Лідер продажу XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

жерстяна банка
відро
бочка
?
Товару немає в наявності

Всесезонна напівсинтетична олива з високими експлуатаційними характеристиками.

Потужність, еластичність і надійність двигуна завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонента РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil. 

 • Універсальна для застосування у різних двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів, малих і важких вантажних автомобілів, тягачів і автобусів;
 • Особливо ефективна для всесезонного використання в двигунах легкових автомобілів, в тому числі сучасних (багатоклапанних, з турбонаддуванням, дизельних з безпосереднім упорскуванням);
 • Забезпечує стабільно високі захисні властивості під час обкатки і в основний період експлуатації двигуна;
 • Забезпечує економію пального за рахунок зменшення втрат на тертя, особливо під час запуску двигуна і в режимі холостого ходу;
 • Гарантовано збільшує ресурс як нового двигуна, так і двигуна з пробігом за рахунок ресурсозберігаючої дії ревіталізанту.

Базова олива XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 виготовлена з високоякісної нафти родовищ шельфу Північного моря з використанням технології гідрокрекінгового синтезу (НС).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-40 API SL/CI-4 Plus/CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF
ACEA A3/B4/E7 Global DHD-1
Виконує вимоги автовиробників:
Mack EO-M Plus MAN 3275
MB 228.3, 229.1 Renault (RVI) RLD
Volvo VDS-2, VDS-3 VW 500 00/505 00
Allison C4 Cummins CES 20071/72/76/77/78
MTU Type 2 ZF TE-ML 02C/03A/04B/04C/07С

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Олива XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 перевершує вимоги вищих специфікацій до моторних олив для американських і європейських легкових і вантажних автомобілів.

В'язкість оливи XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 забезпечує легкий пуск за дуже низьких температур і надійний захист від перегріву і спрацювання в нормальних та інтенсивних режимах роботи.

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 - це моторна олива технології гідрокрекінгового синтезу з високими експлуатаційними властивостями.
Для її виробництва використані найкращі базові оливи гідрокрекінгового синтезу і ексклюзивні пакети присадок.
Це найкраща напівсинтетична олива, яка за своїми характеристиками значно перевищує високі експлуатаційні вимоги виробників автомобілів.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереженнята підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація*

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,8705
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,0
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 94,9
В'язкість при -20 ° C, mPa s <6390
Індекс в'язкості 155
Температура спалаху, ° C 211
Температура застигання, ° C <–36
Сульфатна зольність, мас.% 1,37
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

 • ж/б 1 L Арт. ХА 20109
 • ж/б 4 L Арт. ХА 20209
 • ж/б 5 L Арт. ХА 20309li
 • відро 20 L Арт. XA 20509
 • євробочка 60 L Арт. XA 20609
 • євробочка 200 L Арт. XA 20709

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Денис
  5 stars
  Добрый день. Подскажите пожалуйста, менял масло в двигателе на одном из ваших сервисов (Харьков, возле аэропорта, эпицентра), выбрал там масло, сказали бесплатная замена масла при покупке масла ХАДО, говорю меняйте. И я думал, что вскроют металлическую банку и заменят масло, но на вашем сервисе масло взяли из бочки. В чём собственно вопрос, не может ли быть такого что присадки, добавленные в масло, осели на дно бочки и в двигатель залили масло в котором чего-то не хватает? Качеством и сервисом остался доволен, комментарий пишу спустя 8000 пробега и собираюсь снова к вам на замену =))
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Чтоб ревитализант осел на дно бочки, требуется долгое время и бочка должна быть в неподвижном  состоянии.

 • Макс
  5 stars
  добрый вечер. Я использовал Vita Flush проехал на нем 600 км и собираюсь менять масло. Нужно ли делать промывку ? Заливал все время мотуль. Лить его же или заменить хадо. Благодарю за ответ.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Рекомендуем вам после промывки Vita Flush заливать XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

 • Андрей
  5 stars
  Здравствуйте! Подскажите какое масло из линейки полусинтетики 10w40 посоветуете для автомобиля деу сенс(160 000км), сейчас работает на 5w40. Трансмиссионка 80w90 понравилась, шумы работы мкпп уменьшились, на 75w90 шумела...
  Відповідь експерта:

  Здрвствуйте. Рекомендуем XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

 • Валерий Викторович
  5 stars
  Здравствуйте.Подойдёт ли это масло для БМВ-520 91г.?
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Для BMW это масло подходит XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

 • Maksim
  4 stars
  Подойдет ли это масло для двигателя Chrysler Grand Voyager 2.8 crd 2004 года выпуска? Или может Вы посоветуете, что-то другое?
  Відповідь експерта:

  -=Добрый день. Рекомендуем XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре

Каталог продукції

Оливи
Наші знижки
+2% за підписку