацювання металеві деталі, які труться
 • Усуває поверхневі дефекти
 • Знижує рівень шуму і вібрації
 • Підвищує надійність роботи і збільшує термін служби механізмів управління
 • Демпфує екстремальні навантаги

В процесі обробки АКЗП на поверхнях металевих деталей, що труться,  (шестерень, підшипників, розподільників) Ревіталізант® формує металокерамічне покриття, тим самим модифікує робочі поверхні і компенсує поточне спрацювання деталей. В результаті відновлюється їхня геометрія. Кондиціонер металу зміцнює плівку, забезпечує додатковий рівень захисту від спрацювання.

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Пора подбати про двигун? Не забудь про трансмісію!

Двигун + АКПП | Леговий авто

Детальні характеристики

Застосування

Склад універсальний для всіх типів автоматичних трансмісій, в тому числі Tiptronic®, Steptronic®, CVT, DSG (з "мокрими" зчепленнями ") та ін.

 • Внести необхідну кількість складу до робочої рідини АКЗП, прогрітої до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченої через 1500 км пробігу

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКЗП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Ревіталізант® сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, CVТ та ін. Не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в’язкісні, фрикційні та інші фізико-хімічні властивості.

Повторне застосування продукту рекомендовано через 100 000 км пробігу.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л 5-10 10-15 15-20
Кількість шприців 1 2 3
Схема обробки Одноразово

Упаковка

шприц 30 мл, артикул XA 40027

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Олег
  5 stars
  Dodge Caliber вариатор cvt jatco jf011e . Работает нормально, XADO Maximum Automatic Transmission подходит или что то посоветуете.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Вы выбрали отличный вариант.

 • Игорь
  4 stars
  А для вариатора субару аутбек 2,5 2013 года подойдет для профилактики?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Можете использовать смело.

 • Андрей
  5 stars
  Подскажите пожалуйста, у меня АКПП Ford Fusion гибрид USA 2013. В коробке скорее всего выработка в дифференциале. При трогании с места небольшой единожды стук и при торможении тоже. Что можно применить и поможет ли?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам сделать замену масло и в свежее масло залить   Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий

 • Александр
  4 stars
  Добрый день , автомобиль HONDA FR V , небольшиетолчки при переключении передач, масло заменено 1000 км назад, данная присадка сможет помочь ?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем вам Атомарный кондиционер металла Maximum для автоматических трансмиссий обязательно вносите в прогретое масло

 • Игорь
  5 stars
  Доброе утро. Тойота авенсис 2012г. Робот. Сделал частичную замену масла(5л) 7 тыс.км назад! Можно ли сейчас добавить этот кондиционер?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем сделать второй раз замену масла прогреть АКПП и залить ревитализант.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре