XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line

XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Напівсинтетична легкоплинна моторна олива вищого класу технології гідрокрекінгового синтезу XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line.

Олива спеціально розроблена для міського режиму експлуатації легкових автомобілів.
Економічність, потужність, легкість руху завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Забезпечує чудовий захист і надійне змащення двигуна у режимі «старт-стоп» і під час динамічного старту на непрогрітому двигуні
 • Завдяки чудовим низькотемпературним якостям забезпечує виключно легкий «холодний» пуск навіть затемператур нижчих -30 °C
 • Має високі і стабільні експлуатаційні властивості під час продовжених термінів експлуатації оливи - до 50 000 км (допуск GM-LL-B-025)
 • Висока легкплинність оливи дозволяє істотно економити пальне під час запуску двигуна
 • Відрізняється малою витратою на чад
 • Зберігає двигун в бездоганній чистоті

Перевершує рівень вищих американських (API SL/CF) і європейських (ACEA A3/B3/B4) класифікацій, специфікацій провідних автовиробників (Opel, MB, VW, BMW, Porsche).

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
SAE 5W-40 API SL/CF
ACEA A3/B4(10)  
Виконує вимоги автовиробників:
BMW Longlife-01 GM-LL-B-025
MB 229.3 Porsche A40
PSA B71 2296 Renault RN 0700/0710
VW 502 00/505 00  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line легкоплинна напівсинтетична моторна олива з експлуатаційними характеристиками синтетичної оливи. Створено на основі спеціальних базових олив технології гідрокрекінгового синтезу з надвисоким індексом в'язкості і ексклюзивного пакету присадок.

Базова олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line виготовлена на основі олив технології гідрокрекінгового синтезу з надвисоким індексом в'язкості (VI> 171), отриманих з нафти родовищ шельфу Північного моря.
Олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line перевершує вищі американські і європейські вимоги до олив для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів.

В'язкісні властивості XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line забезпечують більш легкий пуск у порівнянні з традиційними напівсинтетичними оливами за низьких температур (нижче -30 ° C) і надійний захист від перегріву і спрацювання під час тривалих поїздок на великій швидкості по трасі.

Застосування ревіталізантів визнана перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,849
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 13,8
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 82,8
В'язкість при -30 ° C, mPa s <6600
Індекс в'язкості 171
Температура спалаху, ° C 222
Температура застигання, ° C <–42
Сульфатна зольність, мас.% 1,20
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20108

ж/б 4 L Арт. ХА 20208

ж/б 5 L Арт. ХА 20308

відро 20 L Арт. XA 20508

євробочка 60 L Арт. XA 20608

євробочка 200 L Арт. XA 207608

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергей
  5 stars
  Черри амулет пробег 100000 .заливал шел хеликс 5 w40 начало подкушивать!что посоветуете?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Перед заменой масла Рекомендуем залить промывку в масло TotalFlush - очиститель маслосистемы двигателей потом сделать антикокс в цилиндры https://xado.ua/avtomobilnaya-himiya/sredstva-dlya-dvigateley/ac-raskoksovka-porshnevih-kolets/antikoks , после этого промывается система промывочным маслом https://xado.ua/avtomobilnaya-himiya/sredstva-dlya-dvigateley/maslosistema/promivka-maslosistemi/promivochnoe-maslo от 10 до15мин.промываете на холостом ходу и сливаете. Заливаете масло https://xado.ua/masla/avtomobilnie-motornie-masla/synthetic-motornie-masla/xado-atomic-oil-5w-40-sm-cf  и так же рекомендуем залить восстановительный состав  Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

 • вова
  5 stars
  Доброго дня. Заливав xado 5w40 eco drive. Прийшов час заміни масла, що порекомендуєте залити?. Авто bmw 1998, 2.8, 455.000km.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам заливать xado 5w40 eco drive

 • Роман Петрович
  5 stars
  Добрый день.После скольких тысяч км. нужно делать замену масла XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам, делать замену масла каждые 10тыс км.

 • Илья
  5 stars
  Здравствуйте. Хочу спросить, пользуюсь данным маслом (с обкатки машины 2011 г.по сегодняшний день).На данный момент пробег 45600. Просто читаю Ваши рекомендации по этому маслу и Вы советуете его тем у кого пробег большой, а для моего пробега стоит ли мне его и дальше заливать или посоветуете что-то ещё. Заранее спасибо. Машина ваз 21074i.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем продолжать заливать это масло.

 • Сергей
  5 stars
  Mazda 3 2007год, двигатель 1.6. Пробег 124 тысяч. Какое масло посоветуете?
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем Вам XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи