Каталог продукції

Оливи
Новинка Revitalizant EX120 для КПП та редукторів

Revitalizant EX120 для КПП та редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Revitalizant EX120 для КПП та редукторів.

Посилений ревіталізант. Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій. Під час обробки агрегатів механічної трансмісії формує на поверхнях її шестерень, валів, підшипників, синхронізаторів та інших металевих деталей металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталей.

 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях шестерень
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • Знижує шум і вібрації вузлів до 10 разів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує чіткість роботи синхронізаторів
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривалий час (до 1000 км пробігу) безпечно експлуатувати вузли трансмісії.

Ревіталізант універсальний для механічних, роботизованих, секвентальних, в тому числі Direct Shift коробок передач, роздавальних коробок, мостів (диференціалів).

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в маслозаливное (маслоізмерітельное) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Ревіталізація вважається закінченою через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу).

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.
Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.
Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.
 

Дозування:

Об’єм системи, л 1–2 2–5 5–8
Кількість туб (9 мл), шт 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9 мл, артикул ХА 10330

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Олег
  5 stars
  Шумит подшипник первичного вала мерседес 123 можете посоветовать какую-нибудь просадку?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам Ревитализант EX120 для КПП и редукторов

 • Євген Грушецький
  5 stars
  Здравствуйте. Скажите пожалуйста, надо ли предварительно размешать Revitalizant EX120 для КПП и редукторов в масле для КПП и после этого полученную смесь вылить в КПП или можно сразу из тюбика лить этот ревитализант в маслозаливное отверстие КПП?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Зависит от удобства внесения состава в КПП.

 • Дмитрий
  5 stars
  Golf 5 2007 г.в. На холодную третья передача включается со скреготом.На горячую таких проблем нету. Подскажите может какой-то продукт поможет в решении? Спасибо.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам Ревитализант EX120 для КПП и редукторов заливать на прогретое масло.

 • Віталий
  5 stars
  Доброго дня! Цікавить яка різниця концентрація ревитализанта в маслі https://xado.ua/masla/transmissionnie-masla/dlya-mehanicheskih-transmissiy/mineralnie/xado-atomic-oil-80w-90-gl-3-4-5 від цієї туби 9мл.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Вміст ревіталізаньу в мастилі 5%

 • Борис Григорьевич
  5 stars
  Эффект от применения EX120 есть несомненно. Грамм 80 масла подогрел до градусов 45 , выдавил содержимое тюбика , размешал и залил через салун (Ланос 2007г). Проехал после около 160км. Передачи включались нормально и до применения ревитализанта ,но вытье на третьей передаче было надоедливым и слышно, что при разгоне , что при торможении . На остальных передачах коробка вела себя нормально Сейчас реально тишина ,что при холодной коробке что после часа езды. Так что рекомендую.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре