Каталог продукції

Оливи
XADO Atomic Oil 2T FC

XADO Atomic Oil 2T FC

пакет
жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Синтетична малодимна олива для двигунів мототехніки XADO Atomic Oil 2T FC.

Потужність, безвідмовність і надійність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • олива спеціально розроблена для двотактних двигунів, що експлуатуються за максимальних навантаг і високих температур;
 • ефективно захищає двигун в режимах короткочасних перевантажень;
 • завдяки "малодимній" формулі тримає двигун в чистоті і запобігає утворенню нагару в камері згоряння і випускних вікнах, повністю універсальна;
 • застосовується для двигунів з повітряним або водяним охолодженням;
 • для двигунів з роздільною системою змащування або змащуванні з пальним (в пропорції до 1:50), має чудову плинність і розчинність
 • олива легко розчиняється в пальному, запобігає утворенню корозії на деталях двигуна, дружня до навколишнього середовища
 • значно знижує вміст синього диму у вихлопних газах

Перевершує вимоги вищих міжнародних (ISO-L-EGC) і американських (API ТС) класифікацій, специфікацій японської автомобільної організації зі стандартізаціі (JASO FC).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API TC ISO-L-EGD
JASO FC/FD (Low Smoke)  

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 2T FC синтетична сучасна олива для двотактних двигунів. Виготовлена з викоростанням спеціальних синтетичних базових олив та сучасного пакета малозольних присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження та підтверждено сертіфікаційнимі випробуваннями в 35 країнах світу.

Упаковка

Пакет 20 мл., артикул XA 20216.

Банка 0.5 л., артикул XA 20016.

Банка 1 л., артикул XA 20116.

Відро 20 л., артикул XA 28516.

Євробочка 60 л., артикул XA 20616

Євробочка 200 л., артикул XA 20716

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Іван
  5 stars
  купил хадо 2т.для бензокосы.Бензокосе семь лет.но она новой так не работала.как на этом масле.Очень доволен.СПАСИБО.
 • Ситник
  5 stars
  8000км на скутере Suzuki Lets II, мотокоса, бензопила около 3лет - полет нормальный, рекомендую!
 • Виталий
  5 stars
  Хочу поблагодарить сотрудников ХАДО за сервис. Пользуюсь продукцией ХАДО больше полугода. Техника ведет себя прекрасно. последняя покупка это масло для двухтактных двигателей. Использовал для мотокосы. Площадь покоса была 8 соток, коса не перегрелась, работа двигателя радовала. Рекомендую XADO Atomic Oil 2T FC.
 • Илья
  5 stars
  Пользуюсь мотокосой Штиль FS400 по 5 часов каждый день , лью масло XADO Atomic Oil 2T , работает мото коса отлично , без нагара на поршне. Покупал в начале на рынке , на разлив с бочки , потом перешёл на баночное масло потому что в бочках может быть палёнка... Вопрос : сколько лить на мотокосу Штиль FS 400 масло на 1л бензина??? лью щас 22-23 гр на 1л бензина
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Рекомендуем заливать 20-30гр. на 1л. топлива.

 • Sergey
  5 stars
  Подойдет ли для бензинового генератора 1 кВт с 2-х тактным двигателем? И сколько можно хранить смесь бензина с маслом?
  Відповідь експерта:

  Добррый день. Масло подходит. Смесь срока годности не имеет.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре