XADO Atomic Oil 2T FC

XADO Atomic Oil 2T FC

пакет
жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Синтетична малодимна олива для двигунів мототехніки XADO Atomic Oil 2T FC.

Потужність, безвідмовність і надійність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • олива спеціально розроблена для двотактних двигунів, що експлуатуються за максимальних навантаг і високих температур;
 • ефективно захищає двигун в режимах короткочасних перевантажень;
 • завдяки "малодимній" формулі тримає двигун в чистоті і запобігає утворенню нагару в камері згоряння і випускних вікнах, повністю універсальна;
 • застосовується для двигунів з повітряним або водяним охолодженням;
 • для двигунів з роздільною системою змащування або змащуванні з пальним (в пропорції до 1:50), має чудову плинність і розчинність
 • олива легко розчиняється в пальному, запобігає утворенню корозії на деталях двигуна, дружня до навколишнього середовища
 • значно знижує вміст синього диму у вихлопних газах

Перевершує вимоги вищих міжнародних (ISO-L-EGC) і американських (API ТС) класифікацій, специфікацій японської автомобільної організації зі стандартізаціі (JASO FC).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API TC ISO-L-EGD
JASO FC/FD (Low Smoke)  

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 2T FC синтетична сучасна олива для двотактних двигунів. Виготовлена з викоростанням спеціальних синтетичних базових олив та сучасного пакета малозольних присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження та підтверждено сертіфікаційнимі випробуваннями в 35 країнах світу.

Упаковка

Пакет 20 мл., артикул XA 20216.

Банка 0.5 л., артикул XA 20016.

Банка 1 л., артикул XA 20116.

Відро 20 л., артикул XA 28516.

Євробочка 60 л., артикул XA 20616

Євробочка 200 л., артикул XA 20716

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Михаил Григорьевич
  5 stars
  Гарне мастило,користуюсь давно.
 • Станислав
  4 stars
  Масло используется для бензопил маслом доволен
 • Василь
  5 stars
  Мастило СУПЕР!!! Користуюся вже багато років. Китайська бензопила і китайська мотокоса, працюють на цьому мастилі понад 5 років, з двигунами ніяких проблем. Дим невеликий є лише при старті на першій хвилині, далі диму взагалі немає. Пропорції пробував різні 1:50 і 1:25. Диму все одно немає. В мотокосі Expert використовую лише масло і смазки ТМ Хадо, за 5 років експлуатації жоден відшипник не міняв, редуктор як новий. Заради цікавості розібрав двигун і дуже сильно здивувався коли побачив в якому він стані. Стінки гільзи дзеркальні, зношеність нульова. Дуже дякую ТМ Хадо за ваші мастила. Так тримати.
 • Максим Николаевич
  5 stars
  купил масло в мотокосу, при пропорции 1:50 не заводилась, нормально стала заводиться при смешивании масла в пропорции 1:32
 • Владимир
  5 stars
  на этом масле 2т я проехал на дельте 4 т 70 кубов, в 2008 году 1178 км ездил в 2м в гости к родным 500 км в одну сторону! заливал масло в картер, потому что не было другого масла в дома думал куплю по дороге! по дороге на заправках как назло и не было мото масел! я не советую заливать это масло в 4 т матор! но я приехал домой и проблем с матором не было ни грама! я ехал со скоростью 65- 70 км час! масло матор не сьел ни грама!! как залил так и слил! так что масло норм! беру себе всегда в тример, и ездил на скутере 2 т ! масло нормальное! советую!!

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи