Каталог продукції

Оливи

XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Найпопулярніша синтетична легкоплинна олива вищого класу.

Виготовлена на основі базових олив, отриманих з особливого різновиду поліальфаолефінів-деценів. 

XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF - легкоплинна синтетична моторна олива, найпопулярніша із існуючих на сьогодні.

Створена на основі особливого різновиду поліальфаолефінів-деценів, які ідеально підходять для синтетичних олив вищої якості. Легована спеціальним пакетом сучасних присадок.

Олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF не тільки повністю відповідає вищим експлуатаційним вимогам API SL/CF і ACEA A3/B3/B4, але і значно перевершує їх.

Плавність ходу, впевненість, надійність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонету РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil. Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

 • Ідеально підходить для сучасних багатоклапанних бензинових і дизельних двигунів з наддуванням, в тому числі з проміжним охолодженням повітря, що нагнітається
 • Забезпечує легку і плавну роботу бензинових, дизельних і газових двигунів під час їзди в місті і на трасі, не залежно від сезону
 • Швидко надходить до всіх точок змащення за найнижчих температур (нижче -30 °С)
 • Завдяки синтетичній в'язкості SAE 5W-40 підтримується оптимальний тиск оливи у всіх режимах роботи двигуна
 • Особливо стійка до старіння, має стабільні в’язкісні властивості нової синтетичної оливи (понад 15 000 км)

Вимоги та допуски

Виконє вимоги специфікацій:
SAE 5W-40 API SL/CF
ACEA A3/B3/B4(08)  
Виконує вимоги автовиробників:
BMW Longlife-01 GM-LL-B-025
MB 229.3 Porsche A40
PSA B71 2294 In Prog. (PSA Level 2) Renault RN 0700/0710
VW 502 00/505 00  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

В'язкіcні властивості оливи XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF забезпечують широкий діапазон температурного застосування від -30 до 40 °С, а також легку і плавну роботу двигуна в всіх режимах експлуатації.

Базова олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF виготовлена на основі деценів (особливого різновиду синтетичних вуглеводнів - поліальфаолефінів), отриманих з компонентів нафти родовищ шельфу Північного моря.

Олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF перевершує вищі американські і європейські класифікаційні вимоги до моторних олив для легкових автомобілів.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,852
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,7
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 88
В'язкість при -30 ° C, mPa s 5470
Індекс в'язкості 175
Температура спалаху, ° C 225
Температура застигання, ° C <-42
Сульфатна зольність, мас.% 1,16
Лужне число, mgKOH / g 9,6
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20106/ Арт. ХА 204

ж/б 4 L Арт. ХА 20206

відро 20 L Арт. XA 20506

євробочка 60 L Арт. XA 20606

євробочка 200 L Арт. XA 20706

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Володимир
  5 stars
  Доброго дня. Порекомендуйте масло в двигун 11183 Ваз 2115,2011р.в.,пробіг всього 30000тис.км,для всесонного використання,масло жора немає. Дякую.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF

 • Владимир
  5 stars
  Доброго дня. Підскажіть будьласка чи можна змішувати масла Хадо sl/cf 10w40, sl/cf 5w40 сіті лайн, і sl/cf 5w40 синтетика. Осталося від попередніх замін. Дякую.
  Відповідь експерта:

  Доброго дня. Хадо sl/cf 10w40 і Хадо sl/cf 5w40 сіті лайн доливати можна, 50х50 змішувати не рекомендуємо. 5w40 синтетика не рекомендуємо змішувати з прлусінтетікою.

 • Андрей Александрович
  5 stars
  Отличное масло. Использую с мерседес GL-450 мотор шепчет. Всегда перед заменой пользуюсь промывкой VitaFlush.
 • Виталий
  5 stars
  Здравствуйте! Порекомендуйте, пожалуйста, масло в Дэу нексия 1.5 8 клапанов, сейчас залито непонятно что
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам промыть Промывочное масло - промывка двигателя и трансмиссии и  масло в Двс XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF

 • Александр
  5 stars
  Подскажите пожалуйста Митсубиси Лансер х,1.5обьем,пробег 410000км.Кушает масло гдето1.5 литров на 10000 км.Заливалось Мобил 5w-50. Хочу поменять на хадо ,какое порекомендуете,и надо ли присадку для восстановления заливать.Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам сделать комплексную промывку маслосистемы, масло XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF и обработать  Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре