Каталог продукції

Оливи

Синтетична олива 5W-50 SL/CF XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична моторна олива з чудовими експлуатаційними властивостями XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF.

Запас потужності, спортивність, прийомистість завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонету РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу  оливи XADO Atomic Oil.

 • Незамінна для охочих до спортивного стилю їзди, так як завдяки ревіталізанту двигун додатково захищений від спрацювання у розгінних і тривалих екстремальних режимах
 • Особливо ефективна для спортивних автомобілів і повнопривідних позашляховиків, під час роботи на максимальній потужності, високих обертах і значних теплових навантагах
 • Має кращі захисні властивості, які залишаються стабільно високими навіть у збільшених термінах заміни, виконує вимоги допуску BMW Longlife
 • За рахунок високих в'язкісно-температурних властивостей, що відповідають класу SAE 5W-50, забезпечує швидке надходження на всі точки змащення, надійно захищає двигун під час холодного пуску і забезпечує його легкий запуск за дуже низьких температур
 • Використовується всесезонно для різних моделей бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів, малих вантажівок і мікроавтобусів

XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF перевершує вищі американські і європейські класифікаційні вимоги до моторних олив для легкових автомобілів. Базова олива XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF виготовлена на основі синтетичних вуглеводнів (поліальфаолефінів) з компонентів нафти родовищ шельфу Північного моря.

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-50 API SL/CF
ACEA A3/B4(10)  
Виконує вимогу автовиробників:
BMW Longlife-01 MB 229.3
Porsche A40 Renault RN 0700/0710
VW 502 00/505 00  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

В'язкісні властивості оливи XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF забезпечують найширший діапазон температурного застосування від -30 до 50 °С в нормальних і екстремальних режимах експлуатації.

XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF - всесезонна новітня повністю синтетична олива містить поліальфаолефіни (РАО) і відрізняється високою стабільністю у екстремальних навантагах. Виготовлена на основі синтетичних поліальфаолефінових компонентів.

XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF містить найякісніший пакет присадок. Тому вона не тільки відповідає найвищим експлуатаційним вимогам, а й перевершує їх.
Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,850
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 18,4
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 119
В'язкість при -30 ° C, mPa s 5120
Індекс в'язкості 171
Температура спалаху, ° C 224
Температура застигання, ° C <-45
Сульфатна зольність, мас.% 1,19
Лужне число, mgKOH / g 9,7
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20107/ Арт. ХА 20407

ж/б 4 L Арт. ХА 20207

відро 20 L Арт. XA 20507

євробочка 60 L Арт. XA 20607

євробочка 200 L Арт. XA 20707

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  5 stars
  На киа церато 1.6 бензин? Пробег 200 000
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Не достаточно информации об авто.

 • Артём
  5 stars
  Добрый день BMW 530 бензин 2003 год. Подходит ли это масло, лью 5w30 но есть расход.
  Відповідь експерта :

  Доббрый день. Можете использовать Синтетическое масло 5W-50 SL/CF XADO Atomic Oil и обработать двигатель рекомендуем Вам Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

 • Антон
  5 stars
  Добрый день Audi Q5 2010г (пробег 200т.км.) двигатель 2л, турбо. Подъедает масло, иногда белый дым на горячем двигателе при старта со светофора. Сейчас залил промывку VitaFlush, мощнее побоялся (Раскоксовка поршневых колец, раскоксовка двигателя - Антикокс) Через 1000 км планирую залить масло 5W-50 SL/CF XADO Atomic Oil и думаю добавить какую то присадку в масло (из вашего). Может что то порекомендуете или сталкивались с такими вопросами?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекоимендуем Вам сперза сделать замену сальникой, клапанов затем промыть маслосистему (хорошую промывку подобрали на длительный пробег) заливаете масло Синтетическое масло 5W-40 SL/CF XADO Atomic Oil и обработать Присадка для двигателя Revitalizant 1Stage (дизель, бензин)

 • Андрнй
  4 stars
  Тойота авенсис 2.0 турбодизель пробег 285000 залито кастрол магнитек синтетика. По допускам пойдет если залить на замену?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Используйте смело, но предварительно сделайте промывку маслосистемы  Очиститель маслосистемы двигателя TotalFlush перед дзаменой масла за 200км.

 • Анатолий
  5 stars
  Подскажите что выбрать 10в60 или 5в50 у меня ваз 2108 карбон головка идеальная коленвал реставрирован вкладыш 1.0 давление на горячую отличное. Однако средний расход масла 300 гр на 1000 км использую 10в40 и 15в40 расход одинаковый. И еще подскажите сколько можно проехать на 15в40 спасибо
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам сделать промывку маслоситсемы Очиститель маслосистемы двигателя TotalFlush на пробег 200км. и использовать масло Полусинтетическое масло 10W-40 SL/CI-4 XADO Atomic Oil и обработать Присадка для двигателя Revitalizant 1Stage (дизель, бензин). На масле Минеральное масло 15W-40 SL/CI-4 XADO Atomic Oil 8-9 тыс.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре