Лідер продажу XADO Atomic Oil 5W-30 SN

XADO Atomic Oil 5W-30 SN

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Легкоплинна синтетична моторна олива нового покоління XADO Atomic Oil 5W-30 SN .

Застосовується в бензинових і дизельних двигунах легкових і малих вантажних автомобілів. Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

 • Розроблена для сучасних (модельного ряду виготовлення після 2010 року) європейських і американських автомобілів, які передбачають застосування олив з вищими експлуатаційними властивостями
 • Особливо рекомендується для двигунів автомобілів GM, MB і BMW c нормами токсичності Euro 4, (5) і збільшеними інтервалами заміни оливи
 • Надійно змащує і захищає двигуни з високою питомою потужністю, в тому числі багатоклапанні, з турбонаддуванням, проміжним охолодженням повітря, що нагнітається, безпосереднім упорскуванням
 • Олива придатна для дизельних двигунів з акумуляторною системою впорскування (Common Rail), і системою впорскування насос-форсунка (Pumpe-Dse)
 • Виконує вимоги VW 505.01, Ford M2C-917A
 • Виготовлена за "mid SAPS" - технологією і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі (DPF- Diesel Particulate Filter)

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-30 API SN/CF
ACEA C3(10)-A3/B4(07)  
Виконує вимоги автовиробників:
BMW Longlife-04 Ford M2C-917-A
GM dexos2 GM-LL-A-025/B-025
MB-Approval 229.51 VW 502 00/505 00/505 01

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосвуючи оливу, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,850
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,6
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 66,7
В'язкість при -30 ° C, mPa s <6600
Індекс в'язкості 170
Температура спалаху, ° C 234
Температура застигання, ° C <-36
Сульфатна зольність, мас.% 0,78
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20168

ж/б 4 L Арт. ХА 20268

відро 20 L Арт. XA 20568

євробочка 60 L Арт. XA 20668

євробочка 200 L Арт. XA 20768

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергей
  5 stars
  Познакомился с ХАДО в 2012 по дороге из Сочи в Екатеринбург. В Волгограде лопнул сальник полуоси на Волге и выгнало масло. Мост завыл - уши закладывало. Денег на ремонт с собой не было. Решил поменяв сальник ехать дальше. Купил в магазине неизвестную присадку ХАДО для трансмиссии. Поверил Харьковскому институту и не зря. через 1000км вой стих и домой приехал как на новой машине! эксплуатировал Волгу еще 2 года ничего больше не добавляя - вой не проявлялся. Не знаю как но эффект есть и отличный!
 • Андрей Александрович
  4 stars
  Добрый день. Посоветуйте какое масло лить в Ravon R2. Спасибо
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем вам XADO Atomic Oil 5W-30 SN

 • Юрий
  5 stars
  Продукт стоящий уважения, и выше всяких похвал. Пока вы не попробовали , то наверное не поверите. Но Машина мерседес с немалым пробегом, когда купил был уже уезженый - тарахтел и вибрировал. Вначале лил дорогое масло Castrol, купленное в англии, отличного качества. Изменения были , но не существенные. После двух или трёх замен решил залить Хадо. Присадками пользовался давно, а в масло не очень верил. Залил и изменения работы двигателя появились, но не сразу а постепенно. Вначале Машина начала работать тише, немного позже исчезли вибрации, а в Литве залил плохой дизель и думал капец машине, но нет при дозаправках хорошим дизелем лампа двигателя погасла и мой Мерс выжил. Так что спасибо за вашу продукцию и ОЧЕНЬ СИЛЬНО РЕКОМЕНДУЮ.
 • Андрій
  5 stars
  Добрий день, в мене Рено гранд Сценік 1,5 dci 2011р з DPF, яке краще масло брати XADO Atomic Oil 5W-30 SN чи XADO Atomic Oil 5W-30 504/507. завчасно дякую
  Відповідь експерта:

  В вашем случае одинаково эффективно можно использовать любой из данных продуктов. Масло 5w30 504/507 было разработано специально под требования VW 504.00 и 507.00. 

 • Максим
  5 stars
  Доброго времени суток! Фиат фиорино1,3 дизель 2011г, 400000 пробег, какое масло посоветуете.
  Відповідь експерта:

  Рекомендовано к применению данное масло.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку