Каталог продукції

Оливи

Бруд і відкладення під кришкою оливозаливної горловини

Світлі відкладення під кришкою оливозаливної горловини (емульсія) вказують на наявність вологи в моторній оливі. Часто це трапляється під час тривалої їзди на непрогрітому двигуні, особливо зимою. У двигуні з часом накопичується конденсат і олива перетворюється в емульсію світлобежевого кольору. Під час прогоряння прокладки блоку, можливий варіант потрапляння охолоджувальної рідини в моторну оливу, що також у результаті призводить до утворення емульсії.

Темні смолисті коричневі відкладення вказують на сильне забруднення оливної системи двигуна.

Зображення проблематики

Рекомендації

Заміна оливи з промиванням оливної системи: TotalFlush - очищувач оливосистеми двигунів, додається в моторну оливу перед заміною (пробіг 150-200 км).

Примітка

Якщо явище спостерігається в зимовий час і після прогріву двигуна проблема зникає, то не варто турбуватися, це цілком нормально.

Нам важливо знати Вашу думку

Коментарі до статті

  • Александр 5 stars
    18.05.2017

    Средство работает, проверенно. После зимы, близилось время замены масла, решил проверить уровень. Ужаснулся от количества грязи под крышкой горловины. Все сделал как написано инструкции по применению + спасибо консультанту Владу. В итоге промыл и залил новое масло, но в этот раз ХАДО. прошел 5т - результатом доволен. Отложений нет. Реккомендую.