Каталог продукції

Оливи
Новинка XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC

XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC

жерстяна банка
?
Товару немає в наявності

Синтетична моторна олива XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях.Завдяки високій концентрації нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще, ніж новий.

 • Призначена для двигунів легкових і малих вантажних автомобілів;
 • Олива з найпопулярнішою в'язкістю SAE 10W-40;
 • Виготовлена на синтетичній основі, що забезпечує стабільність властивостей протягом міжсервісних інтервалів;
 • Універсальна в застосуванні, підходить як для бензинових, на зрідженому газі малолітражних автомобілів, так і для позашляховиків з турбодизелем;
 • Ефективна підчас пересування містом і на трасі, під час інтенсивної експлуатації в умовах бездоріжжя, під час перевезення вантажів.

У двигуні з пробігом,  олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-40 API SN/CF
ACEA A3/B4  
Виконує вимоги автовиробників:
VW 502 00/505 00 MB 229.3
BMW Special Oil Porsche GL
Renault RN 0700  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосування олив XADO Luxury Drive на новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації.

Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту. Олива XADO Luxury Drive має коефіцієнт ревіталізації [15,5] (RF - Revitalization® Faсtor), тобто за своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже втричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.

У XADO Luxury Drive використані кращі композиції тільки синтетичних базових олив, кращі пакети присадок і найкраща на сьогодні технологія ревіталізації 1 Stage.

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,862
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,7
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 118,2
В'язкість при -30 ° C, mPa s <7000
Індекс в'язкості 162
Температура спалаху, ° C 200
Температура застигання, ° C <-36
Сульфатна зольність, мас.% 1,2
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20175

ж/б 4 L Арт. ХА 20275

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Олег Иванович
  5 stars
  Здравствуйте. Подойдёт ли это масло на MITSUBISHI Space Star 1.6(4g18), учитывая пробег 280 000 км?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4

 • Сергей
  5 stars
  Здравствуйте, подскажите какое масло будет лучше, XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC, или XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF для ваз2109 2007г, пробег 180,000, 10,000 назад была обработка 1stage,
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

 • Роман
  5 stars
  Здравствуйте. Если есть возможность подскажите основные отличия между этим маслом и XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Серия масла  XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4 разроботана на полусинтетической основе, также в это масло входит ревитализант в мах. дозе + кондиционер металла и агент 2D скольжения

  XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC разроботана на синтетической основе и присудствует только ревитализант.

 • Юрий Анатолиевич
  5 stars
  Здравствуйте .Хочу попробовать это масло в двигатель Мазда 323 1981 г.Сейчас залито XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 и добавлен Ревитализант 1 Stage для бензиновых и дизельных двигателей.По окончанию обработки,хочу перейти на зто масло.Что вы как специалисты мне посоветуете?
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Рекомендуем Вам перейти на XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4.

 • Максим
  5 stars
  Здравствуйте. После капремонта 17000 км, 1.3. Опель Кадетт, достойно будет такое масло? Итак с первой заводки на XADO 10w40, на разлив. Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Отличный вариант.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре