Каталог продукції

Оливи

Revitalizant EX120 для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Revitalizant EX120 для автоматичних трансмісій.

Посилений ревіталізант. Призначений для захисту від спрацювання і відновлювального ремонту автоматичних коробок передач (АКЗП). Під час обробки АКЗП формує на поверхні її металевих деталей (шестерні, підшипники, розподільники, муфта) захисне металокерамічне покриття.
В результаті відновлюється геометрія деталей. Ревіталізант універсальний для всіх типів автоматичних трансмісій, в тому числі Tiptronic®, Steptronic®, CVT та ін.

 • Відновлює і захищає від спрацювання тертьові металеві деталі
 • Усуває поверхневі дефекти
 • Підвищує надійність роботи і збільшує термін служби механізмів управління
 • Демпфує екстремальні навантаги
 • Захищає деталі від спрацювання при зниженому рівні оливи

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість ревіталізанта в оливнозаливну горловину (отвір оливовимірювального щупа) АКЗП
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченої через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу)

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКЗП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Ревіталізант сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, CVN та ін. Не вступає з ними в хімічні реакції, не змінює їх в'язкісних, фрикційних та інших фізико-хімічних властивостей. Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л 5-8 9-12 13-15
Кількість туб (8 мл), шт. 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9 мл, артикул 10331 XA

Відео звіти щодо застосування

Обробляємо двигун Гелем-ревіталізантом EX 120. Підводить двигун? Хочете відновити його і захистити від спрацювання? Рекомендуємо новий продукт компанії ХАДО - Гель-ревіталізант EX (Extreme Action) 120 для бензинових двигунів. Розфасовка тут звична - туба 9 мл, а ось вміст активної речовини виробник збільшив на 20%. Ще одна перевага продукту його бюджетність. Обробка проводиться в три прийоми, а значить і оплату можна розбити на три етапи!

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Максим
  5 stars
  Мерседес вито 120 дизел 3 литра,пинается коробка при тормоджении на холодную только. Что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій, але попередньо рекомендуємо зробити заміну оливи в АКПП

 • Белоусов Сергей сергеевич
  5 stars
  Использовал Ревитализант EX120 для автоматических трансмиссий в дэу матиз 2007 года акпп 163000 км пробега. Был звук маслонасоса при наборе скорости, запаздывало переключение, после добавления в свежее масло звук работы коробки стал тише, скорости переключает в положенном диапазоне. рекомендую, результат с первой сотни пробега!
 • Виктор
  5 stars
  Добрый день. Авто Ниссан Мурано, вариатор JF010E. Волновая вибрация на холодную. Масло сменил 2тыс. км. назад, лучше не стало. Подскажите вариант ревитализанта и количество?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Ркекомендуємо Вам використовувати  Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій

 • Микола Матвійчук
  5 stars
  Хонда джаз 1.3 В варіатор можна добавляти?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо на прогріту оливу.

 • Сергей
  4 stars
  Здравствуйте у меня Ниссан ноут Е11 механика слил масло в КПП заводское ваш подборщик подобрал 75w80. Залил через 7 тыщь.загудел подшипник на первичном валу добавил присадку ревиьализант ex120 проехал почти 1000 км. Изменения нет. посоветуйте , может сменить масло.еще после прогрева двигателя до 50 градусов ШИМ пропадает.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам щє вткористати  Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре