Каталог продукції

Оливи

Димить двигун: білий дим, чорний дим, сизий дим

Якщо звернути увагу на колір диму з вихлопної труби, можна поставити попередній діагноз несправності автомобіля:

  • Двигун димить характерним сизим димом.
    Ймовірні причини: спрацювання циліндропоршневої групи двигуна, клапанів, напрямних клапанів, оливоз'ємних ковпачків, залягання (закоксованість) поршневих кілець, спрацювання підшипників опор турбіни або ущільнень в двигунах з наддуванням, відсутність іскри в одному з циліндрів (неполадки в електричній мережі).
  • Двигун димить білим димом.
    Ймовірні причини: Конденсат в двигуні і системі випуску, несправності в системі охолодження. Невелике задимлення при запуску холодного двигуна (особливо в холодну погоду) вважається нормальним. Якщо двигун димить також і після прогріву до робочої температури, необхідно звернутися на СТО.
  • Двигун димить чорним димом.
    Ймовірні причини: несправність паливної системи, необхідна діагностика на СТО.
Зображення проблематики

Рекомендації

Розкоксування поршневих кілець: Антикокс — Розкоксовка поршневих кілець або Verylube Розкоксовка - заливаються в циліндри двигуна через отвори свічок.

Промивка оливної системи: VitaFlush - очисник оливосистеми (універсальний), який додається в моторну оливу (пробіг від 400 до 1000 км).

Підвищення в’язкості оливи: Complex Oil Treatment - антидимная присадка з ревіталізантом.

Обробка двигуна ревіталізантом: Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage або Ревіталізант 1Stage для бензинових і дизельних двигунів.

Завдяки застосуванню ревіталізанта в двигуні, на дзеркалі циліндрів усуваються поверхневі дефекти, деталі відновлюють геометрію, що сприяє підвищенню компресії в циліндрах, ущільненню зазорів, зниженню витрати оливи та зниженню димності.

Нам важливо знати Вашу думку