Каталог продукції

Оливи

Revitalizant EX120 для КПП та редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Revitalizant EX120 для КПП та редукторів.

Посилений ревіталізант. Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій. Під час обробки агрегатів механічної трансмісії формує на поверхнях її шестерень, валів, підшипників, синхронізаторів та інших металевих деталей металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталей.

 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях шестерень
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • Знижує шум і вібрації вузлів до 10 разів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує чіткість роботи синхронізаторів
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривалий час (до 1000 км пробігу) безпечно експлуатувати вузли трансмісії.

Ревіталізант універсальний для механічних, роботизованих, секвентальних, в тому числі Direct Shift коробок передач, роздавальних коробок, мостів (диференціалів).

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в маслозаливное (маслоізмерітельное) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Ревіталізація вважається закінченою через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу).

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.
Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.
Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.
 

Дозування:

Об’єм системи, л 1–2 2–5 5–8
Кількість туб (9 мл), шт 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9 мл, артикул ХА 10330

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Дмитрий
  4 stars
  Добрый день! Nissan Tiida мкпп на первой и второй появляется гул (чем дольше ездить тем гул сильнее) или подшипник или шестерри первичного вала. Что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекоменндуем Вам использовать  Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission заливать в свежее масло.

 • Феликс
  4 stars
  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста: автомобиль Chrysler Town/Country 1999 года, полный привод. По мере прогрева, подвывает в одном диапазоне скоростей дифференциал заднего моста (гипоидная пара внутри). Менял масло на Хадо для трансмиссии, и добавил один тюбик ревиталлизанта для трансмиссии же. Немного утихло, но не окончательно. Поможет ли добавка еще одного тюбика, или нужен ремонт? Количество масла - 1.2л, пробег после замены масла и добавления ревитализанта порядка 11т.км.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. В этом случии рекомендуем добавить ещё один шприц.

 • Александр
  4 stars
  Чери амулет , пробег 70000 ,что посоветуете в КПП от шума и вибраций?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Рекомендуем Вам сделать замену масла и в свежее прогретое масло заливаем  Присадка для КПП и редукторов - Ревитализант EX120

 • Сергій
  5 stars
  Пртвіт в мене пежо 508 підвиває мкпп на 2 .3 .4 терпимо від 70 км 115 вже напрягає але після 120 майже зникає ледь ледь чути.все те саме на нейтралі .масло свіже оригінал від пежопроїхав 300 км .може якась присадка поможе і скільки треба в мкпп 2 літра..
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуэмо Вам використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Анатолий
  4 stars
  Добрый день 5-МКПП на Seat Altea 1.6 tdi. Какой объем для коробки необходимо данного продукта?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Вам необходимо  Присадка для КПП и редукторов - Ревитализант EX120 на Ваш объём маслосистемы.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре