XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5

XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Надсучасна трансмісійна синтетична олива для механічних трансмісій XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5.

Легкість ходу, плавність, довговічність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формулі атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Рекомендується для механізмів трансмісії сучасних автомобілів, розрахованих на легкоплинність синтетичних олив;
 • Забезпечує комфортне перемикання передач завдяки відмінній синхронізації робочих шестерень;
 • Ефективна для високонавантажених гіпоїдних передач і самоблокувальних диференціалів;
 • Має надстабільні властивості (стійка до старіння і окислення), забезпечує максимально допустимі інтервали заміни і застосовується в механізмах з одноразовим заливом оливи на весь період експлуатації;
 • Чудова плинність оливи забезпечує легкий і м'який хід і безперешкодну роботу трансмісії при значних низьких температурах (до -40 °С).

Олива XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 перевершує рівень вищих американських (API GL 3/4/5, MIL) і європейських вимог до трансмісійних олив, специфікацій виробників автомобілів (MAN, Volvo та ін.) і агрегатів трансмісії (ZF).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 75W-90 API GL 3/4/5
API MT-1 MIL PRF 2105E
MIL L2105 D SAE J2360
Виконує вимоги автовиробників:
Volvo 97310 Scania STO 1:0
MB 235.8 DAF ZF TE ML 02
MAN 341 Typ Z-E, 342 Typ S-1, 3343 Typ S ZF TE ML 02B, 05B, 07A, 08, 12B, 16F, 17B, 19C
ArvinMeritor 076-N  

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 - синтетична суперуніверсальна всесезонна олива екстра класу для всіх агрегатів механічних трансмісій (КПП, роздавальних коробок, диференціалів) легкових і вантажних автомобілів.

Базова олива XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 з надвисоким індексом в'язкості (VI = 195) виготовлена з синтетичних вуглеводнів поліальфаолефінів, отриманих з компонентів нафти родовищ шельфу Північного моря.
Розроблена на основі синтетичної поліальфаолефінової базової оливи з надвисоким індексом в'язкості.

В'язкість оливи XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 забезпечує комфортний і легкий хід трансмісії при низьких температурах (до -40 °С) і надійний захист від перегріву і спрацювання навіть в тривалих екстремальних режимах поїздки.
Містить унікальний пакет присадок зі спеціальним ЕР (Extreme Pressure) протизадирним комплексом.

Перевершує рівень вищих американських і європейських вимог до трансмісійних олив (API GL 3/4/5, MIL).

Містить атомарний ревіталізант.
Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікатами випробування в 35 странах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,884
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 15,3
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 83,6
Індекс в'язкості 195
Температура спалаху, ° C 207
Температура застигання, ° C <-45
* типові показники

Упаковка

ж//б 1 л., артикул XA 20118.

відро 20 л., артикул XA 28518.

євробочка 60 л., артикул XA 20618.

євробочка 200 л., артикул XA 20718.

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Игорь
  4 stars
  До ХАДО покупал масла Mobil1, Castrol и других производителей. Консультации по данным позициям практически отсутствуют, а продавцы, в основном делают акцент на бренд и доступную цену, которая в последнее время немного смущает, т.к. литр синтетики Mobil1 можно купить за 130 грн. Понимаю, что обязанности консультанта ХАДО - продавать продукцию, но если она еще и "работает", то довольны не только продавцы и собственники компании, но и клиенты котрые видят результат. Например, после заливки в топливный бак "промывки инжектора", я заметил уже через 150 км. снижение детонации и шума двигателя. Параллельно промываю двигатель перед заменой масла и вижу что прибавилась мощность и приемистость авто. Далее, менять буду масло и добавлять ревитализант. Посмотрю, что будет дальше
 • Ігор
  5 stars
  доброго дня! Скажіть, будь ласка, Фольксваген Туарег 2004 р.в., механічна коробка переключення передач (хочу поміняти масло в коробці, роздатці та мостах), чи рекомендується це масло лити в коробку та мости (яку кількість масла необхідно купити), чим краще і яким чином зробити промивку перед заміною (яку кількість промивочного масла необхідно). дякую!
  Відповідь експерта:

  Добврый день.
  Рекомендуем Вам Промывочное масло - промывка двигателя и трансмиссии. Вам требуется 6л.

 • Алексей
  5 stars
  Подскажите что лучше залить ЗАЗ Вида 1.5 16 клапанов Мотор SQR477F (ACTECO)
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем В ДВС XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF в КПП XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5

 • Максим
  5 stars
  Отличное масло,залил в Пассат Б5 в коробку механику. Результат: чётче стали включаться передачи.
 • Александр
  5 stars
  Добрый вечер! Залил масло XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 в КПП автомобиля BYD F3. Качество отличное. Переключаться коробка стала легко. Заказ приняли быстро, выслали в тот же день. Посылка пришла быстро. Буду продолжать делать покупки на этом сайте.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи