Каталог продукції

Оливи

XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Синтетична легкоплинна олива екстра класу XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF.

Бездоганність, плавність ходу, легкість - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонета РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil. Виготовлена на основі комплексних синтетичних базових олив, що містять складні ефіри - естери (esters) і поліальфаолефіни.

 • Забезпечує бездоганну роботу бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів у всіх режимах експлуатації, незамінна для прихильників впевненого і динамічного стилю їзди
 • Є кращою для двигунів американських автомобілів, в тому числі підвищеної прохідності, в яких використовуються легкотекучі оливи (з малою високотемпературною в'язкістю SAE 30)
 • Має сильну адгезію (добре прилипає), тобто на деталях двигуна, що змащуються, завжди залишається тонка захисна плівка оливи, яка не стікає в картер
 • Завдяки своїй легкоплинності має чудові енергозберігаючі властивості і тому значно зменшує витрату пального
 • Навіть за найнижчих температур (нижче - 35 ° С), дуже швидко надходить до всіх деталей, що змащуються, і робить запуск двигуна виключно легким
 • Точно підтримує оптимальний тиск в системі змащування, тримає двигун в ідеальній чистоті

Перевершує вимоги вищих американських (API SL / CF) і європейських (ACEA A3 / B3 / B4) класифікацій, специфікацій провідних виробників легкових автомобілів (BMW, MB, Porsche, VW).

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
SAE 0W-30 API SL/CF
ACEA A3/B4(10)  
Виконує вимоги автовиробників
MB 229.5 Porsche A40
Renault RN 0700/0710 VW 502 00/505 00
VW 503 01  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Особливо рекомендується для двигунів з подовженими інтервалами заміни оливи, зберігає унікальні захисні властивості навіть в умовах «продовжених» інтервалів сервісного обслуговування (заміна оливи через 30 000 км пробігу - VW 503.01)

Створена на основі комплексу повністю синтетичних базових олив вищої якості: складних ефірів (Esters) і поліальфаолефінів (PAO) провідних європейських виробників. Легована кращим із існуючих на сьогоднішній день пакетом присадок.
Ідеально підходить для сучасних багатоклапанних двигунів з наддуванням,також з проміжним охолодженням повітря, що нагнітається.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго-і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,854
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,8
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 67,0
В'язкість при -40 ° C, mPa s 6300
Індекс в'язкості 174
Температура спалаху, ° C 220
Температура застигання, ° C <–42
Сульфатна зольність, мас.% 1,5
Лужне число, mgKOH / g 11,8
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20101

ж/б 4 L Арт. ХА 20201

ж/б 5 L Арт. XA 20301

відро 20 L Арт. XA 20501

євробочка 60 L Арт. XA 20601

євробочка 200 L Арт. XA 20701

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  5 stars
  Подойдет это масло на тойота камри 2.4 v 40 ? Пробег 120 000
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам XADO Atomic Oil 5W-30 SM/CF

 • Сергей
  5 stars
  Здравствуйте! Можно ли использовать это масло в Subaru Tribeca 2007 г.в., двигатель 3.0 (250 л.с.), пробег 216 тыс.км? Спасибо.
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Если нет расхода масла можете заливать смело.

 • Евгений
  5 stars
  Доброго дня, уважаемые! Подойдёт ли данный продукт для автомобиля Киа Церато 2008 года выпуска, 1,6 турбо дизель? Интересует, подходят ли допуски данного масла для моего автомобиля? Именно интересует 0w30 , так как использовать хочу с текущего времени примерно по апрель!!! Чтобы запускать с лёгкостью двигатель! Машина ночует на улице! Благодарю!
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Для Турбо дизеля рекомендуем вам XADO Atomic Oil 5W-30 504/507

 • діма
  4 stars
  Volvo 1.6 d2 206 тис пробіг. З горловини головки вже трошки йде газ (без кольору). Це масло порекомендуєте чи краще інше? Дякую
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам XADO Atomic Oil 5W-30 504/507

 • Василий Германович
  5 stars
  Чи підійде ця олива для використання в деу сенс з поробігом 200.000? Виключно для їзди зимою.
  Відповідь експерта:

  Доброго дня.Рекомендуємо вам для їзди в зимку XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре