Каталог продукції

Оливи

Хрускіт ШРКШа

Причини:

З’явився хрускіт при різкому рушанні з вивернутим кермом або навіть при русі по прямій з певною швидкістю. Вірна ознака спрацювання ШРКШ (шарнір рівних кутових швидкостей), що настає після однієї з причин:

  • Природне спрацювання
  • Порушення цілісності чохла ШРКШа
  • Агресивний стиль водіння (різкий старт з пробуксовкою при крайньому вивороті руля, входження в поворот малого радіусу на високій швидкості).

Будь-який фахівець СТО в такій ситуації відразу виносить вирок - заміна ШРКШ.

Зображення проблематики

Рекомендації

Якщо хрускіт у ШРКШ почався не дуже давно і проявляється тільки при сильному вивороті керма або в екстремальних режимах, то не варто купувати новий ШРКШ. Таке спрацювання ШРКШ можна усунути за допомогою спеціального мастила XADO Мастило ремонтне з ревіталізантом. І їздити в подальшому на відновленому ШРКШ весь термін служби автомобіля

Для цього необхідно демонтувати ШРКШ, розібрати, попередньо намітивши взаємне розташування деталей. Очистити від старого мастила і промити. Для промивання рекомендується використовувати спеціальний препарат XADO Універсальна індустріальна промивка.

Переконатися у відсутності грубих ушкоджень (відколів, глибоких тріщин, лунок глибиною більше 0,1 мм) на деталях і зібрати в зворотному порядку.

Заповнити внутрішній простір мастилом XADO Ремонтна і встановити ШРКШ на штатне місце. Після пробігу 2500-3000 км хрускіт повністю зникає.

Після пробігу 18 000–20 000 км із мастилом XADO Ремонтна рекомендується зняти чохол, видалити старе мастило і промити внутрішню порожнину ШРКШ. Закласти XADO Мастило для ШРКШ на весь термін служби. Встановити на місце і закріпити чохол

Корисні поради

Щоб ШРКШ прослужили якомога довше, рекомендується дотримуватися трьох основних правил:

  • Не варто різко рушати з місця, адже крутний момент при різкому старті набагато вище, ніж при їзді, а при великих навантаженнях ШРКШ швидко виходить з ладу
  • Не потрібно газувати з вивернутим кермом, адже коли шарнір повернутий щодо осі на досить великий кут, на його елементи припадає велике навантаження, через що і відбувається швидке спрацювання ШРКШ
  • Рекомендується періодично перевіряти стан пильовиків на ШРКШ, деталі ШРКШ при потраплянні піску, бруду та інших сторонніх предметів дуже швидко спрацьовуються.

Нам важливо знати Вашу думку