Каталог продукції

Оливи

Бітумні плями

Проблематика, бітумні плями

Бітумні забруднення, що потрапляють на поверхню кузова автомобіля з асфальтового покриття дороги, здатні серйозно зіпсувати лакофарбове покриття кузова. Влітку під час контакту з лакофарбовим покриттям легкі нафтові фракції, що входять до складу бітуму, проникають в шари емалі та лаку.

Особливо страждають при цьому фарби «металік» і «перламутр», а також двошарові однотонні покриття, оскільки бітум в'їдається в лак швидше за все. Поступово бітум твердне, і якщо свіжий він знімається навіть після одного змочування, то твердий, застиглий, видалити складніше, оскільки доводиться поетапно розчиняти очищувачем товстий застиглий шар бітуму.

Взимку шипи шин інтенсивно розбивають асфальтове покриття, в результаті чого мікрочастинки бітуму в суміші з зимовим дорожнім реагентом потрапляють на кузов автомобіля, утворюючи на поверхні шар забруднень, погано змиваються та мають високу адгезію до лакофарбового покриття.

 

Рекомендації:

Антибітум - очисник бітумних плям

Примітка:

 • Після видалення бітуму на лакофарбовому покритті можуть залишитися сліди від видалених застарілих плям - сірий відтінок на темних машинах і жовтий - на світлих
 • Перед видаленням плям автомобіль потрібно ретельно вимити, щоб не подряпати лакофарбове покриття під час процесу видалення бітуму.
 • Легко видаляються тільки свіжі плями, які знаходяться на поверхні не більше доби.
 • Старі плями рекомендується видаляти поступово, знімаючи забруднення шар за шаром.

Не рекомендуємо докладати великих зусиль і сильно терти ганчіркою, так можна пошкодити покриття.

Додаткові рекомендації. Наслідки бітумних забруднень будуть значно меншими, якщо кузов автомобіля захищений наступними засобами:

 • плівкою полірувального засобу Verylube Поліроль для ЛФП;;
 • засобом для догляду за лакофарбовим покриттям кузова автомобіля.

Нам важливо знати Вашу думку

Коментарі до статті

 • Денис 5 stars
  13.12.2017

  Отличное средство. Попробовал - то что нужно. Спасибо вам большое за качественную продукцию.