Каталог продукції

Оливи

Промиваємо оливну систему. Чим? Коли?

Питання "мити чи не мити" оливосистему двигуна і якщо мити, то як часто, вже не перше десятиліття хвилює співтовариство автовласників.

Тут, як і в будь-якому іншому питанні — скільки людей, стільки й думок. Так що будемо з'ясовувати, що ж насправді відбувається з промиванням двигуна.

Існує кілька видів промивок для оливної системи двигуна:

  • промивальна олива:
  • промивки-«п'ятихвилинки»
  • засоби, які миють під час звичайної експлуатації автомобіля. 

Промивальна олива і промивки-п'ятихвилинки являються м'якими промивками і їх краще застосовувати, коли ви їздили довгий час на оливі одного виробника, а потім друзі порадили спробувати щось новеньке.

 

 

Зображення проблематики

Рекомендації:

Промивки, на яких можна їздити, не тільки змивають нагар і відкладення, але ще і розчиняють в оливі весь бруд,що відстав. До таких можна віднести універсальний очисник оливосистеми VitaFlush. За 200-300 км пробігу він відмінно миє деталі двигуна.

VitaFlush - очисник оливосистеми (універсальний)

Особливості:

Якщо користуватися регулярно, його можна застосовувати і як «п'ятихвилинку».

В ідеалі, після застосування промивок потрібно також застосовувати і промивальну оливу, особливо, якщо двигун явно брудний.

При цьому з двигуна максимально виводяться різноманітні забруднення. Такі процедури допомагають продовжити терміни експлуатації двигуна, адже чисті оливні канали — гарантія довгої і безпроблемної роботи деталей.

Цю процедуру потрібно робити також при переході на оливу іншого виду (мінералка, напівсинтетика, синтетика). Адже кожна олива має свою основу і набір присадок, які не завжди можуть бути взаємнозаміщуваними. Тому, щоб не виникло «конфлікту», потрібно промити двигун.

А от засоби для промивання двигуна, які заливаються на кілька сотень кілометрів пробігу, доцільніше застосовувати у важких випадках, наприклад, після придбання б/в автомобіля.

Особливо, якщо колишній власник "забув" сказати, що заливав до цього і як часто проводилася заміна. Варто розуміти, що повноцінну інформацію складно отримати через декілька етапів перепродажів і ремонтів.

 

 

Нам важливо знати Вашу думку

Коментарі до статті

  • Олег 5 stars
    17.10.2017

    класная вещь торохтели компенсатори клапанов залил через 5 минутперестали торохтеть всем советую