Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій

Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

XADO Maximum Automatic Transmission.

Призначений для відновлювального ремонту та захисту від спрацювання автоматичних коробок передач (АКЗП) всіх типів.

 • Відновлює поверхні і захищає від спрацювання металеві деталі, які труться
 • Усуває поверхневі дефекти
 • Знижує рівень шуму і вібрації
 • Підвищує надійність роботи і збільшує термін служби механізмів управління
 • Демпфує екстремальні навантаги

В процесі обробки АКЗП на поверхнях металевих деталей, що труться,  (шестерень, підшипників, розподільників) Ревіталізант® формує металокерамічне покриття, тим самим модифікує робочі поверхні і компенсує поточне спрацювання деталей. В результаті відновлюється їхня геометрія. Кондиціонер металу зміцнює плівку, забезпечує додатковий рівень захисту від спрацювання.

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Пора подбати про двигун? Не забудь про трансмісію!

Двигун + АКПП | Леговий авто

Детальні характеристики

Застосування

Склад універсальний для всіх типів автоматичних трансмісій, в тому числі Tiptronic®, Steptronic®, CVT, DSG (з "мокрими" зчепленнями ") та ін.

 • Внести необхідну кількість складу до робочої рідини АКЗП, прогрітої до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченої через 1500 км пробігу

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКЗП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Ревіталізант® сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, CVТ та ін. Не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в’язкісні, фрикційні та інші фізико-хімічні властивості.

Повторне застосування продукту рекомендовано через 100 000 км пробігу.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л 5-10 10-15 15-20
Кількість шприців 1 2 3
Схема обробки Одноразово

Упаковка

шприц 30 мл, артикул XA 40027

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Всеволод Романович
  5 stars
  Подскажите, проехал с добавлением этого средства 2000 км. Можно ли начинать делать замену масла в АКПП, хотелось бы, чтоб препарат полностью подействовал, перед тем как приступим к данной процедуре.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Можете делать замену.

 • Алексей
  5 stars
  Lexus rx330 2004г толчек с 1на2 и с 3на2 пойдет эта присадка или какую другую посоветуете. Масло и фильтр поменяны 2000км назад.
  Відповідь експерта :
 • Дмитрий Георгиевич
  5 stars
  Ревитализант реально работает, рывки в коробке исчезли уже через 300 км, проехал всего после заливки 4000 км. Пока все работает отлично
 • Максим
  5 stars
  Подскажите пожалуйста , LR322 3,6TD 6ступ АКПП, появилась вибрация при разгоне в среднем режиме. Пробег 350 тыс, масло в коробке менялось каждые 100 тыс. Я один хозяин. Что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Рекомендуем воспользоваться данным продуктом

 • Сергей
  3 stars
  Недавно заменил масло в акп. После добавления вашего средства нужно менять масло? Или до следующей замены можно ездить?
  Відповідь експерта :

  Выполняйте замену в интервалы, указанные вашим производителем.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку