Каталог продукції

Оливи

Напівсинтетична олива 10W-40 SL/CI-4 XADO LX AMC Black Edition

жестяная банка
?
Наявність уточнюйте

Преміальна всесезонна напівсинтетична олива з синергетичною формулою AMC з розширеними експлуатаційними характеристиками XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4.

Застосовується в легкових, малих і важких вантажних автомобілях, тягачах і автобусах. Ммегадоза ревіталізанта 1Stage AR RF [33.3] не тільки захистить двигун у найекстремальніших умовах, але і відновить вже наявне спрацювання!

 • Універсальна в застосуванні для різних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів, малих і важких вантажних автомобілів, тягачів і автобусів
 • Особливо ефективна для всесезонного використання в LPG двигунах (на зрідженому газі) автомобілів, в тому числі сучасних (багатоклапанних, з турбонаддувом, дизельних з безпосереднім упорскуванням)
 • Рекомендується до застосування на новому двигуні для оптимального припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальному стані весь період експлуатації
 • Завдяки 2D агенту ковзання значно збільшує економію пального, зменшуючи втрати на тертя, особливо під час запуска двигуна і в режимі холостого ходу.
 • Універсальна в застосуванні - підходить як для дизельних, бензинових і LPG (на зрідженому газі) двигунів автомобілів.
 • Піднімає компресію в циліндрах, збільшує потужність і прийомистість автомобіля.

Олива XADO LX AMC BLACK EDITION «реально» піднімає компресію в циліндрах. Відновлює потужність і прийомистість двигуна до заводських параметрів. Тепер двигун працює надійніше, довше і краще, ніж новий!<

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-40 API SL/CI-4 Plus
ACEA A3/B4/E7 Global DHD-1
виконує вимоги автовиробників:
Mack EO-M Plus MAN M 3275
MB 228.3, 229.1 Renault RLD-2
Volvo VDS-3 VW 500 00/505 00
Cummins 20071/72/76/77/78 Allison C-4
MTU type 2 ZF TE-ML 02C/03A/04B/04C/07C

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується для бензинових і дизельних двигунів легкових і вантажних автомобілів. Для виробництва олив XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL / CI-4 використані:

 • синергетична формула ревіталізанта 1Stage AR, кондиціонера металу (КМ) і агента 2D ковзання
 • кращі базові синтетичні, гидрокрекингові оливи
 • розширений синтетичний пакет присадок EXPAO

Синергетична формула AMC ревіталізанту 1Stage AR, кондиціонера металу (КМ) і агенту 2D ковзання; кращі базові синтетичні, гідрокрекінгові оливи; розширений синтетичний пакет присадок EXPAO.

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAО) по «верхній межі» забезпечують подовжений інтервал роботи присадок в оливі. Що дає надвисоку стабільність характеристик оливи навіть після рекомендованого інтервалу її заміни.

Високий вміст кондиціонера металу (КМ) в оливі, навіть під час пікових навантаг на двигун, не дає розірвати оливний клин. Оливна плівка зміцнена КМ навіть під час тривалого простою автомобіля не стікає з поверхонь, що труться, надійно захищаючи двигун під час холодних пусків і в режимах їзди старт-стоп.

2D агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економічності пального за рахунок надлегкого ковзання деталей.

Примітки

Під час використання оливи враховуйте рекомендації виробника двигуна.

Упаковка

ж/б 4 L - артикул ХА 22275

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-AMC.png

Синергетична формула ревіталізанта 1Stage, кондиціонера металу і агента 2D-ковзання вперше адаптованості для використання в складі масел XADO преміальної категорії. Завдяки високому вмісту кондиціонера металу в маслі, навіть при пікових навантаженнях на двигун, масляннний клин не розірвати! Агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економії палива, за рахунок надлегкого ковзання деталей. "Мегадоз" ревіталізанта 1Stage AR RF33.3 захистить двигун в самих екстремальних умовах і відновить вже наявний значний знос! Дозволяє ремонтувати двигун "на ходу".

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Віталій
  5 stars
  Підійде дане масло в KIA CEED 2011року 1.4 бензин. Яку присадку бажано використовувати при заміни моторної оливи.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендовано використовувати в KIA CEED 2011року 1.4 бензин  Синтетическое масло 5W-30 SM/CF XADO LX AMC Black Edition або альтернатива Моторное масло 5W-40 SM/CF XADO LX AMC Black Edition

 • Вадим
  5 stars
  Отличнейшее масло залил второй раз, очень доволен.
 • Денис Боклажук
  5 stars
  Доброго дня. Проконсультуйте, будь ласка, чи оптимальним буде це мастило для двигуна 87-го року (Volvo 240). Їздить на газу. Іноді на бензині. Також коливаюсь із вибором мастила в коробку та в редуктор моста між https://xado.ua/ua/masla/transmissionnie-masla/dlya-mehanicheskih-transmissiy/mineralnie/xado-atomic-oil-80w-90-gl-3-4-5 та https://xado.ua/ua/masla/transmissionnie-masla/dlya-mehanicheskih-transmissiy/sinteticheskie/xado-atomic-oil-75w-90-gl-3-4-5&option=14941 Предачі вмикаються важко, часом з другої-третьої спроби. Наперед дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Масло для двигуна найкращій вибір, а для КПП рекомендуємо Вам використати Трансмиссионное масло 80W-90 GL 3/4/5 XADO Atomic Oil і обробити Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Илья
  5 stars
  Хочу перейти на Хадовское масло. Заливалось 10W40, полусинтетика. Подойдёт ли это для машины: Ford Mondeo 1995 г.в., 16ти клапанный? Пробег 240000, в гараже с 2008го, почти не ездила. С 2013 пару раз в год выезд из гаража для прокатки и назад.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать Полусинтетическое масло 10W-40 SL/CI-4 XADO Atomic Oil. Так как машина стоит неподвижно, рекомендуем Вам использовать Антикокс - раскоксовка поршневых колец по 10секунд в каждый цилиндр потом промываете Промывочное масло - промывка двигателя и трансмиссии 10 минут на холостых и заливаете свежее масло.

 • Олег
  5 stars
  Доброго дня, яким маслом модна доливати бо у мою машину потрібно 4.5 л. масла.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуэмо Вам використовувати Полусинтетическое масло 10W-40 SL/CI-4 XADO Atomic Oil

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре