Каталог продукції

Оливи

Синтетична олива 5W-40 SYNTHETIC XADO Luxury Drive

жерстяна банка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична моторна олива XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях. Завдяки високій концентрації нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще.

 • Ефективна для сучасних автомобілів з форсованими двигунами, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, інтеркулером, безпосереднім упорскуванням, каталізатором;
 • Використовується універсально в бензинових, на зрідженому природному газі (LPG - Liquid Petroleum Gas) і в дизельних двигунах;
 • Гарантовано зберігає високі експлуатаційні властивості під час подовжених термінів заміни;
 • Завдяки комплексній синтетичній основі швидко надходить до всіх точок змащення під час холодного старту і створює надійну оливну плівку на деталях;
 • Олива стабільна у високонавантажених режимах і умовах експлуатації автомобіля;
 • Завдяки легкій плинності сприяє економії пального;
 • Зберігає оливосистему двигуна в бездоганній чистоті.
У двигуні з пробігом олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API SN/CF ACEA C2
ACEA C3 VW 502.00
VW 505.01 MB 229.31
MB 226.5 BMW Longlife-04
Porsche A40 Renault RN0710
Renault RN0700 GM dexos 2
Ford WSS-M2C917-A  
Рекомендується до використання:
Fiat 9.55535-T2 Fiat 9.55535-S2
Fiat 9.55535-GH2  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосування олив XADO Luxury Drive у новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан весь період експлуатації.

Ідеальна моторна олива для автомобілів класу Lux. Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту. Олива XADO Luxury Drive має коефіцієнт ревіталізації [15,5] (RF - Revitalization® Faсtor), тобто за своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже в тричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.

Примітки

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,852
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,3
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 86,5
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥165
Температура спалаху, ° C >210
Температура застигання, ° C < -39
Сульфатна зольність, мас.% 0,8
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20174

ж/б 4 L Арт. ХА 20274

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Владимир
  5 stars
  Добрый день. Сузуки джимни 20 года. 4500 пробега.Коробка автомат. посоветуйте масло в двигатель, мосты, и роздатку. И можно-ли в новый двигатель залить твин турбо?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати для двигуна Моторна олива 0W-20 SN XADO Atomic Oil, для Моста і роздатки Трансмісійна олива 75W-90 GL 3/4/5 XADO Atomic Oil, а для АКПП Трансмісійна олива ATF III/IV/V XADO Atomic Oil

 • Роман
  5 stars
  Добрый день. Посоветуйте пожалуйста, какое масло лучше для Митсубиси грандис 2006 год, примерно 200тыс. пробег?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Синтетична олива 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil

 • Vyacheslav
  5 stars
  Добрый день, посоветуйте масло, шкода октавия а5 2011 г.в 1,8 tsi 116т. Км. Пробег, ест масло, 2 литры на 10 тыс. км. Спасибо.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам зробити промивку маслосистеми  Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 10 хвилин на холостому. і використовуйте Синтетична олива 5W-30 504/507 XADO Atomic Oil

 • Андрей
  5 stars
  Подскажите какое масло выбрать камри 40 3.5 пробег 200 тысяч ?
  Відповідь експерта :

  Доброго дняю Рекомендуємо Вам використовувати Моторна олива 5W-40 SM/CF XADO LX AMC Black Edition

 • Aлексей
  5 stars
  Пользуюсь только этим маслом, лью его во второй автомобиль, только позитивные впечатления, работает однозначно тише, расход топлива меньше, от замены до замены 12 тис. Хотелось бы увидеть фасовку на 5 литров в пластиковой канистре. Однозначно рекомендую.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре