XADO Atomic Oil 10W-60 4Т MA

XADO Atomic Oil 10W-60 4Т MA

жерстяна банка
відро
?
Товару немає в наявності

Високоякісна синтетична моторна олива для 4-тактних двигунів мототехніки XADO Atomic Oil 10W-60 4Т MA.

Вищий рівень надійності, стійкість до екстремальних навантажень і швидкостей завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Спеціально розробленa для двигунів мотоциклів, що експлуатуються в режимах максимальних швидкостей;
 • Ефективна для потужних високотехнологічних двигунів спортивних мотоциклів і мотовсюдиходів (ATV - all terrain vehicle);
 • Завдяки спеціальній високов'язкісній формулі утворює дуже міцну оливну плівку і витримує екстремальні динамічні навантаження в мотоспорті;
 • Ефективна під час тривалих теплових перевантажень і роботі на граничних обертах двигуна;
 • Забезпечує особливо легке перемикання передач і стабільні характеристики зчеплення деталей в оливній ванні;
 • Захищає від корозії і зберігає деталі двигуна в чистоті;
 • Коригує компресію і збільшує потужність двигуна;
 • Відрізняється рекордно низькою витратою на чад завдяки мінімальній витраті на випаровуваність;
 • Покращує розгінну динаміку мотоцикла.

Перевершує вищий рівень спеціальних вимог до олив для чотиритактних двигунів мотоциклів (JASO MA).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-60 JASO MA
API SL  

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується в чотиритактних двигунах мотоциклів, мотовсюдиходів та іншої мототехніки. Особливо рекомендується для високотехнологічних двигунів гоночних і спортивних мотоциклів.

XADO Atomic Oil 10W-60 4Т MA - краща на сьогоднішній день синтетична олива для чотиритактних двигунів мотоциклів. Олива виготовленa на основі комплексної високов'язкої синтетичної базової оливи.
Легована спеціальним високоефективним пакетом присадок.

Застосування ревіталізанту визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація*

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,856
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 25,8
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 179,0
Індекс в'язкості 170
Температура спалаху, ° C 222
Сульфатна зольність, мас.% 1,0
* типові показники

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 20128.

Відро 20 л., артикул XA 28528.

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Паша
  5 stars
  Здравствуйте, можна ли лить ето масло в китайца 200 кубов? До етого лил 10w40 Xado синтетик, после часа покатушек тяга немного падает, не так бодро едит, стоит ли менять на 10w60?
  Відповідь експерта:

  Рекомендуем залить XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA SuperSynthetic и обработать двигатель Ревитализант EX120 для мототехники

 • Валик
  5 stars
  Здравствуйте! Заливать собираюсь в мотык На холодную погоду завод рекомендует 10-40, а на лето 15-50. Это рекомендации из инструкции переведенной продавцом и под них они толкают Мотюли. Но я давно сижу на Хадо и пробовать другое масло нет никакого желания. 10-60 пойдёт на лето?
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Заливайте Вам это масло подходит.

 • Вит
  5 stars
  Подскажите можно ли заливать это масло в Yamaha virago xv 400 1995 года выпуска, пробег 18000. заводом рекомендовано 10w40 минералка, по форумах пишут 20w50 минералка.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Вам Подойдёт XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA SuperSynthetic

 • Леонід
  5 stars
  Здраствуйте, яке масло лудше для совєдского мотоцикла 4т з воздушним охолодженням, і агресивною їздою (то нагрузка на тягу, то високі обороти...)? чи може це масло пошкодити техніку з малим пробігом, так як другі виробники рекомендують тільки для старих авто з великим пробігом, а при малому пробізі можуть засісти кольца? і чи можна розбавити з 10в40 шоб вийшло шось тіпа 10в50?
  Відповідь експерта:

  Добрий день. Рекомендуємо XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA SuperSynthetic

 • victordruzda
  5 stars
  масло xado atomic oil-10w-60 просто супер

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку