Каталог продукції

Оливи

Бруд (замащення) двигуна

Тривала експлуатація автомобіля у важких умовах, перегрів двигуна, підвищений тиск в системі змащення, застосування неякісних моторних олив, — призводить до спрацювання і старіння (втрати еластичності) гумових ущільнювачів. В результаті чого на двигуні з'являються сліди оливи (маслянисті патьоки). Патьоки оливи не лише забруднюють зовнішню поверхню двигуна, але і провокують потрапляння абразиву (пил, пісок і т.д.) всередину двигуна, тим самим прискорюється його спрацювання.

Крім цього, зменшення діаметру прохідних отворів каналів і регулюючого клапана (відкладення смолянистих забруднень, зашлакування) системи вентиляції картера, призводить до підвищення тиску картерних газів і викидання оливи (сапуніння) через отвір оливного щупа, прокладки клапанної кришки, бензонасоса, трамблера і т. ін . Скупчення картерних газів погіршує властивості і склад моторної оливи. Несправності системи вентиляції картера істотно невпливають на роботу двигунів з карбюраторною системою живлення. На сучасних двигунах із системою упорскування пального порушення нормальної роботи системи вентиляції картера може призводити до повної відмови системи управління двигуном.

Зображення проблематики

Рекомендації

Для відновлення еластичності робочих поверхонь гумових ущільнювачів і усунення течі оливи Stop Leak Engine - стоп-теча двигуна, добавка в оливу.

Для підтримки в робочому стані системи вентиляції картера перед заміною оливи промити оливну систему двигуна - VitaFlush - очищувач оливосистеми (унічерсальний) або TotalFlush - очищувач оливосистеми двигунів з ефектом розкоксування поршневих кілець, або Verylube Очисник оливосистеми (швидки чи м'який), або JET 100 Адаптаційна промивка для оливосистеми двигуна (швидка або м'яка).

Для усунення маслянистих плям на зовнішній поверхні двигуна перед миттям використовувати VERYLUBE Очисник поверхні двигуна.

Нам важливо знати Вашу думку