Каталог продукції

Оливи

Моторна олива 0W-20 SN XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Повністю синтетична легкоплинна, енерго- і ресурсозберігаюча моторна олива XADO Atomic Oil 0W-20 SN.

Застосовується в бензинових двигунах легкових автомобілів. Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

 • Швидко надходить довсіх точок змащення двигуна і робить легкий пуск під час холодного старту
 • Має високу теплову стабільність і формує надійну захисну плівку деталей у важких умовах експлуатації і за високих температур
 • Завдяки зниженій високотемпературній в'язкості відповіднго класу SAE 20 забезпечує економію пального до 3% щодо олив SAE xW-40 і до 1,5% щодо олив SAE xW-30
 • Може використовуватися в гібридних автомобілях, в автомобілях на біопальному з кількістю етанолу до 85% (В85)
 •  
 • Зберігає двигун у чистоті, захищає його від іржі і корозії
 • Завдяки наявності атомарного ревіталізанту компенсує поточне спрацювання вузлів і деталей двигуна
 • Підтримує параметри його роботи (компресію, потужність і економічність) на вищому рівні

Олива офіційно ліцензована Американським інститутом нафти (API - American Petroleum Institute). Відповідає найвищим вимогам до олив для бензинових двигунів за експлуатаційними властивостями (API SN) і за ресурсо- та енергозбереженням (ILSAC GF-5).

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
SAE 0W-20 API SN/SN-RC
ILSAC GF-5  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Спеціально розроблена для сучасних (модельного ряду після 2010 року) американських і японських автомобілів, що передбачають застосування олив малої вТязкості з вищими експлуатаційними властивостями.

Призначено для змащування і надійного захисту двигунів з високою питомою потужністю, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, проміжним охолодженням повітря, що нагнітається, безпосереднім упорскуванням, що передбачають збільшені інтервали заміни.
Для двигунів, для яких рекомендовані оливи API SN (SJ, SL і SM) або ILSAC GF-5 (GF-2, -3, -4).
Спеціально призначена для автомобілів, що вимагають оливи з в'язкістю SAE 0W-20 (Honda, Acura).

Згідно з рекомендаціями виробників європейських, американських і японських автомобілів може використовуватися в двигунах, де запропоновані малов’язкі оливи SAE 5W-20, 5W-30.

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20167

ж/б 4 L Арт. ХА 20267

відро 20 L Арт. XA 20567

євробочка 60 L Арт. XA 20667

євробочка 200 L Арт. XA 20767

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Андрей
  5 stars
  Здравствуйте, прошу Вас предложить масло в двигатель объёмом 2,5 Ford Escape 2018 г.в. бензин, американская.
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Рекомендуем Вам использовать Моторное масло 0W-20 SN XADO Atomic Oil

 • Богдан
  5 stars
  Добрый день, подскажите пожалуйста, какое масло лить в двигатель и коробку mitsubishi outlander, двс2,4 , 2017 года, американец. Спасибо.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать в двигатель Моторное масло 0W-20 SN XADO Atomic Oil в коробку Трансмиссионное масло CVT XADO Atomic Oil

 • Евгений
  5 stars
  Здравствуйте, ДВС 2.4 Tigershark Multiair-2 требует масло с допуском MS-6395 . Ваше масло 0W-20 SN XADO Atomic Oil удовлетворяет этому допуску?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Используйте Вам это масло подходит.

 • Дитрий
  5 stars
  Здравствуйте! Рассматриваю данное масло для двигателя Ford 1.0 EcoBoost. Там по паспорту должно заливаться Ford Magnatec Professional E 5W-20. Подойдёт ли это?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Используйте Моторное масло 0W-20 SN XADO Atomic Oil и перед использованием масла используйте промывку VitaFlush - мягкая промывка двигателя (универсальная) на пробег 500-600км

 • Руслан
  5 stars
  Добрый день! Скажите пожалуйста подойдет ли это масло 0W-20 SN XADO Atomic Oil для Ниссан Роуг 2014 с мотором 2.5? Спасибо!
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Это масло рекомендованное заводом для Вашего авто.Используйте смело.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре