Каталог продукції

Оливи

Атомарний кондиціонер металу Maximum Diesel Truck для всіх типів паливної апаратури

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

XADO Maximum for Diesel Truck for All Types of Fuel Equipment.

Атомарний кондиціонер металу з ревіталізантом 1 Stage (RF=100) для всіх видів паливної апаратури і систем упорскування дизельних двигунів вантажних автомобілів. Склад призначений для відновлювального ремонту та захисту від спрацювання паливної апаратури дизельних двигунів з робочим об'ємом 10-15 л. Покращує змащувальні властивості пального, забезпечує додатковий рівень захисту від спрацювання.

 • Відновлює поверхні і захищає від зносу тертьові деталі паливних насосів всіх типів, форсунок і насос-форсунок
 • Надійно захищає від неякісного пального
 • Скорочує витрату пального
 • Підвищує потужність двигуна
 • Знижує рівень шуму і вібрації
 • Знижує кількість токсичних компонентів у відпрацьованих газах
 • Покращує змащувальні властивості палива, забезпечує додатковий рівень захисту від зносу

В процесі обробки паливних насосів ревіталізант формує на поверхнях деталей, що труться, металокерамічне покриття, тим самим модифікує робочі поверхні і компенсує поточне спрацювання деталей паливної апаратури. В результаті поліпшуються експлуатаційні характеристики паливних насосв. Засіб універсальний для систем упорскування всіх типів, в тому числі, акумуляторного типу (Common Rail) і насос-форсунок (Unit injector / Pumpe-Düse).

Детальні характеристики

Застосування

Порядок обробки паливної апаратури двигуна з робочим об'ємом 10-15 л:

 • Вміст шприца видавити* в паливний бак перед заправкою пальним
 • Залити в бак не менше 150 л пального
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Примітки

Температура засобу перед застосуванням повинна бути не нижче 25 ° С. Перед застосуванням рекомендується очистити паливну систему двигуна.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Рабочий об’єм двигуна, л. 10-15 15-25 25-40
Кількість шприців 30 мл., шт. 1 2 3
Схема обробки Одноразово

Упаковка

шприц 30 мл, артикул XA 40026

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Андрей
  5 stars
  Доброго дня-если залили 1/3 этого тюбика в двигатель 1,6 дизель (объем масла 4,2 л) легкового авто-это проблема? - сливать ли все или можно ездить?)
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Не рекомендуємо преміняти на легкових авто так яак це не цільовий продукт. Для Вашого авто Кондиционер металла атомарный Maximum с ревитализантом 1 Stage рекомендуємо.

 • Анатолий
  5 stars
  МИТСУБИСИ Л 200 2,5 ТДИ КАК ИСПОЛЬЗОВАТЬ ?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Заливается перед заправкой топлива на полный бак.

 • Bacyla
  5 stars
  Чем отличается этот ревитализант от ЕХ120 (https://xado.ua/revitalizanti/ex120-usilennie-revitalizanti/xado-revitalizant-ex120-dlia-vseh-tipov-toplivnoy-apparatury-i-sistem-vpryska-topliva) кроме поколения и того, что один позиционируется как для грузовиков, а другой для легковых? Можно ли использовать этот для легковых, если нет, то почему? Почему присадки 3-го поколения нет для легковых машин?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Отличие в дозировке, концентрации ревитализанта.

 • Алексей
  5 stars
  Добрый вечер! Подскажите пожалуйста, автомобиль mercedes sprinter 313, 2.2 cdi 2004г. Цокотят форсунки, поможет это средство? можно его использовать для данного авто? Спасибо!
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Для початку рекомендуємо Вам зробити промивку паливної системи Multi Cleaner (Diesel) - очиститель топливной системы для дизельного двигателя і після промивки вже обробити Атомарный кондиционер металла Maximum Diesel Truck для всех типов топливной аппаратуры

 • Пётр
  5 stars
  Использовал на разных авто маз,ман,Даф. Реально работает, рекомендую.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре