Каталог продукції

Оливи

Синтетична олива 5W-30 SM/CF XADO LX AMC Black Edition

жерстяна банка
?
Наявність уточнюйте

Преміальна ультрасучасна легкотекуча синтетична олива з синергетичною формулою AMC XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях. Максимальна концентрація ревіталізанта 1Stage AR RF [33.3] вперше дозволила оливі не тільки компенсувати поточне спрацювання, а й ремонтувати двигун.

 • Олива eфективна для сучасних автомобілів з форсованими двигунами, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, інтеркулером, безпосереднім упорскуванням, каталізатором
 • Виготовлена за «mid SAPS» технологіэю і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі 
 • Це олива «довгого життя», використовується в двигунах зі збільшеними інтервалами заміни
 • Рекомендується до застосування в двигунах Euro-4 (допуск MB 229.31)
 • Олива рекомендується до застосування на новому двигуні для оптимального припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації.
 • Завдяки 2D агенту ковзання значно збільшує економію пального зменшуючи втрати на тертя, особливо пыд час запуску двигуна і в режимі холостого ходу.
 • Спеціально адаптована для роботи у підвищених температурах в двигунах на зрідженому природному газі (LPG - Liquid Petroleum Gas).
 • Піднімає компресію в циліндрах, збільшує потужність і прийомистість автомобіля.

Тепер олива XADO LX AMC BLACK EDITION відновлює потужність і прийомистість, піднімає і вирівнює компресію в циліндрах двигуна.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API SM/SN/CF ACEA C2
ACEA C3 MB 229.31
Рекомендується до використання:
ACEA A5/B5 VW 505.01
PSA B71 2290 Renault RN0700
GM-LL-A-025 Fiat 9.55535-S3
Fiat 9.55535-S1 GM-LL-B-025

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Олива застосовується для бензинових двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок. Для виробництва оливи  XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM / CF використовуються:

 • синергетична формула ревіталізанта 1Stage AR, кондиціонеру металу (КМ) і агента 2D ковзання
 • кращі базові синтетичні оливи;
 • ультрасучасний пакет присадок EXPAO

Новітній пакет синтетичних присадок EXPAО забезпечує пролонгований інтервал роботи в’язкысних, антиокислювальних, мийно-диспергуючих та інших присадок. Що дає надвисоку стабільність характеристик олив.

Молекулярні «підшипники» кондиціонера металу (КМ), підвищують надійність змащування і зміцнюють шар оливи під час пікових навантажень. У критичних режимах холодного пуску, старт-стоп КМ зберігає захисну оливно-полімерну плівку на деталях, що труться.

Завдяки агенту 2D ковзання забезпечує особливо легке ковзання деталей в оливі. Це дозволяє домогтися ще більшої економії пального.

Примітки

При використанні оливи враховуйте рекомендації виробника двигуна.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,849
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,9
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 71,1
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥160
Температура спалаху, ° C >200
Температура застигання, ° C < -39
Сульфатна зольність, мас.% 0,79
Лужне число, mgKOH / g 7,4
* типові показники

Упаковка

ж/б 4 L - артикул ХА 22273

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-AMC.png

Синергетична формула ревіталізанта 1Stage, кондиціонера металу і агента 2D-ковзання вперше адаптованості для використання в складі масел XADO преміальної категорії. Завдяки високому вмісту кондиціонера металу в маслі, навіть при пікових навантаженнях на двигун, масляннний клин не розірвати! Агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економії палива, за рахунок надлегкого ковзання деталей. "Мегадоз" ревіталізанта 1Stage AR RF33.3 захистить двигун в самих екстремальних умовах і відновить вже наявний значний знос! Дозволяє ремонтувати двигун "на ходу".

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Роман Трофимюк
  5 stars
  Подойдёт для Subaru Outback, 2.5/2008 ?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати.

 • Андрей
  4 stars
  Это ПАО или гидрокрекинг?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Оливи хадо на гідрокрекінговій основі.

 • Роман
  5 stars
  Добрый день! Buick Encore 2014, пробег 120тыс, обслуживание у официалов, замена масла каждые 8-11 тыс. км. Мотор в прекрасном состоянии, масло чистое. В мануале - масло по допуску Dexos1. Буду менять на XADO по-любому. Свой выбор остановил на этом масле. Работа двигателя только на бензине. Просьба посоветовать насчет промывки/использования атомарного кондиционера и присадок. Использование масла, промывки и присадок Вашей компании на прошлом авто позволило пройти порог в 400к км без ремонта двигателя без каких-либо изменений в его работе и динамике.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Из промивки рекомендуємо Вам використовувати  Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії , из ревіталізантов Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Виталий
  5 stars
  Здравствуйте,на форд фьюжн 2013г1.6 экобуст 182лс подойдёт это масло?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо використовувати дану оливу.

 • Олексій
  5 stars
  Після заміни проїхав 2000 км. на турбованому дизелі 1,6 ваг. Пальот нормальний. Колір залишився майже такий самий як заливав, але перед тим використовував промивку "тотал флеш", та додатково прогнав маслосистему дешим маслом 5W30, а вже після того залив свіже мастило хадо 5W-30 SM/CF XADO LX AMC Black Edition.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре