Каталог продукції

Оливи
XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4

XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4

жерстяна банка
бочка
?
Товару немає в наявності

Сучасна напівсинтетична олива для механічних трансмісій XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4.

Легкість ходу, плавність, довговічність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Відрізняється вищим рівнем захисту агрегатів механічних трансмісій
 • Чудово протистоїть спрацюванню у будь-яких, в тому числі екстремальних, режимах експлуатації (високий крутний момент за підвищеної температури)
 • Має стабільні властивості (стійка до старіння і окислення), за рекомендацією виробника може застосовуватися в КПП із продовженими інтервалами сервісного обслуговування (до 300 000 км)
 • Є малов’язкою оливою, що забезпечує додаткове енергозбереження та особливо плавне перемикання передач при низьких температурах (до - 40 °С)
 • Завдяки використанню синтетичних компонентів олива зберігає високі змащувальні властивості при підвищених температурах
 • Відпрацьовану оливу і упаковку викидайте в спеціально відведених для цього місцях. Задля захисту навколишнього середовища!

Перевершує рівень вищих американських і європейських вимог до трансмісійних олив для механічних КПП легкових автомобілів.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 75W-80 API GL-4
Виконує вимоги автовиробників:
MAN 341 Typ Z-3 MB 235.4
Renault trucks Volvo 97307
Eaton Long Drain ZF TE-ML 02 D
DAF (up to 300.000 km/2years)  

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 75W-80 GL4 Спеціально розроблена для сучасних високонавантажених коробок передач (МКПП).

Вироблена на основі напівсинтетичної базової оливи технології гідрокрекінгового синтезу.
Також застосовується в роздавальних коробках, диференціалах (мостах) легкових і вантажних автомобілів, де рекомендовано використання олив зі специфікацією API GL-4.

Містить атомарний ревіталізант.
Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузіенерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,875
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 9,5
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 65,1
Індекс в'язкості 127
Температура спалаху, ° C 224
Температура застигання, ° C < -45
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 л., артикул XA 20131.

євробочка 60 л., артикул XA 20631.

євробочка 200 л., артикул XA 20731.

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергей
  5 stars
  Здравствуйте. Автомобиль Лада Веста 2018 года. Хочу после обкатки заменить масло в коробке на Xado. Завод изготовитель из-за синхронизаторов рекомендует применять GL-4. Ваша продукция GL-4 только с вязкостью 75W80. Как будет работать Xado 75W80 GL-4 в летнюю жару. Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Температурный диапазон применения масла от-40°до +45°

 • Сергей
  5 stars
  Опель астра j 1.7 cdti шестиступенчата КП механика 2011 года не подскажите какое масло лучше залить в коробку и какое количество. Заранее спасибо.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 количество 1,9л.

 • Натан
  5 stars
  Здравствуйте! Планирую смену трансмиссионного масла в роботе на Пежо 107 2011г. Каталог вашей продукции рекомендует XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4, хотя по классификации Пежо вроде 75W-90. Нет ошибки, брать 75W-90? И ещё. В описании указано содержание ревитализанта, нужно ли ещё добавлять Ревитализант EX120 для КПП и редукторов? Или рекомендация по принципу масло масляное? Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте.Из наших масел рекомендуем Вам XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4, так же если присутствуют посторонние звуки в КПП то рекомендуем обработать Ревитализант EX120 для КПП и редукторов

 • Сергій
  4 stars
  Скільки потрібно масла у Рено Симбол 1.5 дизель 2010 року випуску. Коробка механічна, і яке масло потрібно. Пробіг 210 тис.
  Відповідь експерта:

  Доброго Дня. Рекомендуємо Вам XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4  потрібно 3,5 л.

 • Тарас
  5 stars
  Залив це масло в VW CADDY 2012 року випуску, пяти ступенева механіка,по характеристиках все співпадає,лише одно "но" що це півсентетика?? Як бути?
  Відповідь експерта:

  Доброго дня. Все буде добре, також рекомендуємо обробити Ревитализант EX120 для КПП и редукторов

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре