Новинка XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC

XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC

жерстяна банка
?
Товару немає в наявності

Синтетична моторна олива XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях.Завдяки високій концентрації нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще, ніж новий.

 • Призначена для двигунів легкових і малих вантажних автомобілів;
 • Олива з найпопулярнішою в'язкістю SAE 10W-40;
 • Виготовлена на синтетичній основі, що забезпечує стабільність властивостей протягом міжсервісних інтервалів;
 • Універсальна в застосуванні, підходить як для бензинових, на зрідженому газі малолітражних автомобілів, так і для позашляховиків з турбодизелем;
 • Ефективна підчас пересування містом і на трасі, під час інтенсивної експлуатації в умовах бездоріжжя, під час перевезення вантажів.

У двигуні з пробігом,  олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-40 API SN/CF
ACEA A3/B4  
Виконує вимоги автовиробників:
VW 502 00/505 00 MB 229.3
BMW Special Oil Porsche GL
Renault RN 0700  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосування олив XADO Luxury Drive на новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації.

Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту. Олива XADO Luxury Drive має коефіцієнт ревіталізації [15,5] (RF - Revitalization® Faсtor), тобто за своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже втричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.

У XADO Luxury Drive використані кращі композиції тільки синтетичних базових олив, кращі пакети присадок і найкраща на сьогодні технологія ревіталізації 1 Stage.

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,862
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,7
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 118,2
В'язкість при -30 ° C, mPa s <7000
Індекс в'язкості 162
Температура спалаху, ° C 200
Температура застигання, ° C <-36
Сульфатна зольність, мас.% 1,2
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20175

ж/б 4 L Арт. ХА 20275

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Іван
  5 stars
  Хочу по пробувати це масло в свій авто Кіа шума 98р. 375 тис. Зараз катаюсь останніх 50 тис. На Хадо 10w40 sl/ci-4 доливаю на 10 тис пробігу до 1 літри правда мотор оброблений 3 -ма тюбиками ревіталізанту. То все ж можу я перейти на дане масло чи немає потреби?
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. ЗаливайтеXADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 и регулярно обрабатывайте ревитализантом.

 • Андрей
  5 stars
  Подскажите, какое масло подойдет для VW CADDY, 2.0 SDI. 15000км. после кап ремонта двигателя. До этого заливал Aral 5W-30. Но начал на холодную синий дым идти...
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Можете заливать  XADO Luxury Drive 5W-30 SYNTHETIC

 • Вадим
  5 stars
  Здравсвуйте подойдет это масло мерседес Е-270 СDI 2002 года коробка автомат
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Вам это масло подходит.

 • Ігор Савчук
  5 stars
  Доброго дня , порекомендуйте будь ласка , чи підходить для Опель Астра Н cdti 2006р дана олива ?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекоменедуем Вам XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC

 • сергій мик.
  5 stars
  Доброго дня, порекомендуйте оливу для VAZ-21124 V16. 2006р. 144тис. пробігу, до цього користувався кастрол 5w40. Користуюсь авто кожень день але короткими пробіжками до 1- 2 км. Дякую.
  Відповідь експерта:

  Доброго дня Рекомендуємо Вам XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи