Каталог продукції

Оливи

Ревіталізант EX120 для дизельних двигунів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Ревіталізант EX120 для дизельних двигунів.

Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту дизельних двигунів, в тому числі форсованих і з турбонаддуванням. Завдяки на 20% більшій * концентрації активної речовини має розширений запас по відновленню спрацьованих поверхонь і їх захисту від спрацювання.

* У порівнняні з продуктом ХАDO гель-ревитализант для дизельних двигунів.

 • Відновлює і захищає від спрацювання деталі циліндропоршневої групи, кривошипно-шатунного і газорозподільного механізму;
 • Значно знижує витрату пального (до 30% на холостому ходу);
 • Підвищує до номінального тиск оливи в системі;
 • Вирівнює і збільшує компресію в циліндрах;
 • Підвищує потужність двигуна, покращує його прийомистість;
 • Знижує рівень шумів і вібрації в 10 раз;
 • Збільшує термін служби вузлів в 2-3 рази;
 • Захищає двигун від негативних наслідків «холодного пуску»;
 • Покращує роботу двигуна вже через 50-100 км;
 • Дозволяє експлуатацію двигуна при аварійному витоку оливи до 300 км.

Формує на поверхнях пар тертя металокерамічне покриття (деталі двигуна відновлюють свою геометрію). В результаті оновлений агрегат за своїми експлуатаційними характеристиками перевершує новий і гарантовано служить в 2-4 рази довше.

Детальні характеристики

Застосування

Обробка двигуна проводиться в три етапи:

1-й етап: вміст шприца внести в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і дати йому попрацювати на холостому ходу 5-10 хвилин.

2-й етап: проводиться в тому ж порядку через 100-250 км пробігу.

3-й етап: проводиться в тому ж порядку через 100-250 км пробігу.

Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1500 км пробігу.

Примітки

 • Оливу до закінчення міняти не рекомендується
 • Можлива обробка на холостому ходу (4 години - еквівалент 200 км пробігу)
 • Нові двигуни з пробігом до 20 000 км обробляти в один прийом
 • Двигуни після капітального ремонту рекомендується обробляти в звичайному порядку в три етапи
 • Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі. Однак, якщо механізм (двигун) знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.
60 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 60 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л. 3-10 11-20 21-30
Кількість шприців (8 мл), шт. 3 6 9
Схема обробка етапами 1+1+1 2+2+2 3+3+3
Кількість шприців для нових двигунів 2 4 6

Можливості:

Після обробки Ваш автомобіль знаходиться під суперзахистом ХАДО. В процесі експлуатації двигуна найбільш схильні до спрацювання деталі циліндропоршневої групи в районі верхньої «мертвої» точки, газорозподільний механізм (кулачок, штовхач), підшипники ковзання колінчастого і розподільного валів. Ревіталізант містить будівельний матеріал, який компенсує спрацювання цих деталей.

В результаті ревіталізації на поверхнях пар тертя формується нове багатофункціональне градієнтне покриття з набором необхідних службових характеристик і напружених станів. Деталі двигуна нарощують в об’єму, повертають ті самі «сотки» і «десятки», які були загублені, спрацьовані в процесі експлуатації. Це ефект ремонту. Отримане покриття має унікальні властивості: значну міцність, високу корозійну стійкість, низьку шорсткість. Після ревіталізації деталі двигуна гарантовано прослужать в 2-4 рази довше.

В результаті ревіталізації двигуна значно зростає і вирівнюється компресія в циліндрах, скорочується витрата пального, збільшується прийомистість і накат автомобіля, відновлюються оливонасоси, вузли турбонаддування, вали і вкладиші (підшипники), дзеркала циліндрів, усувається еліпсність. Двигун працює тихо і без вібрацій. Завдяки ревіталізації його завжди можна підтримувати в ідеальному стані.

Упаковка

шприц в блістрері 8 мл, артикул XA 10034

шприц в коробке 8 мл, артикул ХА 12034_2

Технології та сертифікати

2G покоління

Друге покоління ревіталізантов відкрило нову еру в відновлення і захист двигунів від зносу. Тепер діючої речовини стало більше і зросла його ефективність, що дало нового продукту незаперечну перевагу в відношенні ціна-якість. Удосконалена і Посилення формула надала продукту поліпшені захисні і відновні властивості.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергій
  4 stars
  Доброго дня. Скажіть будьласка, саме ця присадка впливає якось на сажевий фільтр і турбіну? Двигун 2.0 tdi Skoda Octavia A5.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Ревіталізвнти відновлюють двигун. Колінчатий вал, ціліндроплоршневая група, колінчатий вал, на сажевий фільтр і турбіну не діють.

 • Yaroslav
  4 stars
  Що краще для 1.9 tdi ? Ця присадка чи ex200 чи якась інша? Дякую за відповідь.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Обидві присадки підходять до Вашого двигуна ex120 потрібно три штуки, а  Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage  потрібно одна.

 • Yaroslav
  4 stars
  Доброго дня. Масло має бути свіжим перед обробкою двигуна? Допускається пробіг масла 3-4 тис?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Мінімум на маслі потрібно проїхати 1,5-2 тис. км.

 • Анатолий
  5 stars
  Здравствуйте. можно применить Ревитализант EX120 для дизельных двигателей рендж ровер спорт 3.6 дизель с двумя турбинами. двигатель масло не кушает. и какое масло вы посоветуете заливать в двигатель
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Используйте смело Ревитализант EX120 для дизельных двигателей требуется 3 тубы, вносить с интервалом 200-300км. МАсло рекомендуем Вам использовать Синтетическое масло 5W-30 SYNTHETIC XADO Luxury Drive

 • Александр Владимирович
  5 stars
  Подскажите пожалуйста, какие присадки возможно использовать в новом дизельном двигателе 1.5 с турбиной и сажевым фильтром?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Для нового турбированого дизельного двигателя рекоменжуем Вам использовать Атомарный кондиционер металла New Car с ревитализантом 1 Stage

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре