Новинка XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF

XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF

жерстяна банка
?
Товару немає в наявності

Преміальна ультрасучасна легкотекуча синтетична олива з синергетичною формулою AMC XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях. Мегадоза ревіталізанта 1Stage AR RF [33.3] вперше дозволила оливі не тільки компенсувати поточне спрацювання, а й ремонтувати двигун.

 • Олива eфективна для сучасних автомобілів з форсованими двигунами, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, інтеркулером, безпосереднім упорскуванням, каталізатором
 • Виготовлена за «mid SAPS» технологіэю і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі 
 • Це олива «довгого життя», використовується в двигунах зы збільшеними інтервалами заміни
 • Рекомендується до застосування в двигунах Euro-4 (допуск MB 229.31)
 • Олива рекомендується до застосування на новому двигуні для оптимального припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації.
 • Завдяки 2D агенту ковзання значно збільшує економію пального зменшуючи втрати на тертя, особливо пыд час запуску двигуна і в режимі холостого ходу.
 • Спеціально адаптована для роботи у підвищених температурах в двигунах на зрідженому природному газі (LPG - Liquid Petroleum Gas).
 • Піднімає компресію в циліндрах, збільшує потужність і прийомистість автомобіля.

Тепер олива XADO LX AMC BLACK EDITION відновлює потужність і прийомистість, піднімає і вирівнює компресію в циліндрах двигуна.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-30 API SМ/CF
ACEA C3-A3/B4  
Виконує вимоги автовиробників:
MB 229.31 BMW Longlife-04
Renault RN 0700 VW 502 00/505 00

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Олива застосовується для бензинових двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок. Для виробництва оливи  XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM / CF використовуються:

 • синергетична формула ревіталізанта 1Stage AR, кондиціонеру металу (КМ) і агента 2D ковзання
 • кращі базові синтетичні оливи;
 • ультрасучасний пакет присадок EXPAO

Новітній пакет синтетичних присадок EXPAО забезпечує пролонгований інтервал роботи в’язкысних, антиокислювальних, мийно-диспергуючих та інших присадок. Що дає надвисоку стабільність характеристик олив.

Молекулярні «підшипники» кондиціонера металу (КМ), підвищують надійність змащування і зміцнюють шар оливи під час пікових навантажень. У критичних режимах холодного пуску, старт-стоп КМ зберігає захисну оливно-полімерну плівку на деталях, що труться.

Завдяки агенту 2D ковзання забезпечує особливо легке ковзання деталей в оливі. Це дозволяє домогтися ще більшої економії пального.

Примітки

При використанні оливи враховуйте рекомендації виробника двигуна.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,844
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 12,3
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 74,3
В'язкість при -20 ° C, mPa s 6280
Індекс в'язкості 164
Температура спалаху, ° C 215
Температура застигання, ° C <-36
Сульфатна зольність, мас.% 0,8
Лужне число, mgKOH / g 7,6
* типові показники

Упаковка

ж/б 4 L - артикул ХА 22273

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-AMC.png

Синергетична формула ревіталізанта 1Stage, кондиціонера металу і агента 2D-ковзання вперше адаптованості для використання в складі масел XADO преміальної категорії. Завдяки високому вмісту кондиціонера металу в маслі, навіть при пікових навантаженнях на двигун, масляннний клин не розірвати! Агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економії палива, за рахунок надлегкого ковзання деталей. "Мегадоз" ревіталізанта 1Stage AR RF33.3 захистить двигун в самих екстремальних умовах і відновить вже наявний значний знос! Дозволяє ремонтувати двигун "на ходу".

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Руслан Иванович
  5 stars
  ДОБРЫЙ ДЕНЬ! ПОЛЬЗУСЬ ПРОДУКЦИЕЙ ХАДО ЛЕТ 10. ВСЕ СУПЕР! КАКИЕ МАСЛА ОТ ДЕШОВЫХ ДО ПРЕМИУМ ПОДОЙДУТ НА ШЕВРОЛЕТ КАПТИВА 2009 Г. 2.4 ГАЗ БЕНЗИН ПРОБЕГ 130000 ЖОРА МАСЛА НЕТ ЛЬЮ 5W30. СПАСИБО!
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Вам подходит XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF

 • ВІТАЛІЙ
  5 stars
  Маслом очень доволен. Появилась тяга и пропал звон в двигателе на высоких оборотах. Так держать ХАДО.
 • Виталий
  5 stars
  А через сколько тысяч км, нужно производить замену масла?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Замена производится каждые 10-12тыс.

 • Виталий
  5 stars
  Подскажите пожалуйста, подойдёт масло для Ланос 1.5 пробег 144000км,газ,бензин,хочу перейти на Хадо, до этого лил GM5w30. СПАСИБО.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF отличный вариант

 • Олег
  5 stars
  Здравствуйте! Помогите подобрать моторное масло на замену, Lancer x 2.0, 2008 год, пробег 210 тыс. Бензин/газ
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку