Каталог продукції

Оливи

Revitalizant EX120 для КПП та редукторів

Упаковка:
?
Товару немає в наявності

Revitalizant EX120 для КПП та редукторів.

Посилений ревіталізант. Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій. Під час обробки агрегатів механічної трансмісії формує на поверхнях її шестерень, валів, підшипників, синхронізаторів та інших металевих деталей металокерамічне покриття. В результаті відновлюється геометрія деталей.

 • Усуває дутлини і подряпини на робочих поверхнях
 • Оптимізує плями контакту в зачепленнях шестерень
 • Забезпечує значну економію пального (особливо на повнопривідних автомобілях)
 • Знижує шум і вібрації вузлів до 10 разів
 • Підвищує чіткість перемикання передач
 • Покращує чіткість роботи синхронізаторів
 • При аварійному витоку оливи дозволяє тривалий час (до 1000 км пробігу) безпечно експлуатувати вузли трансмісії.

Ревіталізант універсальний для механічних, роботизованих, секвентальних, в тому числі Direct Shift коробок передач, роздавальних коробок, мостів (диференціалів).

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в маслозаливное (маслоізмерітельное) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Ревіталізація вважається закінченою через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу).

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.
Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.
Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.
 

Дозування:

Об’єм системи, л 1–2 2–5 5–8
Кількість туб (9 мл), шт 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9 мл, артикул ХА 10330

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Дмитрий
  5 stars
  Subaru forester 2006 года. Начал гудеть заданий редуктор. Посоветуйте что использовать ? Спасибо
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуе Вам Ревитализант EX120 для КПП и редукторов. Заливать на прогретый редуктор.

 • Владимир
  5 stars
  Пользуюсь всей продукцией Xado не первый раз,знаю,что результат будет!Рекомендую!!!
 • Скіп Андрій
  5 stars
  Пежо 405 94р.Була проблема КПП погано стала включатись трет'я передача при переході з четвертої на третю.Проблема вирішилась заміною масла на Xado Atomic Oil 75w-90GL і додаванням Revitalizant EX120 для КПП.Результатом був вражений після 400км передачі включаються чітко і синхрони не хрустят.Дякую Xado.
 • Юрий
  5 stars
  Автомобиль Мерседес W123, 1983 г/в дизель, задний привод, на 1ой передаче в редукторе слышен похрустывающий звук и на левой полуоси запотевание маслом. Что можете посоветовать в данной ситуации и на сколько можно ожидать результата?..
  Відповідь експерта :

  Добрій день. Рекомендуем Вам Ревитализант EX120 для КПП и редукторов

 • Михаил
  5 stars
  Заливаю Revitalizant EX120 для КПП и редукторов уже второй раз в мкпп переднеприводного авто. Присадка реально работает, на счёт уменьшения шума не знаю, но передачи включаются мягче и лучше. В дальней дороге у меня получилась ситуация, что из редуктора вышла полуось и вылилось 2/3 количества масла, но благодаря присадке без проблем доехал до СТО и с КПП ни чего плохого не произошло. На СТО с полуосью разобрались, масло долили до нормы, после этого уже проехал 1000 км, всё в порядке.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре