Каталог продукції

Оливи

Atomic Pro-Industry 10W-40 Diesel Truck

бочка
Товару немає в наявності

Напівсинтетична олива для магістральних тягачів і автобусів з продовженими інтервалами заміни оливи Atomic Pro-Industry 10W-40 Diesel Truck.

Ресурс двигуна, надійність, потужність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil.

  • Забезпечує високий ступінь надійності дизельних двигунів при всіх режимах експлуатації.
  • Продовжує термін служби двигуна в 2-3 рази і суттєво знижує витрати на його технічне обслуговування.
  • Екологічно, зменшує шкідливі викиди в атмосферу і особливо рекомендується для дизельних двигунів Euro-3 (Euro-2).
  • Виключно захищає двигун і турбонагнетатель від зносу і стінки циліндра від «полірування».
  • Володіє унікальним запасом експлуатаційних властивостей і забезпечує інтервали заміни більш 100'000 км в двигунах Euro-3.
  • Надійно захищає двигун при роботі на високосірчистої паливі (вміст сірки до 0,5%).
  • Містить двигун в чистоті, нейтралізує забруднення моторної оливи сажею.

За своїми характеристиками перевершує вимоги найсуворішою європейській специфікації ACEA Е4 / E7 і вимоги провідних автовиробників MB 229.5, VDS-3, MAN 3277 до мастил для двигунів UHPD (Ultra High Performance Diesel).

Вимоги та допуски

виконує вимоги специфікацій:
SAE 10W-40 ACEA E4/E7
API CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF  
Виконує вимоги автовиробників:
DAF HP-2 MAN M 3277
MB 228.5 MTU/DDC type 3
Renault RXD/RLD-2 Volvo VDS-2, VDS-3

Детальні характеристики

Застосування

XADO ATOMIC OIL 10W-40 Diesel Truck - всесезонна моторна олива вищого класу для дизельних двигунів вантажних автомобілів. ЇЇ чудові експлуатаційні властивості забезпечені базовою оливою технології гидрокрекинговиє синтезу і кращим пакетом присадок, спеціально розробленим для високонавантажених дизельних двигунів.

Застосовується в дизельних двигунах всіх типів, в тому числі форсованих (багатоклапанних, з безпосереднім уприскуванням, турбонаддувом, інтеркулером). Забезпечує максимально можливий рівень захисту двигуна, ефективно компенсуючи поточний знос його деталей в процесі експлуатації.

Напівсинтетична олива вищого класу для дизельних двигунів великовантажних автомобілів і автобусів. Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

Застосування ревіталізантов визнано перспективним напрямком в області енерго-і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,861
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,5
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 97,5
В'язкість при -30 ° C, mPa s 5100
Індекс в'язкості 150
Температура спалаху, ° C 220
Температура застигання, ° C <–33
Сульфатна зольність, мас.% 1,5
Лужне число, mgKOH / g 12,7
* типові показники

Упаковка

євробочка 60 L Арт. XА 20610

євробочка 200 L Арт. XА 20710

Технології та сертифікати

AR

AR - Унікальність масел XADO полягає насамперед в тому що вони містять інноваційний нанокомпонентів - атомарний ревитализант (AR). Саме атомарний ревитализант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і зі здатністю до саморегенерації! Завдяки саме ревіталізанту масла XADO надійно захищають двигун навіть коли в результаті понад навантажень, постійного старт-стопа і «педалі в полик» рветься масляний клин! Це не під силу жодному існуючому маслу в світі!

BPA

BPA - легованих базовим пакетом синтетичних присадок (BPA) що відповідає вищим американським і європейським вимоги до мастил для двигунів легкових і вантажних автомобілів. Значно покращує експлуатаційні характеристики масел з мінеральною і напівсинтетичній основою, забезпечує: знижену токсичність вихлопу; захист систем контролю і нейтралізації вихлопу; підвищений захист від зносу; посилений захист від високотемпературних відкладень; подовжений інтервал заміни.

Відгуки про товар

Написати відгук

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре