Каталог продукції

Оливи

XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Синтетична олива екстра класу XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF.

Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонету РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil. Список в 2 колонки:

 • Особливо ефективна для сучасних легкових автомобілів з форсованими двигунами, включаючи обладнані турбіною, системою проміжного охолодження наддувного повітря, а також для перспективних моделей дизельних двигунів з безпосереднім упорскуванням пального (типу DI)
 • Гарантує захист двигуна під час високих швидкостей. Прекрасно підтримує спортивний стиль їзди
 • Незамінна під час обкатки нових автомобілів, так як значно зменшує спрацювання деталей двигуна під час припрацювання
 • Володіє унікальними захисними властивостями, які зберігаються стабільними навіть в умовах продовжених термінів заміни оливи, зумовлених вимогами допуску VW 503.01 (заміна оливи через 30 000 км пробігу)
 • Дбайливо доглядає за двигуном і підтримує його деталі у виключній чистоті
 • Гарантує легкий запуск двигуна за будь-яких екстремально низьких (арктичних) температур
 • Надійно захищає двигун під час критичних навантаг (максимальні оберти, перегрів, підйом в гору, їзда в режимі повного приводу по бездоріжжю, ралі, трофі і т. ін.)

XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF значно перевершує вимоги вищих стандартів до моторних олив для європейських і американських легкових автомобілів.

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
SAE 0W-40 API SL/CF
ACEA A3/B4(10)  
виконує вимоги автовиробників:
BMW Longlife-01 MB 226.5, 229.5
Renault RN 0700/0710 Porsche A40
VW 502 00/505 00 VW 503 01

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 0W-40 SL / CF - найкраща з існуючих на сьогоднішній день моторних олив.

Олива XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF виготовлена на основі комплексу високоякісних синтетичних базових олив, складних ефірів (Esters) і поліальфаолефінів (РАО) провідних європейських виробників.
Це не звичайна олива 0W-40, а олива екстра-класу. Вона виготовлена на основі комплексних синтетичних базових олив найвищої якості, які містять складні ефіри (Esters) і поліальфаолефіни (РАО).

У склад оливи також входять новітні найкращі з існуючих на сьогоднішній день пакети присадок. Олива XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF відповідає найжорсткішим допускам автовиробників.
В’язкісно-температурні властивості оливи XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF забезпечують дуже легкий запуск за будь-яких екстремально низьких температур і надійний захист від перегріву і спрацювання в інтенсивних режимах роботи і за високих температур.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго-і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,858
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 13,2
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 72,6
В'язкість при -30 ° C, mPa s 6050
Індекс в'язкості 186
Температура спалаху, ° C 220
Температура застигання, ° C <–48
Сульфатна зольність, мас.% 1,2
Лужне число, mgKOH / g 10,8
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20102

ж/б4 L Арт. ХА 20202

ж/б 5 L Арт. XA 20302

відро 20 L Арт. XA 20502

євробочка 60 L Арт. XA 20602

євробочка 200 L Арт. XA 20702

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Николай
  5 stars
  Добрый день ваз 2110 13 года дв124. 16 кл пробег 100т. Какое моторное масло посоветуете. Заранее благодарен
  Відповідь експерта :

  Добрій день. Рекомендуем Вам использовать  XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

 • Сергей
  5 stars
  Добрый день!С Новым годом!обзавелсяBMW 3 серии 2002 г. Двигатель N42B18 Пробег 188 тыс. свеже пригнанная из германии бирка весит масла Шел 5w30 замена на 178т.г онщики залили 10w40 мобил!Хочу Хадо какое посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF

 • Сергій
  5 stars
  Доброго дня. Пежо партнер 2hdi turbo 340 000 т. Яке порекомендуете. Дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF

 • Олег
  5 stars
  Какой пробег можно делать для замены масла.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендованый пробег 10-12тыс км.

 • Роман
  4 stars
  Добрий день! Скажіть будь ласка яке масло залити в шкода октавія 1.8 TCI пробіг 120 тис
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF и обработать Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре