Новинка XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC

XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC

жерстяна банка
?
Товару немає в наявності

Синтетична моторна олива XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях. Завдяки високій концентрації нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще, ніж новий.

 • Ефективна для сучасних автомобілів з форсованими двигунами, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, інтеркулером, безпосереднім упорскуванням, каталізатором;
 • Використовується універсально в бензинових, на зрідженому природному газі (LPG - Liquid Petroleum Gas) і в дизельних двигунах;
 • Гарантовано зберігає високі експлуатаційні властивості під час подовжених термінів заміни;
 • Завдяки комплексній синтетичній основі швидко надходить до всіх точок змащення під час холодного старту і створює надійну оливну плівку на деталях;
 • Олива стабільна у високонавантажених режимах і умовах експлуатації автомобіля;
 • Завдяки легкій плинності сприяє економії пального;
 • Зберігає оливосистему двигуна в бездоганній чистоті.
У двигуні з пробігом олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-40 API SN/CF
ACEA C3  
Виконує вимоги автовиробників:
BMW Longlife-04 Fiat 9.55535-T2/S2/GH2
Ford WSS-M2C917-A GM dexos 2
MB 229.31, 226.5 Porsche A40
Renault RN0710/700 VW 502.00/505.01

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосування олив XADO Luxury Drive у новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан весь період експлуатації.

Ідеальна моторна олива для автомобілів класу Lux. Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту. Олива XADO Luxury Drive має коефіцієнт ревіталізації [15,5] (RF - Revitalization® Faсtor), тобто за своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже в тричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.

Примітки

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,849
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,7
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 89,4
В'язкість при -30 ° C, mPa s <6600
Індекс в'язкості 172
Температура спалаху, ° C 222
Температура застигання, ° C <-42
Сульфатна зольність, мас.% 1,2
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20174

ж/б 4 L Арт. ХА 20274

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Костянтин
  5 stars
  Підкажіть будь ласка, чи підходить це мастило для двигуна, що працює на стисненому природному газі? Виробник рекомендує спеціальне, що відповідає нормам Fiat 9.55535-T2, а також містить спец.присадку для захисту клапанів від перегріву. Чи можна це мастило розглядати як альтернативу? Дякую
  Відповідь експерта:

  Доброго дня. Можете використовувати.

 • валентин
  5 stars
  Посоветуйте пожалуйста масло на автомобиль фиат скудо 2010 г, 2,0дизель, 120 мультиджет, прбег250 тыс км,
  Відповідь експерта:

  Добрый день. XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC

 • Vasyl
  5 stars
  Доброго вечора, Бмв e46 320d 110квт 2002р, після заміни поршневих кілець і холінговки двох циліндрів (були поцарапані). Що краще заливати. Дякую!
  Відповідь експерта:

  Доброго дня. Рекомендуем вам XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC так-же рекомендуем обработать двигатель Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

 • Юрий Петрович
  5 stars
  Добрый день. Авто Тойота Авенсис 2004 г. выпуска 1,8 литра с пробегом 245 тыс. км. Эксплуатировался на оригинальном масле 5W30, пару тысяч км назад обработал Атомарным кондиционером металла Maximum с ревитализантом 1 Stage, через несколько десятков пробега км заметил мягкость работы двигателя а после смены масла на XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF мягкая и плавная работа двигателя и экономия топлива. Учитывая, что двигатели 1ZZ-FE проблемные и потребляют масло на доливку использую XADO Luxury Drive 5W-40 SYNTHETIC. Жаль, что нет в литровых банках XADO LX AMC Black Edition 5W-30 SM/CF. В планах еще обработать механическую КПП, Атомарный кондиционер металла Maximum Transmission с ревитализантом 1 Stage который уже приобрел. В ближайшее время обработаю КПП, сменю масло на XADO Atomic Oil 75W-90 GL 3/4/5 и отпишусь. Всем желаю надежной работы вашему автомобилю.
 • Руслан Александрович
  5 stars
  Добрый день. Данное масло произведено на основе PAO или эстеров? Какие из сортов вашего масла производятся на основе эстеров? Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. У нас на основе гидкокрекинговых масел.  На основе эстеров XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CFXADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи