Каталог продукції

Оливи

Не можливо відкрутити різьбове з’єднання

Проблематика, іржа

З'єднання окислилися, прикипіли, пригоріли і заіржавіли. Це завжди проблема, особливо на автомобілях з тривалим терміном експлуатації.

Продукти реакції окислення мають здатність багаторазово збільшуватися в об'ємі, через що з'єднання "клинить" намертво. Також потрапляння в різьбове з'єднання бруду і дрібнодисперсного пилу, багаторазово підсилюють тертя між деталями. Ідеальний вибір під дану проблему — VERYLUBE Проникне мастило-спрей ANY WAY.

Продукт очищає оливні та жирові забруднення з поверхонь кузова автомобіля. Захищає деталі від корозії і окислення, розморожує замки дверей, запобігає їх обмерзання. Витісняє вологу з проводів і полегшує запуск двигуна в сиру погоду. 

 

Рекомендації:

Універсальне проникне мастило-спрей для будь-яких механізмів. Містить ревіталізант. Призначене для всіх вузлів і механізмів, зброї, інвентарю та обладнання. 

Рекомендується для застосування на станціях технічного обслуговування, в гаражах, майстерень, домашньому господарстві і на виробництві. Мастило легко і швидко проникає в різьбові та інші сполуки, повертає рухливість приіржавілим деталям. Змащує будь-які поверхні деталей, що труться. 

Додаткові рекомендації:


Нам важливо знати Вашу думку