Каталог продукції

Оливи
XADO Atomic Oil 0W-20 SN

XADO Atomic Oil 0W-20 SN

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Повністю синтетична легкоплинна, енерго- і ресурсозберігаюча моторна олива XADO Atomic Oil 0W-20 SN.

Застосовується в бензинових двигунах легкових автомобілів. Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

 • Швидко надходить довсіх точок змащення двигуна і робить легкий пуск під час холодного старту
 • Має високу теплову стабільність і формує надійну захисну плівку деталей у важких умовах експлуатації і за високих температур
 • Завдяки зниженій високотемпературній в'язкості відповіднго класу SAE 20 забезпечує економію пального до 3% щодо олив SAE xW-40 і до 1,5% щодо олив SAE xW-30
 • Може використовуватися в гібридних автомобілях, в автомобілях на біопальному з кількістю етанолу до 85% (В85)
 •  
 • Зберігає двигун у чистоті, захищає його від іржі і корозії
 • Завдяки наявності атомарного ревіталізанту компенсує поточне спрацювання вузлів і деталей двигуна
 • Підтримує параметри його роботи (компресію, потужність і економічність) на вищому рівні

Олива офіційно ліцензована Американським інститутом нафти (API - American Petroleum Institute). Відповідає найвищим вимогам до олив для бензинових двигунів за експлуатаційними властивостями (API SN) і за ресурсо- та енергозбереженням (ILSAC GF-5).

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
SAE 0W-20 API SN/SN-RC
ILSAC GF-5  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Спеціально розроблена для сучасних (модельного ряду після 2010 року) американських і японських автомобілів, що передбачають застосування олив малої вТязкості з вищими експлуатаційними властивостями.

Призначено для змащування і надійного захисту двигунів з високою питомою потужністю, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, проміжним охолодженням повітря, що нагнітається, безпосереднім упорскуванням, що передбачають збільшені інтервали заміни.
Для двигунів, для яких рекомендовані оливи API SN (SJ, SL і SM) або ILSAC GF-5 (GF-2, -3, -4).
Спеціально призначена для автомобілів, що вимагають оливи з в'язкістю SAE 0W-20 (Honda, Acura).

Згідно з рекомендаціями виробників європейських, американських і японських автомобілів може використовуватися в двигунах, де запропоновані малов’язкі оливи SAE 5W-20, 5W-30.

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20167

ж/б 4 L Арт. ХА 20267

відро 20 L Арт. XA 20567

євробочка 60 L Арт. XA 20667

євробочка 200 L Арт. XA 20767

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Григорий Григорьевич
  5 stars
  Отличный продукт и хорошая команда профессионалов, оперативная отгрузка, всегда исчерпывающая консультация, огромное спасибо всему коллективу за работу.
 • Владимир Амстердам
  5 stars
  Посоветуйте это масло подойдёт для тоеты Королла 2008 г. Пробег 28 000 тысяч.спасибо
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Вам подходит это масло. Заливайте смело.

 • Віктор
  5 stars
  Дуже гарне масло для Хонда Аккорд 7 .....
 • Андрей
  5 stars
  Mazda CX9 - по паспорту 5W20, 130 тыс км пробег, брала масло, примерно 0.5л на 5 тыс км с самого новья, перешел на 0W20 от ХАДО, добавил ревитализант 1 stage. Итог: масла не берет, движок "запел" особенно на обротах от 2 тыс, на холостом почти не слышно работы двигателя. Strongly recommended!!!
 • Андрей Николаевич
  5 stars
  Хонда Пилот 2012г. пробег 70 тыс. - проехал на этом масле 10000 км. Куплено в онлайн магазине *XADO*. Замечаний и нареканий нет. Расход бензина остался в заводских параметрах - 9/15. Стиль езды - умеренный. Угара нет. Главное - уверенность, что это не подделка.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре