XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4

XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4

жерстяна банка
бочка
?
Товару немає в наявності

Сучасна напівсинтетична олива для механічних трансмісій XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4.

Легкість ходу, плавність, довговічність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Відрізняється вищим рівнем захисту агрегатів механічних трансмісій
 • Чудово протистоїть спрацюванню у будь-яких, в тому числі екстремальних, режимах експлуатації (високий крутний момент за підвищеної температури)
 • Має стабільні властивості (стійка до старіння і окислення), за рекомендацією виробника може застосовуватися в КПП із продовженими інтервалами сервісного обслуговування (до 300 000 км)
 • Є малов’язкою оливою, що забезпечує додаткове енергозбереження та особливо плавне перемикання передач при низьких температурах (до - 40 °С)
 • Завдяки використанню синтетичних компонентів олива зберігає високі змащувальні властивості при підвищених температурах
 • Відпрацьовану оливу і упаковку викидайте в спеціально відведених для цього місцях. Задля захисту навколишнього середовища!

Перевершує рівень вищих американських і європейських вимог до трансмісійних олив для механічних КПП легкових автомобілів.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 75W-80 API GL-4
Виконує вимоги автовиробників:
MAN 341 Typ Z-3 MB 235.4
Renault trucks Volvo 97307
Eaton Long Drain ZF TE-ML 02 D
DAF (up to 300.000 km/2years)  

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 75W-80 GL4 Спеціально розроблена для сучасних високонавантажених коробок передач (МКПП).

Вироблена на основі напівсинтетичної базової оливи технології гідрокрекінгового синтезу.
Також застосовується в роздавальних коробках, диференціалах (мостах) легкових і вантажних автомобілів, де рекомендовано використання олив зі специфікацією API GL-4.

Містить атомарний ревіталізант.
Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузіенерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,875
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 9,5
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 65,1
Індекс в'язкості 127
Температура спалаху, ° C 224
Температура застигання, ° C < -45
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 л., артикул XA 20131.

євробочка 60 л., артикул XA 20631.

євробочка 200 л., артикул XA 20731.

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Андрей Михайлович
  4 stars
  Cитроен С4 пикассо 1.6 E-XDI 2011 г.в., роботизированная КПП: какое посоветуете масло на замену в коробку и исполнительный механизм?
  Відповідь експерта:

  Рекомендуем данное масло.

 • Роман
  5 stars
  какое количество необходимо в ВАЗ21124
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Вам необходимо 3,5л. масла в КПП.

 • вадим
  5 stars
  можно смешивать синтетику и лолусинтетику
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Не рекомендуем.

 • Павло
  5 stars
  Добрый день. Подскажите, пожалуйста, подходит ли это масло в КПП Daewoo Sens 1.3? Потому что на автоподборе на вашем сайте предложило только "минералку" и синтетику. Заранее спасибо.
  Відповідь експерта:

  Добрій день. Рекомендуем вам XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4

 • Виталий
  5 stars
  Добрый день ! Уаз 469 в передний и задний мост подходит ли это масло плюс ревитализант трансмисии ? И сколько надо масла на два моста ? Мосты в отличном состоянии . В коробку и раздатку после ремонта залито 75 в 90 проехал 12000 все просто супер , не знаю что залить в мосты вместе с ревитализантом 75 в 90 или 75 в 80 . И что залить в коробку заз 968 40 вместе с ревитализантом состояние коробки отличное 75 в 80 или 75 в 90 . Коробка стоит не на запорожце а на серьезной технике с мотором от бмв со своей задачей справляется супер . И какой обьем масла необходим в коробку . Продукцией хадо пользуюсь много лет всем очень доволен ! Большое спасибо ! Хорошего дня ! Дайте пожалуйста квалифицированный совет !
  Відповідь експерта:

  Добрый день. В передний и задний мост рекомендуем XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 требуется 2л.  и ревитализант Ревитализант EX120 для КПП и редукторов по одному в каждый мост.
  В коробку заз 968 количества 1,5л. XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку