Каталог продукції

Оливи

Синтетична олива 5W-30 SM/CF XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Надсучасна легкоплинна синтетична моторна олива XADO Atomic Oil 5W-30 SM/CF.

Надійність, плавність, економічність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Має американську специфікацію до моторних олив для бензинових двигунів легкових автомобілів - API SM, офіційно ліцензована в API (American Petroleum Institute - Американський Інститут Нафти)
 • Виготовлена по «mid SAPS» технології і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі (DPF — Diesel Particulate Filter)
 • Виконує вимоги нової європейської категорії якості - ACEA C3 (оливи вищої експлуатаційної категорії із середнім рівнем вмісту сульфатної золи, сірки і фосфору)
 • Рекомендується до застосування в двигунах Euro-4 (допуск MB 229.31)
 • Відрізняється найвищим рівнем експлуатаційних властивостей і забезпечує вищий ступінь захисту і надійної роботи двигунів
 • Олива «довгого життя», використовується в двигунах зі збільшеними інтервалами заміни

Перевершує вимоги вищих американських (API SМ/CF) і європейських (ACEA A3/B3/B4/С3) класифікацій, специфікацій провідних виробників автомобілів (BMW, MB, VW).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги спеціфікацій:
API SM/SN/ ACEA C2
ACEA C3 MB 229.31
Рекомендуеться до використання:
ACEA A5/B5 VW 505.01
PSA B71 2290 Renault RN0700
GM-LL-A-025 Fiat 9.55535-S3
Fiat 9.55535-S1 GM-LL-B-025

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Виготовлено на основі спеціальних повністю синтетичних базових олив.

XADO Atomic Oil 5W-30 SM/CF - всесезонна легкоплинна синтетична моторна олива ультракласу.
Виготовлена за технологією «mid SAPS» (mid level Sulphated Ash, Phosphorous, Sulphur) на основі спеціальних синтетичних базових олив і новітнього пакету присадок провідних світових виробників.

В'язкісні властивості оливи XADO ATOMIC OIL 5W-30 SM/CF забезпечують легкий пуск за низьких температур (нижче -30 °С) і надійне змащення у інтенсивних режимах роботи двигуна.
Перевершує вимоги найвищої американської специфікації API SМ до олив для бензинових двигунів легкових автомобілів.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,849
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,9
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 71,1
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥160
Температура спалаху, ° C 200
Температура застигання, ° C < -39
Сульфатна зольність, мас.% 0,79
Лужне число, mgKOH / g 7,4
* типові показники

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 20105.

Банка 4 л., артикул XA 20205.

Відро 20 л., артикул XA 28505 .

Євробочка 60 л., артикул XA 20605.

Євробочка 200 л., артикул XA 20705.

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Михаил
  5 stars
  130 000 км лью в Ланос 1.5 бензин - 5W-40 SM/CF. Все отлично, я доволен, масло мотор не кушает. Хочу попробовать 5W-30 SM/CF в Suzuki Vitara 1.6 бензин (мотор М16А, пробег 20 000 км). Подскажите пожалуйста, стоит ли его заливать?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо. Найкращій варівнт для Suzuki Vitara. Попередньо рекоммендуємо промити двигун  Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 

 • Illia
  4 stars
  На Крайслеровский двигатель EDZ это или какой либо другой аналог?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте Синтетична олива 5W-30 SM/CF XADO Atomic Oil або альтернатива Синтетична олива 5W-30 SM/CF XADO LX AMC Black Edition

 • Inna
  5 stars
  Подходит для турбированного двигателя?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо.

 • Василий
  5 stars
  На Этом масле после заливки проехал 3000км. Мотор работает стабильно на всех режимах! Температурный режим в норме. Работает тихо мягко. Наблюдаю его потемнение! Но это естественно! Зимой в -13 запускался впол тыка! Ни каких проблем! Товаром даволен! Консультация спецов ХАДО на должном уровне! Товар пришел оперативно. Приобретал 1 литр на доливку! Хотя доливал приблизительно 100 грам после пробега 1200км.Больше доливку не производил не было необходимости. Все по уровню! Посмотрим как будет дальше! Команде ХАДО Большое спасибо!!!
 • Кирилл
  4 stars
  Подскажите, подходит ли данное масло для двигателя tsi1,8. Для указанного двигателя рекомендуемое масло со спецификацией vw504.00, а vw505.01 допускается для замены?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Для Вашого авто рекомендуємо Вам використовувати Синтетична олива 5W-30 504/507 XADO Atomic Oil

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре