Каталог продукції

Оливи
Новинка XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC

XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC

жерстяна банка
?
Товару немає в наявності

Синтетична моторна олива XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях. Завдяки високій концентрації нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще, ніж новий.

 • Ефективна для сучасних автомобілів з форсованими двигунами, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, інтеркулером, безпосереднім упорскуванням, каталізатором;
 • Використовується універсально в бензинових, на зрідженому природному газі (LPG - Liquid Petroleum Gas) і в дизельних двигунах;
 • Гарантовано зберігає високі експлуатаційні властивості під час подовжених термінів заміни;
 • Завдяки комплексній синтетичній основі швидко надходить до всіх точок змащення під час холодного старту і створює надійну оливну плівку на деталях;
 • Олива стабільна у високонавантажених режимах і умовах експлуатації автомобіля;
 • Завдяки легкій плинності сприяє економії пального;
 • Зберігає оливосистему двигуна в бездоганній чистоті.
У двигуні з пробігом олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-40 API SN/CF
ACEA C3  
Виконує вимоги автовиробників:
BMW Longlife-04 Fiat 9.55535-T2/S2/GH2
Ford WSS-M2C917-A GM dexos 2
MB 229.31, 226.5 Porsche A40
Renault RN0710/700 VW 502.00/505.01

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосування олив XADO Luxury Drive у новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан весь період експлуатації.

Ідеальна моторна олива для автомобілів класу Lux. Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту. Олива XADO Luxury Drive має коефіцієнт ревіталізації [15,5] (RF - Revitalization® Faсtor), тобто за своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже в тричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.

Примітки

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,849
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,7
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 89,4
В'язкість при -30 ° C, mPa s <6600
Індекс в'язкості 172
Температура спалаху, ° C 222
Температура застигання, ° C <-42
Сульфатна зольність, мас.% 1,2
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20174

ж/б 4 L Арт. ХА 20274

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Дима
  5 stars
  Основное масло залил BlackSeriesAMC5w40, масло кушает мотор как и раньше, около 400 г на 1000 км. Проехал 3000 км на этом масле. Надо доливать. Что посоветуете на долив, кроме того же AMC SM 5w40?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. XADO Atomic Oil 5W-40 SN Рекомендуем Вам долив.

 • Кирилл
  4 stars
  Добрый день, тойота камри 2.4 мотор, прошлое масло кроме как вязкости 5в40 какое залито было не знаю, что посоветуете, пробег 250 тыс+?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC

 • Богдан
  5 stars
  Добрый вечер) На Ласон 1.5 можно лить, или другое посоветуете?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Отличный вариан масла рекомендуем XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC

 • Александр
  5 stars
  Мне настолько понравилось (особенно по бесшумности) масло 5w-30 из этой серии, что два года назад решил использовать 5w-40 не по назначению. То есть в мотоцикл. У меня китайский клон от Honda rebel. Когда прогревается, то мог слышать симфонию всех шестерней КПП и заедало переключение передач. Сразу скажу, мотоцикл был абсолютно новый и масло мотюль от официалов по гарантии. Знаю, что половина интернета категорически против автомобильного масла в мотоциклах, да еще и 5w-40 вместо 10w-40. В общем, все стало на порядок тише, проблемы с заеданием исчезли навсегда и вот уже два года при любой температуре двигатель заводится с полоборота и работает тихо, ровно и безотказно. А проехал я на этом масле уже больше 7 тысяч.км.
 • Максим
  5 stars
  Що порадите на subaru forester sh на lpg пробіг 200 тис км.
  Відповідь експерта:

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам XADO Luxury Drive 5W-30 SYNTHETIC

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре