Каталог продукції

Оливи

XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF

жерстяна банка
?
Товару немає в наявності

Преміальна ультрасучасна синтетична олива із синергетичною формулою AMC з розширеними експлуатаційними характеристиками XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF.

Олива застосовується для бензинових двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок. Мегадоза ревіталізанту 1Stage AR RF [33.3] не тільки забезпечить максимальний рівень захисту, але і відновить вже наявне спрацювання!

 • Олива eфективна для сучасних автомобілів з форсованими двигунами, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, інтеркулером, безпосереднім упорскуванням, каталізатором
 • Виготовлена за «mid SAPS» технологією і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі 
 • Це олива «довгого життя», що використовується в двигунах зі збільшеними інтервалами заміни
 • Продовжує термін служби пристроїв додаткового очищення відпрацьованих газів, зберігає двигун в ідеальній чистоті
 • Рекомендується до застосування на новому двигуні для оптимального припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації
 • Завдяки 2D агенту ковзання значно збільшує економію пального зменшуючи втрати на тертя, особливо під час запуску двигуна і в режимі холостого ходу.
 • Спеціально адаптована для роботи при підвищених температурах в двигунах на зрідженому природному газі (LPG - Liquid Petroleum Gas).
 • Піднімає компресію в циліндрах, збільшує потужність і прийомистість автомобіля.

Олива XADO LX AMC BLACK EDITION відновлює потужність і прийомистість двигуна до заводських параметрів. Піднімає і вирівнює компресію в циліндрах двигуна.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-40 API SM/CF
ACEA C3(12)-A3/B4  
Виконує вимоги автовиробників:
BMW Longlife-04 Ford WSS-M2C917-A
MB-Approval 229.31, 226.5 GM dexos2
Porsche A40 Renault RN 0700/0710
VW 502 00/505 01  

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується в легковиках, малих вантажних автомобілях. Для виробництва оливи XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM / CF використані:

 • синергетична формула ревіталізанта 1Stage AR, кондиціонера металу (КМ) і агента 2D ковзання
 • кращі базові синтетичні оливи
 • ультрасучасний пакет присадок EXPAO

Розширений пакет синтетичних присадок (EXPAО) забезпечує надвисоку стабільність характеристик оливи. Забезпечує «лінійні» експлуатаційні характеристики оливи весь термін до заміни.

Молекули кондиціонера металу (КМ) надійно захищають оливний клин від розриву навіть ппід час екстремальних навантаг. У критичних режимах оливного голодування КМ зберігає оливно-полімерну плівку на деталях, що труться, і запобігають підвищене спрацювання поверхонь деталей двигуна.

2D-агент забезпечує надлегке ковзання деталей, що  збільшує економічність двигуна.

Примітки

При використанні оливи враховуйте рекомендації виробника двигуна.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,850
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,1
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 85,2
В'язкість при -30 ° C, mPa s <6310
Індекс в'язкості 170
Температура спалаху, ° C 212
Температура застигання, ° C <–39
Сульфатна зольність, мас.% 0,795
Лужне число, mgKOH / g 7,6
* типові показники

Упаковка

ж/б 4 L - артикул ХА 22274

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-AMC.png

Синергетична формула ревіталізанта 1Stage, кондиціонера металу і агента 2D-ковзання вперше адаптованості для використання в складі масел XADO преміальної категорії. Завдяки високому вмісту кондиціонера металу в маслі, навіть при пікових навантаженнях на двигун, масляннний клин не розірвати! Агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економії палива, за рахунок надлегкого ковзання деталей. "Мегадоз" ревіталізанта 1Stage AR RF33.3 захистить двигун в самих екстремальних умовах і відновить вже наявний значний знос! Дозволяє ремонтувати двигун "на ходу".

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • ТОВ Фармако
  5 stars
  шкода октавія 1,6 пробіг 90тис. порекомендуйте яке масло. дякую петро.
  Відповідь експерта:

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF

 • игорь
  5 stars
  Паджеро Вагон 3 литр. прорбег 140 тыс. Подскажите какое масло надо заливать
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF

 • Василий
  5 stars
  Подскажите, в плане ревитализации двигателя, что будет лучше: использовать это масло каждые 10.000 или использовать масло "XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF" и с ним же разово "Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage" ??
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Если автомобиль новый то достаточно XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF если с пробегом  рекомендуем первоночально обработать Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

 • Петро Бадзелюк
  5 stars
  Цікавить масло двигун Нісан Максима 3 л бензин 2003 р АТ 300 тис пробіг
  Відповідь експерта:

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам  XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF

 • Вадим
  5 stars
  Какого литр масла купить до комплекта LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF?
  Відповідь експерта:

  Добрый день.Рекомендуем Вам XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре