Каталог продукції

Оливи

Revitalizant EX120 для всіх типів паливної апаратури і систем упорскування

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Revitalizant EX120 для всіх типів паливної апаратури і систем упорскування палива.

Посилений ревіталізант. Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту всіх типів паливної апаратури бензинових і дизельних двигунів. Під час обробки паливних насосів формує на поверхнях металевих деталей, що труться, захисне металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталей.

 • Відновлює геометрію і захищає від спрацювання тертьові деталі паливних насосів всіх типів, форсунок і насос-форсунок
 • Надійно захищає від неякісного пального
 • Скорочує витрату пального
 • Знижує рівень шуму і вібрацій
 • Зменшує кількість токсичних компонентів у відпрацьованих газах

Ревіталізант універсальний для всіх типів паливних систем, в тому числі K- \ KE- \ L-Jetronic®, Common Rail, Pump Düse та ін.

Детальні характеристики

Застосування

Обробка паливної апаратури двигуна з робочим об'ємом до 5 л (5000 см3)

 • Вміст туби внести в паливний бак з мінімальною кількістю пального
 • Залити в бак 40 л пального
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченою приблизно через 100 годин роботи механізму (приблизно 3000 км пробігу).

Примітки

Перед застосуванням рекомендується очистити паливну систему двигуна. Додаткові (позаштатні) фільтруючі пристрої можуть знизити ефективність ревіталізації. Металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Робочий об'єм двигуна, л 0-5 5-15 15-30
Кількість туб (9 мл),кіл 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9мл, артикул 10333 ХА

Відео звіти щодо застосування

Обробляємо двигун Гелем-ревіталізантом EX 120. Підводить двигун? Хочете відновити його і захистити від спрацювання? Рекомендуємо новий продукт компанії ХАДО - Гель-ревіталізант EX (Extreme Action) 120 для бензинових двигунів. Розфасовка тут звична - туба 9 мл, а ось вміст активної речовини виробник збільшив на 20%. Ще одна перевага продукту його бюджетність. Обробка проводиться в три прийоми, а значить і оплату можна розбити на три етапи!

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Тарас
  5 stars
  Доброго вечора! Авто Renault Clio 3 1,5 dci (дизель) 2010 року, євро 5. Пробіг 192000 км. Ваші рекомендації щодо обробки паливної апаратури, її попередньої очистки. Ллю масло Elf 5w30 рекомендоване виробником. Прошу поради щодо альтернативи з лінійки масел Хадо та можливого використання ревіталізанту. Дякую!
  Відповідь експерта :

  Доброго дня Для промимвки паливної системи рекомендуємо Вам використовувати Multi Cleaner (Diesel) - очиститель топливной системы для дизельного двигателя  і обробити Ревитализант EX120 для всех типов топливной аппаратуры. Стосовно двигуна рекомендуємо використовувати XADO Atomic Oil 5W-30 SN і обробити його Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

 • Сергей Иванович
  5 stars
  Всем добрый день. Пользуюсь продукцией ХАДО более 10 лет.В основном покупаю промывки и ревитализанты в масло и для топливных систем. Если двигатель не убит, то эффект от применения ХАДО наступает в 90% случаев. Залисаю как в двигателя с большим пробегом , так и в новые. Спасибо за оперативную доставку Новой Почтой.
 • Андрій
  5 stars
  Нещодавно придбав автомобіль в якому є стандартна ознака початку кінця регулятора холостого ходу і відповідно плавають обороти на холостому ходу. Ради експеременту вирішив попробувати даний ревіталізант, оскільки продукцією хадо користуюся дуже давно (більше 10 років) і поки довольний результатом, чесно кажучи трохи скептично ставився до цієї присадки оскільки неполищали сумніви, яким чином вона пройде через фільтруючий елемент. Видавив тюбік з ревіталізантом в стакан трохи розмішав його з дизпаливом і набрав все це в шприц 20мл (так зручніше вводити все в горловину) перед заправкою влив все в бак, заправив по інструкції. Чекав ефекту миттєво проте чудес не сталось. Але після кількох дальніх поїздок по 200-300 км, якось зранку прогріваю авто і зауважую, що плаваючих оборотів практично немає. Спочатку думав може випадковість, але день за днем спостерігаю і все ок. Так, що рекомендую... так тримати!
 • Василий
  5 stars
  Добрый день. Аргументируйте пожалуйста, в чем разница с https://xado.ua/revitalizanti/ex120-usilennie-revitalizanti/xado-revitalizant-ex120-dlia-vseh-tipov-toplivnoy-apparatury-i-sistem-vpryska-topliva/comments Кроме объема, цены и формы упаковки Из описания следует, что действия ревитализанта одинаковые Спасибо
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Разница в упаковкеи  в удобстве введения в топливный бак.

 • Андрей
  4 stars
  Добрый день, сколько надо и какой вид продукции можно применить для топливной системы тойота прадо 3 литра дизель?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам Ревитализант EX120 для всех типов топливной аппаратуры достаточно 1 шприца.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре