XADO Atomic Oil 2T FC

XADO Atomic Oil 2T FC

пакет
жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Синтетична малодимна олива для двигунів мототехніки XADO Atomic Oil 2T FC.

Потужність, безвідмовність і надійність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • олива спеціально розроблена для двотактних двигунів, що експлуатуються за максимальних навантаг і високих температур;
 • ефективно захищає двигун в режимах короткочасних перевантажень;
 • завдяки "малодимній" формулі тримає двигун в чистоті і запобігає утворенню нагару в камері згоряння і випускних вікнах, повністю універсальна;
 • застосовується для двигунів з повітряним або водяним охолодженням;
 • для двигунів з роздільною системою змащування або змащуванні з пальним (в пропорції до 1:50), має чудову плинність і розчинність
 • олива легко розчиняється в пальному, запобігає утворенню корозії на деталях двигуна, дружня до навколишнього середовища
 • значно знижує вміст синього диму у вихлопних газах

Перевершує вимоги вищих міжнародних (ISO-L-EGC) і американських (API ТС) класифікацій, специфікацій японської автомобільної організації зі стандартізаціі (JASO FC).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API TC ISO-L-EGD
JASO FC/FD (Low Smoke)  

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 2T FC синтетична сучасна олива для двотактних двигунів. Виготовлена з викоростанням спеціальних синтетичних базових олив та сучасного пакета малозольних присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження та підтверждено сертіфікаційнимі випробуваннями в 35 країнах світу.

Упаковка

Пакет 20 мл., артикул XA 20216.

Банка 0.5 л., артикул XA 20016.

Банка 1 л., артикул XA 20116.

Відро 20 л., артикул XA 28516.

Євробочка 60 л., артикул XA 20616

Євробочка 200 л., артикул XA 20716

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Виктор
  5 stars
  Дёшево, быстро, качественно
 • Руслан Николаевич
  5 stars
  Масло действительно малодымное! Но что бы понять его качественный показатель, нужно проехать хотя бы 3- 4 литра.
 • Александр
  5 stars
  Для обкатки китайской мотокосы можно это масло использовать?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем  Вам это масло и для обкатки и для использования.

 • Евгений Александрович
  5 stars
  Отработал на этом масле ~250 литров бензина бензопилой,и ~30 мотокосой,всё отлично не смотря на плохое качество бензина,всем рекомендую.Очень хотел бы видеть присадки против закоксовки в данной серии масел,или же отдельным продуктом на базе Very Lube,сейчас начал использовать их попеременно,сейчас два цикла(наработка слоя из ревитализанта и его использование),а так было бы три цикла в работе: 1.Наработка защитного металлокерамического слоя при помощи "XADO Atomic Oil 2T FC". 2.Работа инструмента на XADO Very Lube. 3.Раскоксовка при помощи масла XADO "X" и повторить!
 • Сергей Владимирович
  5 stars
  Здравствуйте! Какое посоветуете масло для добавления в дизельное топливо автомобиля - синтетическое масло "XADO Atomic Oil 2T FC" для двигателей с воздушным охлаждением или минеральное масло "XADO Atomic Oil TC W3" для двигателей с жидкостным охлаждением?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Для добовления в дизельное топливо рекомендуем XADO Atomic Oil 2T FC

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку