Каталог продукції

Оливи

Перегрів двигуна (залягли кільця)

Перегрів двигуна може трапитися майже у будь-якого автомобіля. Особливо ця проблема актуальна в дні з високою температурою і в пробках. Перегрів може призвести до деформації головки блоку циліндрів або «прихоплення» поршня в циліндрі.

Зображення проблематики

Причини / Рекомендації

 1. Недостатня кількість охолоджуючої рідини в системі охолодження, під час її розгерметизації через течі шлангів, прокладок, тріщин радіатора.

  Для усунення тріщин і пошкоджень розміром до 0,9 мм — Verylube StopLeak Рідкий герметик радіатора або Atomex StopLeakRadiator Стоп-теча радіатора.

 2. Мала ефективність охолодження радіатора через зовнішнє (забивання пилом, тополиним пухом і т. ін.) та внутрішнє (бруд, шлакові відкладення в сотах радіатора, поблизу датчика вентилятора, велика кількість відкладень в порожнинах елементів системи охолодження) забруднень радіатора, а також через ослаблення ременя приводу вентилятора, помпи.

  Очищення зовнішніх забруднень - Verylube Очисник поверхні двигуна.
  Для збільшення терміну служби та зниження спрацювання обробити приводні ремені вентилятора, помпи VERYLUBE Засіб для ременей Спрей для догляду за приводними ременями агрегатів двигуна.

 3. Тривала робота двигуна в умовах детонації, калильного запалювання через погану якість пального, забруднення форсунок, великого рівня відкладень в камері згоряння.

  Для усунення наслідків застосування неякісного пального, поліпшення його властивостей використовувати засіб, додаючи в пальне:

   

  Для відновлення працездатності форсунок провести очищення, внісши в пальне один із засобів:

  • MaxiFlush XADO Комплексний високоефективний засіб для професійних установок очищення паливної системи бензинових двигунів
  • Atomеx MultiCleaner (Gasoline) Високоефективний очисник паливної системи двигуна
  • VERYLUBE Очисник інжекторів Засіб для очищення інжекторів бензинового двигуна

   

  Для видалення нагару - VERYLUBE Антикокс або Verylube Розкоксовка для двигунів або TotalFlush - очисник оливосистеми двигунів - швидкодіючі засоби для раскоксування поршневих кілець у бензинових і дизельних двигунах. Засіб вноситься безпосередньо в циліндр двигуна. Після проведення раскоксування засобом Verylube Розкоксовка для двигунів необхідно провести заміну оливи

 4. Високий опір оливного фільтра.

  Якщо відбулося зниження тиску через високий опір оливного фільтру, то треба замінити його на новий рекомендованої моделі.

 5. Важкі умови експлуатації, буксирувальні режими з малими швидкостями руху.

Нам важливо знати Вашу думку