Каталог продукції

Оливи

Нестабільно працює система охолодження

Робота двигуна з порушенням температурного режиму (перегрів або двигун не набирає робочої температури), повільний прогрів свідчать про нестабільну роботу системи охолодження.

Однією з причин нестабільної роботи системи охолодження є вихід з ладу радіатора, через його внутрішнє (бруд, шлакові відкладення в сотах і бачках) і / або зовнішнє (пил, пух, листя і т. ін.) забрудненя. Внутрішні забруднення призводять до того, що циркуляція рідини погіршується або припиняється повністю. Характерний симптом засмічення: радіатор теплий тільки у верхній частині, а низ не прогрівається. Зовнішні забруднення знижуть ефективність охолодження зустрічним повітрям або потоком повітря від вентилятора.

Для усунення несправності необхідно ретельно промити радіатор.

Зображення проблематики

Рекомендації

Промивання всередині радіатора і системи охолодження в цілому Radiator Flush - засіб для очищення системи охолодження
Очищення від зовнішніх забруднень - VERYLUBE Очисник поверхні двигуна.

Недостатня кількість охолоджуючої рідини в системі охолодження, в результаті розгерметизації системи охолодження через течі шлангів, прокладок, бачків та сот радіатора, а також ослаблення натягу або прослизання ременя приводу вентилятора, помпи призводить до перегріву двигуна.

Усунення тріщин і пошкоджень розміром до 0,9 мм - Stop Leak Radiator - cтоп-теча радіатор.

При великих розмірах дефектів треба замінити деталі.

Для збільшення терміну служби, зменшення спрацювання, усунення проковзування привідних ременів вентилятора, помпи - VERYLUBE Спрей для догляду за приводними ременями - спрей для догляду за привідними ременями агрегатів двигуна.

Також на стабільність роботи системи охолодження впливає стан термостата, датчика включення вентилятора, герметичність розширювального бачка. При виявленні несправності їх слід замінити.

Нам важливо знати Вашу думку