Лідер продажу XADO Atomic Oil 5W-30 SN

XADO Atomic Oil 5W-30 SN

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Легкоплинна синтетична моторна олива нового покоління XADO Atomic Oil 5W-30 SN .

Застосовується в бензинових і дизельних двигунах легкових і малих вантажних автомобілів. Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

 • Розроблена для сучасних (модельного ряду виготовлення після 2010 року) європейських і американських автомобілів, які передбачають застосування олив з вищими експлуатаційними властивостями
 • Особливо рекомендується для двигунів автомобілів GM, MB і BMW c нормами токсичності Euro 4, (5) і збільшеними інтервалами заміни оливи
 • Надійно змащує і захищає двигуни з високою питомою потужністю, в тому числі багатоклапанні, з турбонаддуванням, проміжним охолодженням повітря, що нагнітається, безпосереднім упорскуванням
 • Олива придатна для дизельних двигунів з акумуляторною системою впорскування (Common Rail), і системою впорскування насос-форсунка (Pumpe-Dse)
 • Виконує вимоги VW 505.01, Ford M2C-917A
 • Виготовлена за "mid SAPS" - технологією і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі (DPF- Diesel Particulate Filter)

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-30 API SN/CF
ACEA C3(10)-A3/B4(07)  
Виконує вимоги автовиробників:
BMW Longlife-04 Ford M2C-917-A
GM dexos2 GM-LL-A-025/B-025
MB-Approval 229.51 VW 502 00/505 00/505 01

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосвуючи оливу, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,850
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,6
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 66,7
В'язкість при -30 ° C, mPa s <6600
Індекс в'язкості 170
Температура спалаху, ° C 234
Температура застигання, ° C <-36
Сульфатна зольність, мас.% 0,78
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20168

ж/б 4 L Арт. ХА 20268

відро 20 L Арт. XA 20568

євробочка 60 L Арт. XA 20668

євробочка 200 L Арт. XA 20768

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Андрей
  5 stars
  Я считаю себя Хадоманом. Вся машина на Хадо: масла, охлаждающая жидкость, т.д. Этим маслом пользуюсь уже более 6 лет и очень доволен. Юзал его на лачике, а теперь на каптиве 2,4. Двигатель работает шо песня, зимой нет проблем. Живу в Одессе, стиль езды умеренный, езжу город-трасса каждый день. Меняю каждые 10т. Масло начинает темнеть после 6-7 т , конкретно в моей машине. У кого есть средства: рекомендую.
 • Тарас Анатольевич
  4 stars
  Подскажите пожалуйста. Масло на вольксваген т4 2001года 2. 5 75кв.какое лучше брать. Немного подьедает.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем промыть масло систему Промывочное масло - промывка двигателя и трансмиссии и залить  XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF

 • Сергей
  5 stars
  доброго времемени суток, nissan teana 2,3 2006гв. пользуюсь хадо четыре года, нареканий нет. недавно купил 5w30 sn 4л. и обнаружил, что на крышке нет даты изготовления. означает ли это, что я прибрел подделку или такое может быть. масло брал по случаю на рынке
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Возможно у них канистра застоялась и подходил срок годности и они окуратно вытерли его.

 • Дмитрий
  5 stars
  Здравствуйте. Авто Пежо 308 с двигателем DV6DTED. Это масло подойдет или нужно выбрать другое ? Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Вам подходит это масло.

 • Евгений
  5 stars
  Здравствуйте. Пользуюсь вашим маслом Atomic oil 5W-50. Skoda Oct 1.8 TSI пробег 300т.км. Как вы считаете, на зиму стоит переходить на 5W-30? Спасибо!
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Не стоит менять вязкость масла. Его и заливайте дальше.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи