Каталог продукції

Оливи

Напівсинтетична олива 10W-40 Diesel Truck XADO Atomic Oil

жерстяна банка
бочка
?
Наявність уточнюйте

Напівсинтетична олива вищого класу для дизельних двигунів великовантажних автомобілів і автобусів XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck.

Ресурс двигуна, надійність, потужність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Забезпечує надійну роботу двигунів великовантажних автомобілів в усіх режимах експлуатації, також за максимальних швидкостей і навантаг, а також поїздках на далекі відстані.
 • Має унікальний запас експлуатаційних властивостей і забезпечує над подовжені терміни заміни (більше 120 000 км, МВ 228.5).
 • Згідно приписів виробника автомобіля може використовуватися в двигунах Euro V без фільтру сажі (DPF).
 • За рахунок особливо високого лужного числа (TBN> 12,0) забезпечує надійний захист двигуна навіть за використання пального з підвищеним вмістом сірки.
 • Підтримує двигун в ідеальному стані та істотно знижує витрати на його технічне обслуговування.
 • Забезпечує повне згоряння пального, істотно зменшуючи шкідливі викиди в атмосферу.
 • Завдяки вмісту нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ® відмінно захищає двигун і турбіну від спрацювання і стінки циліндра від «полірування», продовжуючи термін служби двигуна у двічі-тричі.

За своїми характеристиками перевершує вимоги найсуворішої європейської специфікації ACEA Е4/E7 і вимоги провідних автовиробників MB 228.5, VDS-3, MAN 3277 до олив для двигунів UHPD (Ultra High Performance Diesel).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-40 API CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF
ACEA E4/E7  
Виконує вимоги автовиробників:
MB 228.5 Volvo VDS-2, VDS-3
MAN M 3277 DAF HP-2
Renault RXD/RLD-2 MTU/DDC type 3

Детальні характеристики

Застосування

Спеціально призначена для сучасних двигунів вантажних автомобілів Euro IV (оснащених турбонаддуванням, системою рециркуляції відпрацьованих газів та ін.).

Особливо рекомендується для автомобілів, які використовуються на міжнародних перевезеннях: магістральних автобусів і тягачів далекого прямування.

XADO ATOMIC OIL 10W-40 Diesel Truck - всесезонна моторна олива вищого класу для дизельних двигунів вантажних автомобілів.
Її чудові експлуатаційні властивості забезпечені базовою оливою технології гідрокрекінгового синтезу і кращим пакетом присадок, спеціально розробленим для високонавантажених дизельних двигунів.
Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Примітки

Для дизельних двигунів вантажних автомобілів, автобусів, спеціальної наземної техніки (враховуйте рекомендації виробника автомобіля).

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,873
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,1
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 90
В'язкість при -20 ° C, mPa s <7000
Індекс в'язкості 150
Температура спалаху, ° C 220
Температура застигання, ° C <-36
Сульфатна зольність, мас.% 1,8
Лужне число, mgKOH / g 12,0
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20110

ж/б 5 L Арт. ХА 20310

відро 20 L Арт. XA 20510

євробочка 60 L Арт. XA 20610

євробочка 200 L Арт. XA 207610c

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Артем
  5 stars
  день добрый, для грузовика мерседес актрос 2007 г.в. дизель 12л подойдёт ли это масло? если да то какой регламент замены по км и по моточасам?
  Відповідь експерта :

  Добрій день. Рекомендуем Вам использовать Полусинтетическое масло 10W-40 Diesel Truck XADO Atomic Oil  на пробег 30000 км. , а по мото часам приблизительно 1200-1500 м/ч

 • Анатолій
  5 stars
  Добрий день, чи підійде це масло для DAF XF95 evro3, як що раніше використовувалось масло, з гідно рекомендацій виробника, TOTAL, пробіг майже мільйон. Дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Це мастило підійде для Вашого DAF XF95 evro3

 • Виталий
  5 stars
  Добрый день ! Двигатель после капремонта со всеми оригинальными запчастями . Двигатель установили на трактор для работ в поле , в постоянной нагрузке и при высоких температурах внешнего воздуха . Подойдет ли это масло или посоветуете какое то другое масло . Модель мотора Двигун Рено АЕ 420 ТІ МІDR 063540 P41. Большое спасибо ! Хорошего дня !
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck  и использоваться Атомарный кондиционер металла HighWay for Diesel Truck

 • Василь
  5 stars
  Добрий день. подскажите подходит ли данное масло для Opel Zafira 2003 год 1.9dti 101 л.с. с пробегом 235000 км. и с какой частотой замены? Хado-atomic-oil-10w-40-diesel-truck ілі какое масло можно применять.
  Відповідь експерта :

  Добрый день! Для Вашего авто рекомендуется XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF 

 • Евгений
  5 stars
  Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, для WV Golf2 дизель 1,6 какое масло можно применять и с какой частотой замены?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать  XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре