Каталог продукції

Оливи

XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF

жерстяна банка
?
Товару немає в наявності

Преміальна ультрасучасна легкотекуча синтетична олива з синергетичною формулою AMC XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях. Мегадоза ревіталізанта 1Stage AR RF [33.3] вперше дозволила оливі не тільки компенсувати поточне спрацювання, а й ремонтувати двигун.

 • Олива eфективна для сучасних автомобілів з форсованими двигунами, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, інтеркулером, безпосереднім упорскуванням, каталізатором
 • Виготовлена за «mid SAPS» технологіэю і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі 
 • Це олива «довгого життя», використовується в двигунах зы збільшеними інтервалами заміни
 • Рекомендується до застосування в двигунах Euro-4 (допуск MB 229.31)
 • Олива рекомендується до застосування на новому двигуні для оптимального припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації.
 • Завдяки 2D агенту ковзання значно збільшує економію пального зменшуючи втрати на тертя, особливо пыд час запуску двигуна і в режимі холостого ходу.
 • Спеціально адаптована для роботи у підвищених температурах в двигунах на зрідженому природному газі (LPG - Liquid Petroleum Gas).
 • Піднімає компресію в циліндрах, збільшує потужність і прийомистість автомобіля.

Тепер олива XADO LX AMC BLACK EDITION відновлює потужність і прийомистість, піднімає і вирівнює компресію в циліндрах двигуна.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-30 API SМ/CF
ACEA C3-A3/B4  
Виконує вимоги автовиробників:
MB 229.31 BMW Longlife-04
Renault RN 0700 VW 502 00/505 00

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Олива застосовується для бензинових двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок. Для виробництва оливи  XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM / CF використовуються:

 • синергетична формула ревіталізанта 1Stage AR, кондиціонеру металу (КМ) і агента 2D ковзання
 • кращі базові синтетичні оливи;
 • ультрасучасний пакет присадок EXPAO

Новітній пакет синтетичних присадок EXPAО забезпечує пролонгований інтервал роботи в’язкысних, антиокислювальних, мийно-диспергуючих та інших присадок. Що дає надвисоку стабільність характеристик олив.

Молекулярні «підшипники» кондиціонера металу (КМ), підвищують надійність змащування і зміцнюють шар оливи під час пікових навантажень. У критичних режимах холодного пуску, старт-стоп КМ зберігає захисну оливно-полімерну плівку на деталях, що труться.

Завдяки агенту 2D ковзання забезпечує особливо легке ковзання деталей в оливі. Це дозволяє домогтися ще більшої економії пального.

Примітки

При використанні оливи враховуйте рекомендації виробника двигуна.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,844
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 12,3
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 74,3
В'язкість при -20 ° C, mPa s 6280
Індекс в'язкості 164
Температура спалаху, ° C 215
Температура застигання, ° C <-36
Сульфатна зольність, мас.% 0,8
Лужне число, mgKOH / g 7,6
* типові показники

Упаковка

ж/б 4 L - артикул ХА 22273

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-AMC.png

Синергетична формула ревіталізанта 1Stage, кондиціонера металу і агента 2D-ковзання вперше адаптованості для використання в складі масел XADO преміальної категорії. Завдяки високому вмісту кондиціонера металу в маслі, навіть при пікових навантаженнях на двигун, масляннний клин не розірвати! Агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економії палива, за рахунок надлегкого ковзання деталей. "Мегадоз" ревіталізанта 1Stage AR RF33.3 захистить двигун в самих екстремальних умовах і відновить вже наявний значний знос! Дозволяє ремонтувати двигун "на ходу".

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Роман
  5 stars
  заливав на vw caddy 1.9 TDI Користуюсь даним мастилом вже не перший раз , бомба ! Хлопці на сто ще такого не бачили , кажуть пахне мандаринками :) . Після заливу робота авто сутево змінюється в кращу сторону ...
 • Кирилл Николаевич
  5 stars
  Добрый день. Ford Mondeo IV 2011г. 2.0 ecoboost. Какое масло надо заливать в двигатель?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Используйте XADO Luxury Drive 5W-30 SYNTHETIC так же перед заменой масла используйтеTotalFlush - очиститель маслосистемы двигателей

 • павло вікторовіч
  5 stars
  Подскажите какое лучше масло хадо из серии премиум класса на рено мастер 2014 г.в 2.3 dci с сажевым фильтром пробег 250000 т. км лучьше брать ?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам  использовать XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF и перед заменой масла используйте TotalFlush - очиститель маслосистемы двигателей

 • Валентин
  5 stars
  Добрый день Kia Madgentis 2.7 2007, 190тп, двигатель g6EA, по автоподбору показывает g4eb, не тот!) Посоветуйте масло, авто ездит много на газу!)
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать XADO Luxury Drive 5W-30 SYNTHETIC, а так же обработать  Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

 • Петр
  5 stars
  У меня Гольф 4 2001 года. Пробег 209000км. 16 клапанов. Какое масло мне подойдёт? Сейчас лью оригинал от Volkswagen
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре