Каталог продукції

Оливи

XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck

жерстяна банка
бочка
?
Товару немає в наявності

Напівсинтетична олива вищого класу для дизельних двигунів великовантажних автомобілів і автобусів XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck.

Ресурс двигуна, надійність, потужність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Забезпечує надійну роботу двигунів великовантажних автомобілів в усіх режимах експлуатації, також за максимальних швидкостей і навантаг, а також поїздках на далекі відстані.
 • Має унікальний запас експлуатаційних властивостей і забезпечує над подовжені терміни заміни (більше 120 000 км, МВ 228.5).
 • Згідно приписів виробника автомобіля може використовуватися в двигунах Euro V без фільтру сажі (DPF).
 • За рахунок особливо високого лужного числа (TBN> 12,0) забезпечує надійний захист двигуна навіть за використання пального з підвищеним вмістом сірки.
 • Підтримує двигун в ідеальному стані та істотно знижує витрати на його технічне обслуговування.
 • Забезпечує повне згоряння пального, істотно зменшуючи шкідливі викиди в атмосферу.
 • Завдяки вмісту нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ® відмінно захищає двигун і турбіну від спрацювання і стінки циліндра від «полірування», продовжуючи термін служби двигуна у двічі-тричі.

За своїми характеристиками перевершує вимоги найсуворішої європейської специфікації ACEA Е4/E7 і вимоги провідних автовиробників MB 228.5, VDS-3, MAN 3277 до олив для двигунів UHPD (Ultra High Performance Diesel).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-40 API CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF
ACEA E4/E7  
Виконує вимоги автовиробників:
MB 228.5 Volvo VDS-2, VDS-3
MAN M 3277 DAF HP-2
Renault RXD/RLD-2 MTU/DDC type 3

Детальні характеристики

Застосування

Спеціально призначена для сучасних двигунів вантажних автомобілів Euro IV (оснащених турбонаддуванням, системою рециркуляції відпрацьованих газів та ін.).

Особливо рекомендується для автомобілів, які використовуються на міжнародних перевезеннях: магістральних автобусів і тягачів далекого прямування.

XADO ATOMIC OIL 10W-40 Diesel Truck - всесезонна моторна олива вищого класу для дизельних двигунів вантажних автомобілів.
Її чудові експлуатаційні властивості забезпечені базовою оливою технології гідрокрекінгового синтезу і кращим пакетом присадок, спеціально розробленим для високонавантажених дизельних двигунів.
Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Примітки

Для дизельних двигунів вантажних автомобілів, автобусів, спеціальної наземної техніки (враховуйте рекомендації виробника автомобіля).

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,873
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,1
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 90
В'язкість при -20 ° C, mPa s <7000
Індекс в'язкості 150
Температура спалаху, ° C 220
Температура застигання, ° C <-36
Сульфатна зольність, мас.% 1,8
Лужне число, mgKOH / g 12,0
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20110

ж/б 5 L Арт. ХА 20310

відро 20 L Арт. XA 20510

євробочка 60 L Арт. XA 20610

євробочка 200 L Арт. XA 207610c

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Артем
  5 stars
  подскажите подходит ли данное масло для Рено Канго 15 год 1.5dci 90 л.с ?
  Відповідь експерта:

  Добрый днень. Рекомендуем для Вашего авто XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel

 • Виталий
  5 stars
  Здравствуйте! Diesel truck 10w40 хочу залить в спринтер 312 2.9 мотор с пробегом 700 тыс и спринтер 313 2013г 2.2 мотор 400 тыс. Посоветуйте что купить?
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Рекомендуем Вам заливать XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel

 • Дамир
  5 stars
  10W-40 Diesel Truck подойдёт ли на Daf cf85 2002 года?????. Евро 3. Турбина. В Даф сервисе рекомендуют синтетику.
  Відповідь експерта:

  Добрый день. Если большой пробег двигателя, можете использовать.

 • Виталик
  5 stars
  Здравствуйте!! Через какой пробег нужно менять данное масло???
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте.Рекомендуем Вам 35-45тыс. пробега.

 • Александр
  5 stars
  Здравствуйте, посоветуйте пожалуйста, какое моторное масло, масло в МКПП и жидкость в ГУР выбрать для МБ Вито 638 2000 г.в. с пробегом >500 000 км. Заранее благодарю вас.
  Відповідь експерта:

  Здравствуйте. Рекомендуем масло в ДВС XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel 
   в ГУР XADO Atomic Oil ATF III

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре