Оплата та доставка товарів

Ціна товару вказана з урахуванням ПДВ.

Способи оплати

Безготівкова оплата

Згідно рахунку-фактури (надсилається менеджером після узгодження замовлення) який можна оплатити зручним способом:

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після підтвердження надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Готівкова оплата

Оплата можлива під час здійснення покупки в м. Харкові в пункті самовивозу. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати клієнт отримує товарний чек.

Visa и MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa и MasterCard за допомогою інтернет-банкінгу LiqPay. Доставка товару можлива тільки після підтвердження оплати.

Доставка

Самовивіз

Самовивіз можливий виключно в м. Харкові за адресою: пров. 23 Серпня, 4. Схема проїзду. показати на мапі

По Україні

Доставка по Україні здійснюється за допомогою транспортних компаній (далі ТК) "Нова пошта", "IN-TIME" згідно задекларованих термінів доставки з м. Харкова. В середньому доставка займає від 1 до 3 робочих днів.

Відправлення замовлення здійснюється з понеділка по п'ятницю включно, на підставі 100% передоплати за товар, після надходження коштів на розрахунковий рахунок компанії до 13-00. Замовлення, оплата яких надійшла після 13-00, будуть відвантажені на наступний день.

Документи про підтвердження оплати (з боку клієнта), без підтвердження зарахування коштів на розрахунковий рахунок компанії (з боку постачальника) не є підставою для відправки замовлення.

Після відправки замовлення клієнт отримує sms-повідомлення з номером товаротранспортної накладної (ТТН) на своє замовлення.

Вартість доставки оплачується покупцем під час отримання замовлення на складі обраної ТК. Наша компанія постійно працює щодо оптимізації тарифів ТК на доставку для наших клієнтів.

Доставка кур’єром

Також клієнт може скористатися послугами доставки кур'єром. Її вартість визначається ТК додатково і в середньому становить 35 грн

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку