Каталог продукції

Оливи

Зміна кольору антифризу

Основною причиною зміни кольору охолоджуючої рідини на бурий в процесі експлуатації автомобіля є іржа і накип, що з'явилися на елементах системи охолодження. Таке стається через використання в якості робочої рідини води або неякісного антифризу.

Після заміни, свіжа охолоджуюча рідина під дією спеціальних присадок (антикорозійних, стабілізуючих, миючих та ін.) присутніх в ній, починає очищувати систему охолодження. При цбьому колір антифризу змінюється.

Передчасна зміна кольору антифризу до солом'яно-жовтого, або його легке знебарвлення говорить про закінчення терміну служби барвника або перегрів двигуна.

Барвник має певну термічну стабільність і змінює колір залежно від часу витримки при певній температурі і характеризує роботу двигуна з підвищенним тепловим навантаженням.

Час, за який відбувається зміна кольору, залежить від кількості різних відкладень (накипу, корозії і т. ін.) в каналах охолодження, а також від стану системи в цілому. Чим швидше почала змінювати колір рідина, тим більше різних відкладень присутньо в двигуні.

Попередня промивка всієї системи охолодження перед заміною антифризу допоможе уникнути цього.

Зображення проблематики

Рекомендації

Міняти рідину в системі не рідше одного разу на два - три роки, або кожні 40-60 000 км пробігу. При заміні доцільно проводити промивку системи користуючись тією ж рідиною, яка використовується під час експлуатації автомобіля.

Нам важливо знати Вашу думку